0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (269 puan) tarafından
Eşim bundan 2 yıl önce araba almak istedi kredi çekip k.v k.p yok gereksiz masrafı çok önce ev alın ben istersem ikinizede araba şimdi alırım  vs dedi aldirmadilar.simdide kaynım araba alacakmış .kendine kredi çıkmamış k.p 80 bin k.v 40 bin kredi çekip araba alacaklarına en son eşime demişler herkese. Söylemişler.kaynimda daha doğru düzgün araba bile suremiyor.esimde ben zamanında yirtindim araba alayım diye yok dediler şimdi tutup araba alıyorlar benim zamanımda o araba 60/70 binde benzin ucuzdu diye morali bozuldu.ister istemez benimde bozuldu sözde evlat ayirmiyolar di ama bazı olaylar oldu eşim çok aramıyor haftada bir gidiyor bu yüzden fikir bile almadılar diye düşünüyoruz eşim üzüldü ister istemez bende.siz olsanız ne tepki verirdiniz

4 Cevaplar

0 oy
(3,259 puan) tarafından
Gider hesabını sorarım ben. Anneme babama 
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
En azından eşin farkında bazı erkkeler farkında bile değil 
0 oy
tarafından
Hiç karışmam. Çünkü oğulları bir şey dese umursamazlar, görmezden gelirler. Ama sen dersen laf söz olur. Aynısı bize de oldu. Biz köyde yaşıyoruz eşimin abisi Antalya'da. Onlar 1 trilyonluk evde oturuyor, 70 bin lira tapu için müteahhite ödeme yapılması gerekiyordu ben bileziklerimi bozdum verdim. Biz evlenirken bile biz borç ödedik de abisine para göndermişlerdi. Konusu açıldı bir kere eşimi savundum diye  sen git kendi babanın malına karış karisamazsın bize dedi kaynanam. Ki hep eşime karşı onları savunurdum ki annen baban bir bildikleri vardır diye kısaca sen kötü olursun 
0 oy
tarafından
Aslında eşinin biraz tavır yapması iyi olmuş benim eşim olsa canları sağolsun der yine yüz göz olmaya devam eder. Yaşadığım cok şey var çok zorluklarla mücadele ediyoruz şuan onların rahatı beyde yokken. Benim eşim ağzını açıp hakkımı almaz istemez hâlâ canları sağolsun diyor. Kıl oluyorum eşim gibi tiplere. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 420 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mirketanne (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 335 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 774 göst.
11 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 391 göst.