0 oy
508 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
bsnsjjsssmsnnsbsnnsnsmwmsmsndn

13 Cevaplar

+1 oy
(2,115 puan) tarafından
Kız yanlış anlama muhalefet olmak için söylemiyorum sana karşı da, bu anormal evlilikte tek sorun gelin miydi. (yani illa ki kızda problemli biriymişte o bir yana ben abiye takıldım)  Abin gerçekten bu kadar günahsız ve masum mu. Kız beni ilişkiye zorladı diyen bi adam ne kadar dürüst ve ahlaklı olabilir. Sanki kız senin abine tecavüz etmiş gibi anlatmışsın herşeyi. 
tarafından
kız gittikten herseyini anladıktan snra söylüyor abim bunu.yoksa hicbiseyden.bahsetmez.normalde de konusmuyor hicbiseyden bahsetmiyor oyle biri degil bizi bile konusturtmaz alkolluyken soyluyor.evlilik sürecindeki herkes icin normal bu durum isteyebilir kiz ama bastan sona yaşananları dusununce şüpheli geliyor.cocuk olur diye kizlar daha cok tedbirli korkak olmaz mi
-Reklam-
0 oy
(11,216 puan) tarafından
gunahi boynuna sankide bile bile lades etmis gibi
tarafından
En dogrusunu allah bilir..abim biraz iyi niyetli saf temiz aklina gelmez.simdi davada nafaka tazminat yalan dolan hersey var.yazik olacak abime bosu bosuna cocuk bizimse canimiz cigerimz hepimiz de bakariz keske biraksa ama.degilse oyuna gelmis olacak bisekilde ogrenmemiz lazim
0 oy
tarafından

Günahini almak istemem ama 

Gizliden dna testi yapin gercekler ortaya cikar ( boşanma sureci olduğu icin )

Belkide abini sadece kendini kurtarmk icin kullandi

Kimse bilemz

Devir ck kotu

(1,745 puan) tarafından
Ay ben yazacaktım aynısını :) gızlıce DNA testı yaptırın eğer abınden değilse mahkemeye DNA testı yaptırmak ıstıyoruz diyin eğer abindense ses çıkarmayın boşansın olsun bitsin
tarafından
Bize oyle geliyor yoksa mantikli bi isi yok abim ben o kadar ***** miym dyor ama evet braz saf kiz kurnazdi sadece netlestirmek istiyoruz.o konuda konusmaktan ziyade
0 oy
tarafından
Valla olmicak devir değil yani. Ortalık kaynıyor. 
tarafından
Ay evet ailem abim de o kadar iyi niyetli yumusak saf ki tam.agzina layik.insanlar.
tarafından
Umarım bir yol bulup halledersiniz çok can sıkıcı durum.
0 oy
tarafından
Ben olsam bende şüphelenirim tabi anlattığın gibi abin sütten çıkma ak kaşıksa. 
tarafından
Anlattiklarinda normal değil icim bir tuhaf oldu. Abin zengin nafaka alırım fln diye mi düşündü ki ay ne bilim ya insanlardan herşeyi bekliyorum artık.
tarafından
bizim kafamiz da allak bullak. korktuk kizdan gittiğine cok memnun abim.nafaka tazminat vermeye razi yeter ki uzak dursun benden dyor cocugunu da almak istiyorum kendindense
tarafından
Kendinden değilse nafaka da vermez bence kandırmış oluyor abini.
tarafından
evet oyle bi durum da var.abim kendinden olduğunu dusunuyor ama yutturmus olabilir kiz gizliden ogrenmek istiyoruz DNA testiyle sadece cunku abime bile hic benzemiyor
tarafından
Bazen anne babaya benzemeyen bebekler olabiliyor da kadının davranışları garip. İns korktugunuz gibi değildir.
0 oy
tarafından
Yani şimdi kız ilk zamandan beri istemiş abin de hayır deseymiş yatağa bağlamamıştır neticede abini. Şimdi abinin bunu söylemesi hoş değil. He gerçekten birşeyler olmuş olabilir ama bize benzemiyor diye bu şüpheye düşmek biraz garip geldi bana. Ama kız sorunlu biriymiş o belli.
tarafından
ikisi de evlenecek insan sonucta istemeleri dogal ama kizlar biraz kendini geri çekmez mi bu konuda korkuyla yaklaşır.konu sadece o kısım olsa problem yok şüphe uyandırmaz ama baştan sona yaptıklarına bakinca oyle dusunuluyor
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Gizliden DNA yaptırmak bu süreçte daha mantıklı karşı taraf haklı çıkarsa tazminat vs filan ister. Tarihler birbirini tutmuyor mu erken mi digdu 
tarafından
nasil yapikiyor acaba bh dna testierken dogdu 4 hafta.
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Canım çocuğun saçından bir parça alın yemek yedirin çatalını alın özel bi hastanede dms yaptırın çaktırmadan snki hamileymişte nikahlı kocamdan demek içinmiş gibi geldi
(7,793 puan) tarafından
Doğum belgesinde kaç haftalık doğduğu yazar 36 w mi yani
tarafından
35 haftalik
(7,793 puan) tarafından
Yani neden erken doğmuş abin bebeğin 35 haftaşık olduğunu hiç doktordan duymuş mu
tarafından
abim degil de biz gorduk annemle. yanindaydik dogum yaparken
(7,793 puan) tarafından
O zaman doğru olma ihtimali yüksek
0 oy
(28,394 puan) tarafından

