0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (10,529 puan) tarafından

Kızlar napsam ya 

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ilık duş aldır canım ateş düşürücü verdin mi?
(10,529 puan) tarafından
Verdim ılık duş aldırdım cnm
-Reklam-
0 oy
(79 puan) tarafından
Benim kızımın da sürekli ateşi çıkıyor dünden beri ateş düşürücü veriyorum 6 saatte bir ama bakalım köyü olursa doktora gideriz sizde öyle yapabilirsiniz 
(10,529 puan) tarafından
Ateş düşürücü veriyorum cnm ama gene aynı
(79 puan) tarafından
Ilık banyo falan yaptırım bi geçmezse götürün doktora  Allah şifa versin insLLAH
(10,529 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,862 puan) tarafından
ilik dus aldir hemen canim , sakin kalin giydirme . evde ates dusurucu var mi ? 
(10,529 puan) tarafından
Var verdim cnm 3 defadır aynı iniyor gene çıkıyor
0 oy
(4 puan) tarafından
Ilık suyla banyo ya da çoraplarını sirkeye batır giydir çorap ısındıkça tekrar batırırsan faydası olur 
(10,529 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bizimde bugün 9 aylık bebeğim ateşi çıktı sabah calpol verdim düşmedi öğlen iburan icirdim gene dusmedi acile gittik orda dolven icirdiler ateşi düştü dolven ve calpol  yazdı doktor dönüşümlü icecekmis ayı kaç canım ayina göre bir ilaç kullanabilirsin ateş düşürücü çünkü baya yüksek yani dusmezsede acile gidin canım, bizimde aynı dert var inşallah bir daha yükselmez 
(10,529 puan) tarafından
Dolven verdim düşmüyor ki cnm
(2,194 puan) tarafından
O zaman mecbur canım acile bir götür boşuna çekmesin  bebeğin bir iğne bir serum , birşey yaparlar baya yüksek  ateşi bizimki de inliyordu bugün yazık ne icirdim evde fayda etmedi ,ince giydir canım birde ben bu havada şortla gittik hastaneye ki orda tamamen soydular
(2,194 puan) tarafından
Bzimkide dün banyo yapmıştı neden oldu bilemedim sabah inliyordu ağlıyordu sürekli ateşle beraber ,dokuz aylık doktor diş de olabilir,kulak da dedi eğer bir kaç gün geçmezse ateşi antibiyotike başla dedi bize
(10,529 puan) tarafından
Anladım cnm geçmiş olsun bizim 2 3 hafta önce de oldu rota virüsü demişti
(2,194 puan) tarafından
Bu aralar salgın var her yerde yaa Rota ve el ayak hastalığı salgını rota gecirmissiniz ama el ayak hastalığinada dikkat et hastaneye giderseniz temas etmesin bir yerle bebeğin altina muslin ortunu vs götür ona yatır direk sedyeye falan yatırma canım iyileşsin derken dahada hasta olmasın kuzucuklar geçmiş olsun sizede inşallah en yakın zamanda attatirlar
0 oy
(1,928 puan) tarafından
2 saatte bir colpol parol Bi onu bi ötekini şeklinde ve ılık duş ve sürekli koltuk altı ense boyun baş bölgesini soğuk bez ile silin bekletin. 
(10,529 puan) tarafından
TM cnm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 91 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu