0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından

Kanli para diye bişey çıkarmış çocuklar haberlerde ve tiktokda gördüm maalesef benim 13 yaşındaki yigenim bile oynamış okulda elinin üstü hep yara bere ben neye şaşıracagıma şaştım artık :angry:

11 Cevaplar

+1 oy
(736 puan) tarafından
Ay canim o yeni çıkmadı bende lisede ilk okulda oynardım surekli oynayınca elleri yara oluyo evet ama geciyo sonra abartmamak lazim  . İnternet oyunlarindan iyi bence mal gibi geziyo cocuklar yolun ortasindan yuruyolar bi degisikler
-Reklam-
0 oy
(8,909 puan) tarafından
Bizim çocuklarda oynuyor maalesef oynamayan çocuğu dövüyorlar bile 
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Dün haberde gördüm kim daha çok acıtacak vs diye yapıyorlarmış kırılıp yaralaniyormus parmaklar çocuklar hep şiddete yönelmeye başladı aileler tedbirli olmalı daha çok ilgilenmesi çocukları ile
0 oy
(15,969 puan) tarafından
O biçim oyun bende gördüm ama mantığını anlamadım 
(351 puan) tarafından
Ay boşver saçma sapan bi oyun canlarını yakmaktan başka bişeye yaramıyor o oyun
0 oy
(351 puan) tarafından
O parayı birbirlerine atıyorlar birisi eliyle kale yapıyor diğeri o parayı kaleden geçirmeye çalışıyor bizim zamanımızda da vardı ama o para çok sert değiyor ele bu erkekler değişik birde simit vardı birbirlerini dövüyorlardı.
(15,969 puan) tarafından
Paranın sertliğini geç paranın etrafını kazimislar jilet gibi keskin oluyor oyle
(351 puan) tarafından
Nasıl becermişler onu ay töbeeee
0 oy
(675 puan) tarafından
O oyunun adı o mu Allah im daha neler benim yeğenim de oynamış elinin üstü kanliydi 
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Instagram da görmüştüm dijitalbaba paylaşmıştı demekki doğruymuş 
0 oy
(2,082 puan) tarafından
Bizim okulda da çelme takma oynamışlar çocuğun ayağı cikmis
0 oy
tarafından
Nasıl bir oyun bu ?
0 oy
(3,668 puan) tarafından
Dün neredeyse tüm gün okuldaydım. Kızımı sınıftaki erkek arkadaşları dövmeye çalışmışlar oynamak istemediği için. Kızım hemen müdüre gitmiş, şikayet etmiş. Müdür velileri çağırdı, tam 16 öğrencinin ellerinde yara tespit edildi. 16 öğrencinin 4ünü zorla döve döve oynatmışlar. Polislik oldular. Allah korusun ya neyi nereden koruyacağımız belli değil. 
0 oy
(11,073 puan) tarafından
Dün instada gördüm ben de. Adından belli zaten oyunun fenalığı. Buna da oyun demeleri aşırı korkutucu. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 291 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 291 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Minimalist (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 832 göst.