Dna testi yaptırın önce gerisi gelir sonra

tarafından
nasıl yapılıyor izin vs isteniryor mu gizlice yaptırabilir miyiz acaba
(28,394 puan) tarafından
Baba gidiyor tahlil için annenin imzası lazım onada biriniz atarsiniz gizlice
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Allah muhafaza mutlaka DNA testi yaptırmalısınız. Baştan sona sıkıntılı bir evlilik olmuş zaten
tarafından
evet.alkolu bildigi halde istedi ama.hic uğraşmadı yeni duymuş gibi davranıp toz oldu.nasil yapılıyor bu test gizlice yaptırabilir miyiz acaba
(1,928 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla ücretli Bi şekilde yapılıyor. Yurt dışına gönderiliyor. Büyük şehirlerde mutlaka vardır.
0 oy
tarafından
Biraz absürt olacak bu kelimeden de hiç hoşlanmıyorum ama kız bakire miymis acaba eğer öyleyse günahını almaya gerek yok zaten anlattığına göre bakire değildi herhalde suphelendiniz 
tarafından
abimle bu konulari konusamam o da anlatmaz zaten.ben s...k miyim demiş anneme.biraz saf abim acikcasi kabul etmez de.ama kiz nisandan.önce bi kaç kere kadin doğuma gitmis
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Tamam da böyle olsa bile aldırmak icin evlenmek zorunda değildi ki. Diyelim ki çocuk başkasından, bu durumda zaten ailesiyle de yaşamıyormus sessiz sedasız gidip aldırıp hayatına devam edebilirdi
tarafından
evleneceği zaman anlaşılacağı dan korkmuştur belki ya da bi yerlerde kayitli olmuyor mu.bi yas kucuk kiz kardeşi evlenmek üzereydi nisanlandiginda.niye evlenmiyorsun demesinler dye veya suçluluk duygusuyla ne yapacagini sasirmistir bilemiyorum ki
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Boşanma sonrasına bırakın bence bu konuyu. Nasılsa cocugu abin görecek alacak gezdirme maksatlı götürür yaptırır testi de. Sonuca göre de hareket edilir. 
tarafından
evet haklisiniz bi sekilde cikacak aciga.ama cocuk abimden de yaşadığı bi ilişkiyi örtbas icin yaptıysa bunu hicbir zaman ogrenemeyiz

İlgili bir soru bulunamadı

397,101 soru

11,877,129 cevap

35,992 kullanıcı

...