0 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar içim öyle yaniyo ki zaten psikolojik olarak çöküntüye girdiğim zamanlardayım bide bu haber beni kahretti. 

Marketten dönerken ortaokul arkadaşimin annesiyle karsilastik ben ilk taniyamadim o beni tanidi. Konuşurken kadin ağlamaya başladi "ömer hastanede durumu çok kötü fişini çekecekler"dedi. 

Kalp krizi geçirmiş meğersem 10 güne yakindir komada makineye bağliymiş,annesi o kadar çok ağladi ki o kadar çok feryat etti ki tüm sokak bize bakti. Kadin ağladikça ben daha çok ağladim. 

Ömer ve ailesi hurdacilikla geçinen insanlar. Okulda arkadaşlarimiz hatta bi kaç tane hocamiz bile ömeri dişlardi sirf hurdaci,bakimsiz,parasiz diye sırf insanlarin mükkemmellik algoritmasına uymuyo diye. Sinifta 34 kişiydik koskoca sinifta ömerle bir tek ben konuşurdum bi tek benim ailem evimize davet ederdi ödevlerimizi yapardik sonra ömer bilgisayarimda oyun oynardi,o kadar mutluydu ki benimleyken hissedebiliyodum. Ömer çok içine kapanık çok sessiz bi çocuktu herkesin onu dişladiğini farkindaydi özellikle bi inkilapcimiz vardi p.zevenk ömere takmişti. Dedigim gibi hurdacilik yapiyolar ve evi gecindiren ömer çunku babasi felçli bi gün sabah gec kaldi ilk derse yarisinda geldi inkilapci ömeri rezil etti "allahin serserisi ustunun başinin haline bak" diye rezil etmişti o çocuğu. İlk disiplin suçumu o gün almistim inkilapciya sizin dersinizi dinlemek istemiyorum diyip siniftan cikmistim. 

O kadar kötüyim ki ömer çok farkli bi cocuktu çok değerli benim için nolur ona dua edin kizlar rabbim olmazlari oldurur,ömere tekrar şifa versin

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim hayırlı şifalar versin. Bizimde öyle hocalarımız vardı unutmuyorum. 
-Reklam-
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Rabbim şafi ismi hürmetine acil şifalar versin insAllah:(

0 oy
(2,245 puan) tarafından
Allah şifa versin ailesine bağışlasın inşaAllah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 80 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,772 puan) tarafından soruldu
0 oy