0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,068 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar kızlaarr ben normal doğumla doğum yaptım 3 gün oldu hamileliğimde  böyle çok ödem olmamıştı doğumdan sonra aşırı ödem oluştu  ayaklarım balon gibi oldu  daha önce iki doğum yaptım ikisindede böyle bir şey yaşamamıştım normalmiki bu durum bilemedim

10 Cevaplar

0 oy
(2,359 puan) tarafından
Canım ben sezeryan olduğum ilk gün yüzüm aşırı ödem oldu . Sonra geçti yavaştan. Normaldir herhalde bilmiyorum bende.
(1,068 puan) tarafından
Sezaryen doğumda olabiliyormuş ödem ama normal doğumdada oluyormuki bilmiyorum
(2,359 puan) tarafından
Bende bilmiyorum yas
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Valla benim sezeryandı bendede oldu 1 hafta sürdü ödemi atmam bana narkozdan dediler senin niye oldu bilmem 
0 oy
tarafından
Canım benim de öyle olmuştu dogumdan sonra balon gibi şiştim bol bol su iç atarsın inşallah çok geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah 
(1,068 puan) tarafından
Suyu çok içiyorum zaten hamileliğimde kan sulandırıcı kullanıyordum doktor devam et demedi acaba ondanmı kaynaklı diye düşündüm çünkü 2 doğumunda hiç böyle olmamıştı içim rahatladı canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun
tarafından
Senden de canım benim de hamilelikte hiç olmadı ama doğumdan bir gün sonra balon gibi şiştim ve ayaklarımın üstüne basamiyordum o derece şiştim
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum aynisini yasadim bol su ic gunde en az 3 litre 15 20 gune geciyor odem
0 oy
tarafından
Bilemedim ama hiç normal gelmedi. Doğumdan sonra aksine oluşan ödemin gitmesi gerekirdir. Doktora gitmelisin bence.
(1,068 puan) tarafından
Bugün inmeye başladı çok şükür zamanla gidecek galiba
0 oy
tarafından
Öncelikle hayırlı olsun. Ben de 1 hafta önce doğum yaptım aksine şişkinliğim falan gitti
(1,068 puan) tarafından
Gözün aydın canım hayırlı olsun benim doğumdan sonra aşırı şişti bugün inmeye başladı çok şükür niye oldu anlamadım
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Benimde ikinci doğumunda oldu 10 gün sonra geçti Dr 15 günü bulur normal dedi 
(1,068 puan) tarafından
Benimde bugün biraz inmeye başladı çok şükür
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum benim de ilk bir hafta ayaklarım şişip ödem olmuştu doktora kontrole gittiğimde bol bol su iç ve tuzlu yiyecekler tüketme demişti dikkat ettim geçti
(1,068 puan) tarafından
Olabilir belkide gebelik şekeri vardı doğumdan sonra diyet falan yapmadım belki o sebep oldu
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Bol bol su iç canım ayaklarini sallamamaya dikkat et bende öyle oldum zamanla geçiyor 1 ayligiz hala biraz var
(1,068 puan) tarafından
Bol su içiyorum ama ayakta kalmaktan kaçamıyorum geçmeye başladı bugün çok şükür
(11,399 puan) tarafından
Zamanla geçiyor canım
0 oy
(119,493 puan) tarafından
her dogum baska odem gider 40 cikmadsn
(1,068 puan) tarafından
Öyle tabi ama doğum sonrası birden şişince korktum aslında biraz çok şükür bugün biraz inmeye başladı biraz biraz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 466 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 469 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde 01Yarali01 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 393 göst.
10 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yrdsn (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,210 soru

11,412,303 cevap

34,956 kullanıcı

...