0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (534 puan) tarafından
Son 4-5 gündür aşırı mutsuz 6 aylık oldu bugün , güldürmek bile imkansız hale geldi neredeyse, kakasını 4 defa felan yapıyor günde normalde bir ya da iki defa yapardı cuma doktora götürdüm bir sorun görmedi , ama aşırı keyifsiz sürekli ağlıyor uyuturken bile sanki canı yanıyor gibi sürekli ağlıyor zor dalıyor ek gıdaya geçtik diye mi niye böyle oldu

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Atak döneminde olabilir canım 
(534 puan) tarafından
Erken doğdu o atak donemini bir türlü hesaplayamiyorum
(1,169 puan) tarafından
Salyası kulak saç cekistirme varsa diştir canım. Kucuk çay kaşığı kadar ağrı kesici ver sakinleşirse anlaki bir yeri aağırıyor.
(534 puan) tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
Atak matak değil canım eskiden atak mi varmış:D fazla yediriyor olabilirsin sindiremiuor olabilir kakası nasıl benim bebeğim çok gazlı mesela 6 aylık olduk 5 ayda başladım ek gıdaya hem gülüyor karnı agridiginda agliyo tabi bide aç ve uykusuzsa onun dışında hep güler maşallah 
(534 puan) tarafından
Canım sabah meyve ya da yoğurt veriyorum onları yiyor öğleden sonra da sebze püresi ki sebze püresini sevmiyor tadımlık yiyor onun dışında hep mama sütüm kesildi o yüzden böyle gidiyoruz , kakasının rengi bazen yeşil oda ek gıdadan dedi doktoru bilmiyorum çok huzursuzum
(311 puan) tarafından
Hayırlısı olsun belki dişleri hzirlaniyordur bide sürekli buyuyorlarya biryerleri ağrıyor olabilir canım ateş takip et kulak takip et burnunu temiz tutmaya çalış
(534 puan) tarafından
Yapıyorum hepsini canım yarın olmadı ağrı kesici vereyim bir kere normalde çok ilaç alsın istemiyorum ama öyle yapım bir de
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Diş çıkarıyor olabilir canım. Diş çıkarırken de bebekler çok kaka yapabiliyor. 
(534 puan) tarafından
Ağzı çok sulanıyor ama görünürde bir şey yok ilk bebeğim bir de çok tecrubesizim
0 oy
(2,210 puan) tarafından
Bizimde 2 hafta sonra 6 ay olcak bi kaç gündür sürekli ağlıyo neyin nesi anlamadım çok akıllı uslu bi bebekti göz mü değdi diyorum ama sürekli okuyorum ne kadar böyle devam etcek bilmiyorum. Önceleri uyanınca kendi kendine neşeli sesler çıkarırdı şimdi uyanıyo ağlamaya başlıyo tekrar uyuyana kadar :( ağrı kesici verdim bi ç. Kaşığı belki bi yeri ağrıyodur yavrumun :(
(534 puan) tarafından
Aynen normalde kendi kendine gülme konuşma çabalarına uyandırdık şimdi aglamasina kalkıyoruz ve herkes çok akıllı diyip duruyordu şimdi çok değişti bir kaç günde
(2,210 puan) tarafından
Atak flandır inşallah bi an önce bitsin bari :(
(534 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ataktir canim büyük ihtimal 
(534 puan) tarafından
35 haftalık doğdu atağını takip edemiyorum hesabı karışıyor hep ama şimdiye kadar hiç öyle atak krizi tutmadi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde canevlat (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
5 cevap 167 göst.

386,753 soru