0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Şimdi kova burcu bi arkadşım var aşırı derecede çabuk sinirleniyor hemn engelliyor flan ama içi içinide yiyor öyle söylüyor bna ama ertesi gününe siniri geçiyor bende Aslan burcuyum hep bi yerde çakışıyoruz twbi karakterde önemli kova burçları Boyle mi 21 ocak doğumlu ama bazende bna ben oglağm diyo dedim yok knka sen kovasın yok diyor:))) teşekkür ederim şimdiden 

25 Cevaplar

+2 oy
(3,342 puan) tarafından

Bir kova burcu olarak :D

Çok çabuk sinirleniyorum 

Aşırı derecede inatçılık var 

Burnunun dikine giden

-Reklam-
+1 oy
(564 puan) tarafından
Kova burcuyum hemen sinirlenen bi yapım yok. Zaten kova burçları yavaş yavaş öfkesi kabaran burçlardan. Normalde sinirlendirmek kolay değil yani. Arkadaşının yükseleni ne merak ettim. Bende aslan burçlarıyla anlaşamam. Ama şöyle bir durum var birşeye veya birine çok gıcık olduysam ne dese ne yapsa batar hemen tepem atar. Yetişme şekli çevre yükselen falan çoook büyük farklılıklar yaratabiliyor burçlar konusunda 
+1 oy
(3,826 puan) tarafından

Kova burcuyum... şubat doğumluyum.  Sıcak kanlıyız , dışardan egolu,  sert görünürüz ama içimiz öyle değil tabi.  Çabuk sinirlenmem , ama tersim pistir :) konuyu uzatmayı hiç sevmem.  Belirsizliklerden nefret ederim herşey net olacak . Sevdiklerime karşı kırılgan bi yapım var . Ilgi manyağıyım :) ilgisiz sevgisiz yaşayamam :D

+1 oy
(1,733 puan) tarafından
Kovayım hem de bütün ozellıklerını yansıtırım 

1 -arkadaşlarımıza aşırı değer veririz 

2- dışardan soğuk dururuz ama çok içten biriyizdir 

3 - özgürlüğümüze çok düşkünüz kısıtlanmaya asla gelmeyiz ordan koşarak uzaklaşırız

4-asi ruhlu ınsanlarız başına buyruk takılmayı kendı dedıgımızın olmasını severiz inatçıyız çok çok

5- kendımıze özel gıyınme şeklımız vardır modayı falan takıp etmeyız doğallığı daha çok severız 

6çok sınırliyiz ıstemedıgımız şeyler yapıldığında özel hayatımıza müdahale edıldıgınde delıye donerız çabuk geçer ama sınırımız kendı içimizde vıcdan yaparız 

7- kolay kolay kımseyı sevmeyiz aşık olmayız okduysak da vazgeçmeyiz hadi oldu bırınden vazgectık ya asla dönmeyiz bitiyor bizde hıc yaşanmamış gıbı oluyor 

8- entel dantel tıplerız sanatsal kültürel şeylere merakımız vardır 

9 - kovalar en zekı burçlar arasındadır ama bu zekalarını ilim ve fen dışında herseye kullanır 

10- hayatımızda belirli kurallar ve kalıplar vardır onların dışına çıkmayız 
tarafından
++++ bu ben :)
(1,733 puan) tarafından
Selam bebek o zaman :) ruh ikizimi buldum asjagaghsbsvv:)))
+1 oy
tarafından
Dahiler burcu diye bilinir kıvrak zeka asilik özgür ruhluluk inat bireysellik var genel olarak ben de kovayim özelliklerini tasiyorum
0 oy
tarafından
Akrep burcuyum evlat olsam sevilmem ama bazı özelliklerim iyi 
(2,148 puan) tarafından
Ben akreplerle cok iyi anlasiyorum bence güzel bir burç kendinize haksızlık etmeyin
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Eşimin burcu sanırım çok bilmiş herşeye bir lafı var ya artık isyan etmiştim de eskisi kadar değil :)))
(886 puan) tarafından
Gerçekten ya herşeye bi laf oluyor bide zeki ler:))
(3,009 puan) tarafından
Hiç sorma :))
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben kova burcuyum evet gel gitler oluyor arada ama sinirlenip de kimseyi engellemem

