0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar benm yoktu instagram açtım 2 gün önce hiç çıkamadım ordan elimden telefon düşmesi rahatsız oldum oğlumla ilgilenemedim fazla yedir için banyo yaptı çocuk o tv baktı aksama kadar ben instagram da takildim şaka gibi kendime kızdım.ve kapattım merak ediyorum sizn hesabınız var mı cok zaman aliyo sanki orası yada ben öyle oldum sevmedim bidaha açmam

40 Cevaplar

0 oy
(48,708 puan) tarafından
var ama dogru dürüst girmiyorum girsemde hemen cikiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimle tanışmadan önce silmek uzereydim eşimi tanıdım tamamen sildim
tarafından
Efendim askooo nerelerdesin sen
(3,162 puan) tarafından
Yogunluktan çok giremiyorum artık kuzum ama görmüşken es geçemedim seni ❤️
tarafından
Bende baya azalttim burayı bir dua var onu niyetlendim gece olmasını bekliyorum takilayim dedim delilerle ugrasiyorum küfür etmicem yoksa engel yiyorum zor duruyorum gece gece sayıyla vermişler bana
(3,162 puan) tarafından
Kız boşver ya. Tek dert burası olsun. Duanı et sen ❤️
tarafından
Ay ne güzel azaltmistim bak yine sinirlerim hopladi

Saati varya seher vaktinde okunuyor daha çok var ☹️
0 oy
(913 puan) tarafından
Yo 6-7 senedir var hesabım instada. Hatta fb hesabım daha eski 10senelik cok girmem kisiye bagli bence
0 oy
(11,217 puan) tarafından
valla instam kac yildir var bilmiom. 10 yil olmustr . ama oyle bagli dglm
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Sadece çocuk kıyafet için açmıştım kimse ekli değil, aynen dediğin gibi oldum ev, çocuk, namaz baktım herşey geride kalıyor programı sildim direk
tarafından
Insanların hayatını takip eder oldum 2 günde.kendi hayatımı kenara attım sanki
0 oy
tarafından
Benim.instagramimvar ama öyle sabahtan aksamladar dolanmam içinde daha çok youtubeciyim ben .amaoyle akşama kadar girmem içine Instagram.bile iki günde bir falan aklıma gelir
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Insta hesabım var takılıyorum çoğu zaman ama gerçek hayatımı etkilemez sadece isim olmadığı zaman takip ederim yemeklere çok bakarım :P

0 oy
(5,880 puan) tarafından
Var sosyal medyayı severim ama oğlum uyurken kullanıyorum uyanık olduğunda biri aramazsa telefonla çok ilgilenemiyorum oğlum 5 aylık daha tv bile bakmıyor açamıyoruz yani evde.. Burayada instagramada sadece oğlum uyurken yada o oyuncaklarla oynarken girerim okadar.. 
0 oy
tarafından
Var ama öylece duruyor arada bakıyorum boş vaktimde 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Çok zaman alıyor hemde. Vaktimize yazik. Milletin hayatını görmek için kendi hayatimizdan bu kadar vazgeçmek büyük aptallık. Benim.var ama uygulama olarak yok. Nadiren girip bakıp tekrar siliyorum
tarafından
Kesinlikle senin gibi düşünüyorum bidaha asla açmam whatsapp var sadece bide burası:) buraya o kadar girmiyorum da
0 oy
tarafından
4 sene önce hem face hem instsgram vardı son 4 yıldır whatsapp dışında sosyal medyam yok 
tarafından
Benimde öyle canım en güzeli bence hem kafan rahat oluyo
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Var ama pek girmem 
0 oy
tarafından
Var ama pek takılmıyorum 
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Yeni açtığın için öyle benim senelerdir var gunde 2 3 aklıma gelirde girersem anca
0 oy
tarafından
Var ins var 
0 oy
tarafından

tek  whatsapp. 

eşimde bi ara kapatdı hepsini. sonra tik tok açdı çok kullanır. facebooku da var. hiç girmez.

eski telefon var evde kullanmayız onu. o telefonda   eşimin adına instagram var. ben mağazaları takib ederim:D:D

0 oy
(1,170 puan) tarafından
Sen yeni açtığın için bir hevesle bakmışsındır. Var ama gün sonu anca bebeğimi uyuturken hikayelere bakıyorum 
0 oy
tarafından
İlk açtığında öyle oluyor 2,3 gün canım acaba kim var akraba ekleyim falan da sonra düzeliyor ben 5 6 yıldır kullanıyorum ama bazen günde 1 kere veya 2 kere anca giriyorum
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Yıllar  oldu, bi ferahladım gerçekten. Orda harcadığım vakit ne çokmuş, kapattığımdan beri ciltlerce kitap okudum, tavsiye ederim. 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadım ablamın hesabı bende açık ama kırk yılda bir girerim saçma bence

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 347 göst.