0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar benm yoktu instagram açtım 2 gün önce hiç çıkamadım ordan elimden telefon düşmesi rahatsız oldum oğlumla ilgilenemedim fazla yedir için banyo yaptı çocuk o tv baktı aksama kadar ben instagram da takildim şaka gibi kendime kızdım.ve kapattım merak ediyorum sizn hesabınız var mı cok zaman aliyo sanki orası yada ben öyle oldum sevmedim bidaha açmam

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önceden vardı evlendiğimde eşimde bende sosyal medya hesaplarımızı kapattik. Sosyal medya gerçekten çok zaman alan bir şey bence, tabiki kullanıma da bağlı 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Var ama bazen unutuyorum var olduğunu :D

0 oy
tarafından
Sadece bebek, yemek VS şeyler bakıyorum. Paylaşım yapmam kişisel kimseyi takip etmem. Haftada 2 defa anca girerim çok lazım olursa. 
0 oy
tarafından
Benim 10 senedir var. Ama bağımlılık yapmıyor. Yeni açtığın için olabilir. İnstagramdan çok burada takılıyorum. 
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Wtsap disinda sosyl medya kullanmyruz biz
0 oy
(18,105 puan) tarafından
Var canım ama bağımlısı olmadım hiç bişeyin ben 
0 oy
(158 puan) tarafından
Bi sabah kahve içerken birde akşam çocukları uyuturken giriyorum gün içinde koşturmaktan telefonu sürekli elime alamıyorum bazen çocukların çok güzel anlarına denk gelince foto çekmek için alıyorum o arada bakarsam bide öyle girerim 
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Bende elimden tel hiç düşmüyor diye kapadım.  Fazlası ile vakit alıyor 2 3 Ay oldu galiba kapatalı başta Bi el alışkanlığı elim hep tele gitti ama alıştım çok da iyi oldu 
0 oy
tarafından
Yok benim en iyisi Bence tlfona kul olmamak lazim
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Var ama boş olduğumda girerim 
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Evet instagramım face var ama oğlumun önüne geçmiyor 9 da uyuyor oğlum gunduzleride uyudugu zaman girerim  canım ilk acdigin icin ilgini cok cekmistir zamanla ayarliyorsun zaten
0 oy
(351 puan) tarafından
Benim var ama öyle değilim yeni açtığınız için çok ilginizi çekmiş 
0 oy
tarafından
Hesabim var çok aktif kullanmam aşırı tele bakınca basım ağrıyor benim zaten 
0 oy
(3,464 puan) tarafından
Bir wp var bı burası var oğlum uyuduğu zaman da YouTube den arada film izliyorum sosyal medyaları 3 senedir kullanmıyorum
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Sizin elinizde bu o kadar ne var ki elinizden düşürmeye ek sosyal medyada
0 oy
tarafından
Hiç bir hesabım yok 
0 oy
tarafından
Esimin var ben kullanmıyorum sadece vatsap en iyisi cunku digerleri bence hic iyi değil heleki su tik tok
0 oy
tarafından
Sadece whatsapp ve burası var
0 oy
tarafından
Bende bir kere açtım hep içine girdim sonra boşa zamanım gidiyor diyip kapattım 
0 oy
tarafından
Var ama sadece duruma atılana bakıyorum çıkıyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,932 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.