+1 oy
1,003 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Eşimden nefret ettim oğlum 2.5 yaşında çok huysuz ve yaramaz neyse bugün yine oğlum durmuyor ben çok pişmanım ikinci çocuk oldu diye sen daha bununla baş edemiyon ikinci olunca ne yapican dedi neyse babası degilmisin yardımcı olursun bakarsın dedim çocuk olduğunda kahveye giderim arkadaşlarımla otururum eve gelmem dedi kaldıramıyorum dedi k.b da bu çocuk senin çocuğun dedim ne demek pişmanım ayrıca ilk pişmanım demesi değil kaç kere dedi tartıştık  yeter ölmesini mi istiyon bu çocuğun sen ya ne demek pişmanım vs tartıştık çıktı gtti şuan işte o kadar üzülüyorum ki doğacak bebeğime ya bebeğimi sevmezse değer vermezse öyle bişey olsa zaten çocuklarımla giderim çok zoruma gdiyor

22 Cevaplar

+2 oy
(1,369 puan) tarafından
Aman kaçmaya da bahanesi oldu ya şimdi hiç kaçırmaz. Of of evliliginde de ebeveynliginde ehliyeti olsa keşke 
(95 puan) tarafından
Yemin ederim sabahtan beri ağlıyorum bebeğim icin
(1,369 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onu. Evini sevdirdi karısını cocuklarini sevip sahiplenmesi nasip etsin ona. Sende bol bol dua et canım. Beddua etme. Yani evet ağzının ortasına çarpmak istersin eminim ama ne kavga ne ağlamak çözümdür.
-Reklam-
+1 oy
(1,223 puan) tarafından
Kesinlikle seni kiskirtmak icin demiyorum ama esim bana bunu soylerse cok buyuk kavga cikaririm o ne hadsizlik ya laf mi soyledigi
(95 puan) tarafından
Benim kocam milletin dertleriyle ilgilenmekten evine gelince zora giriyo
(1,223 puan) tarafından
Ay asla tahamul edemedigim sey ya oncelik karin cocuklarin olmali milletten sanane yani Allah kimseye vermesin oyle sıkıntılı biri en nefret ettigim sey inan
(95 puan) tarafından
Aynen öyle İNŞALLAH HERKESTEN DARBE YER KÖPEK GBİ YANIMA GELİR
(1,223 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun oyle insanlar taniyorum cevremde olan kadina oluyo sende onu takma esine deAllah akil verdn
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Rabbim akıl fikir versin ne diyim
(95 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(534 puan) tarafından
Allah sana sabır versin ama çocuğuna değer vermeyecekse o adam ile büyümesine izin verme emin ol sevgisiz aynı evde buyumesi daha büyük tramva olur ki bunu diyen adamın ilk çocuğu ile de ilgilendiğini düşünmüyorum
(95 puan) tarafından
Zaten canım bu sabır illaki patlak verecek bakalım ne zmn
0 oy
(355 puan) tarafından
maddi sıkıntılar varsa o yüzden diyordur.
(95 puan) tarafından
Canım kripto paraya para yatırıyor kardeşi olsun dayısının kızı olsun milyarlarca para istiyor bn diyorum ikinci el dahi olsa alıyım sıkıntıya girmeyim şükür borcumuz yok suanlik ama dayısının kızı bnden gizli eşime 15 bin kredi cek diyor kardeşi 30 bin TL telefon istiyor
0 oy
tarafından
Zevke gelince çocuk yapmaya gelince yapıyorlar sonra böyle mi diyor üzülme o bebek doğunca emin ol yumuşar 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Benim oglumda ekimde 3 yasina girecek kuxugum 5 aylik insallah seninde ikinci sakin olur benim ilkimde cok huysuz aglar hep asiri da babaci cok yrlyruz ama babasiula ask var aralarinda hatta ben bazen dyrum nasil bir sabrin vwr ne olursa olsun cocugu o oyle demesi cok yanlis 
0 oy
tarafından
ben dusuk tehlikesi gecirdim ilk.aylar .bir gün dustu zannederek dr a gittik.resmen sevindi düştüğüne a düşmemiş bi buruldu.7 aylik.simdi ismini ben koyucam diyor.hem.olacak.diye korkuyor olunca sahipleniyor.annesigile götürüyor cocuklari aile babasi rolü oynuyor cok kahpece.yapma çocuk evlenme bari.ama ne bizim ne cocuklarin sucu var kim.ne yaparsa kendine yapar diyip takmamaya calisiyorum
(661 puan) tarafından
Kıyamam cnm benim çok üzüldüm Allah sana sabır esinede akıl versin
tarafından
amin canim sagol
(95 puan) tarafından
Allah sanada sabır versin canım zor gerçekten Zor
0 oy
tarafından
Ikinci cocuklar akilli uslu oluyor cnm. Esine gelince boyle de denmez yani. Cocuk bu aglaya aglaya buyucekler
(95 puan) tarafından
İnşaallah akıllı uslu olurgercekten çok zoruma gidiyor artık kendisi bakmıyor etmiyor birde böyle diyor
0 oy
(48,734 puan) tarafından
uckuruna sahip cikaydi madem dursun evde yardim etsin sanki kendiai bakiyo
(95 puan) tarafından
Aynrn öyle canim
0 oy
tarafından
Bu bebeği pek de sevip sahiplenecek birine benzemiyor eşin. Babalık mama getirmek değil ki. Belli ki ilk çocukla da pek ilgilenen biri değilmiş. Yazık çocuklara hele doğacak bebeğine çok üzüldüm, öyle böyle çocuklar sezer herşeyi. 
(95 puan) tarafından
İlk çocuğuma tapiyodu resmen ama şu bir ay falandır çocuğumun sesine dahi tahammülü yok oğlum babasına aşık bı çocuk neden böyle oldu anlamıyorum
tarafından
Yazık birden bire çocuk da ilgi alakayı hissedemeyince daha çok hırçınlaşıyordur. Dönsün kendine baksın biraz. Allah yardımcın olsun
(95 puan) tarafından
Yemin ederim bugün intertten araştırıyorum hangi dualar varsa Kuran'da sakinlesmesi için onu okiyimda oğlum sakinlessin bni o raddeye getirdi
0 oy
(311 puan) tarafından
Yazık Allah akıl fikir versin bence sevdiği bir aile büyüğü bulup konuşmasını isteyin belki dinler kavga çözüm değil siz anlatirsaniz bu durumda tabiki anlamıcak cabalamayin 
(95 puan) tarafından
Yok oylr biri canım zaten burda bişey duyuldu mu dilden dile dolanıyor
0 oy
(3,832 puan) tarafından
O şekilsiz mah.luk kurban olsun sizin üçünüzede bi tarafları büzülüpte çözülemeyesice
(95 puan) tarafından
Al bndende o kadar
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Çok değişikler ya vallaha

(95 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Evden gitmeye bahane aramış esin 
(95 puan) tarafından
Ne ypmaya calisiyo anlamıyorum cidden açık açık dese gdicem yemin ediyorum tamam dicem inada dedim amacın neyse soyle herşeye varım senden bı bo.k olmaz diyor
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Ne boktan bi durum 
(95 puan) tarafından
Zaten ona diyorum bu çocuktan saygı sevgi bekleme sen yavv he he diyor
(1,147 puan) tarafından
O çocuklar büyüsün hep böyle küçük masum kalmıcaklar işte o zaman görür he he nasıl deniyor kendi kaybeder sakın ha üzülüp bebişlerine belli etme
(95 puan) tarafından
Valla canım oturuyorum az önce diyorum doğacak bebeğim gelip ilerde derseki anne babam beni neden sevmedi niye sevmiyor saatlerdir ağlıyorum
(1,147 puan) tarafından
Ağlama hiç sen güçlü ol
(95 puan) tarafından
İmtiham çok ağır canimdua edin bna
0 oy
tarafından
Allah'ım ya o zman çocuk yapmasaymis . Bahane arıyor ya 
(95 puan) tarafından
Aynen öyle soyledim zaten essekmisim niye yaptım ki diyor
0 oy
(2,465 puan) tarafından

O zaman şeyine sahip çıksaymış:angry:   tövbe tövbe 

(95 puan) tarafından
Essekmisim diyor
(2,465 puan) tarafından
Tövbe ya neyse ağzımı bozmim
(95 puan) tarafından
Ah canım dua edin bna
(2,465 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşaallah canım
(95 puan) tarafından
İnşaallah
0 oy
(770 puan) tarafından
 1 tane oglum var 15 aylık 2 .bebişi istemiyordum eşim istiyordu ama ben istemiyordum diye korunuyorduk güya 2 gün önce gece kanamam başladı eşimde gece çalışıyor bende söylemedim geçer diye sabah gelir gelmez gittik hastaneye gitmeden önce inşallah bişey olmaz diyerek gitti eşim her ne olursa olsun benim çocuklarıma öyle  diyemez kimse kusura bakmasın eşim bazen ogluma cocugu al falan der ben direk tepkimi koyarım onun bi ismi var diye kaldıkı pişmanım diyecek 
(95 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım millet evlat diye Rabbime el açıyor şükür bize aratmadı ama bunun yaptığına bak çok agirima gdiyor
(770 puan) tarafından
Çok haklısın canım
(95 puan) tarafından
Öyle iste canim
0 oy
(770 puan) tarafından
Maarim böyle pişman olacakmış tutsaydı şeysini kendi evladına bile bunları diyorsa o adamın kalbi yok net
(95 puan) tarafından
Essekmisim diyor
(770 puan) tarafından
Eşekmisim diyene kadar kendini yont artk de tatlım sende üzme düzelir kucagina alinca biseyi kalmaz tüm öfkesi siniri geçer
(95 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,216 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 570 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 867 göst.
0 oy