Hesap vermekten nefret ederim genel olarak şuan başka gelmedi aklıma
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Oğlum 3 günle yay oldu 3 gün daha bekleyeydi kova olacaktı 
(7,675 puan) tarafından
Benim tek çocuk 2. Düşünemiyorum oğlum biraz daha sakinlesince anca hala kolaylamış değil tabi sikayet değil canı sağ olsun da zaman çok hızlı geçiyor
tarafından
Bende oglumda yayız gezmeyi cok severiz sinirliyiz ana ogul kimsenin dedigi umrumuzda olmaz inatız oglumun huyları aynı ben :d
(7,675 puan) tarafından
Benim oğlum da bana çok düşkün mesela eşim napsa da ona her seyde annedir. Gezmeyi sever, dik kafalı, çok siniri yok sakin bir çocuk, çok cilveli, konuşkan, inat var, paylaşımcı
tarafından
Oglanlar anneye duskun olur derler benimki babasına cok düskün ben umrunda degilim :((( ikinci oglum bari anneci olsa oda 8 aylık onu bana baglamaya calısıyorum :d
(7,675 puan) tarafından
Ahahah insallah o da sana duskun olur :D
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Kimseye hesap vermez asssiri rahat kim ne der asla takmaz ve aninda sinirlenir 10 dk sonra söner  yani benim kocam boyle
tarafından
Benim kocada cok fena sinirlenir sesi evi inletir cabuk söner agzı cok laf yapar ondan her kavgamızda beni ezer zorrr be kovalar
(1,009 puan) tarafından
Valla syni bnm kocada oyle
tarafından
Benim eşimde kova çok konuşur ama kavgada benle baş edemiyor susar hep :))
(1,009 puan) tarafından
Benimkide kavgada o cok konusur
0 oy
tarafından
ayni gun esimin dogumu da lakin hic sinirli degil aksi halde cok sabirli hemen tepki vermez ama art niyet gorurse hemen kizar, onun disinda sevdigine alan tanir sabreder.. ozgur ruhludur, skmaya gelmez falan yanii kadinlarda farkli olabilir bilemicem..
0 oy
(255 puan) tarafından
Kardesim kova burcu. O kadar galesiz hazir cevap vurdum duymaz ki. Ve ayrica cok pis asla kendini kasipta bi odami toplayayim demez oyle rahat. Annemi deli esiyor kafasina buyruk laf soz dinlemez kendi bildigini yapar ve cok bosbogaz asla yalan soylemez her yaptigini birbir anlatir o huyunu cok seviyorum
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ben kova burcuyum çabuk çabuk sinirlenmem arkadaş olduğum kişilerle hep alttan alan tarafım cok iyi dost olurum ama beni kırdılar mi çok ta iyi hayatımdan çıkarırım sevildigim kadar severim çok merhametli ve fedakarimdir kibir olmasın çokta zekiyimdir 
0 oy
(7,004 puan) tarafından
Ben Kovaları severim canım bence güzel bir burç inşallah benimki de Kova olur.
0 oy
(19 puan) tarafından
Tam adamına sordun cnm ben aslan burcuyum eşim kova gayet genis  kaygısız biri bir yandanda herseyi sorun  yapıyo herşey sorun onun için bende sınırlı biri oldum bunun yüzünden ne olacak  her gün o öyle bu boyle diye diye ben pozitif neşeli bi insanım gerçekten kova ve aslan birbirinin  zıttı  bunu 4 yıllık evliliğimde öğrendim yasadim
0 oy
(240 puan) tarafından

Bnm de kova. Sınırlarım var izin vermediğim sürece kimse giremez. En yakınımla bile var bu sınır ve aşiri özgürlüğüme düşkünüm. Dik kafalıyım. Cahil cühela konusan insanlara sinir oluyorum hmn uzaklasyıorm ordan. İnsancil da bi yanımız Vardir :) He bide kovalar cok cin fikirli olur :) 

0 oy
(39 puan) tarafından
Çabuk sinirlenen kova ile hiç denk gelmedim genelde tutar tutar en son patlar kiii bende öyleyim :) ben insanların yaptığını genelde çok takmam bana uymayan bir tavrı varsa ya da huyu hayatımdan çıkarırım. Ama öyle engelleme kavga gürültü ile değil sessiz sedasız :)
0 oy
(134 puan) tarafından
Oglum 21 ocak dogumlu ilerde gorucem karakterini :) 
0 oy
(487 puan) tarafından
Tan tersine kova burcuyum.cok sabirliyim ama taştığı zaman kimseyi gözüm görmez tozu dumana katarim.yeni tanıştığım biriyle hmn samimi olamam bu yüzden dışardan soğuk görünürum önce ölçüp bicmem lazım kafam uymadiysa asla yapmacık olamam seversem sonuna kadar çok büyük bir yanlışı görmem lazım ki o zaman da direk silerim geri dönüşü olmaz doğru bildigimde inatciyimdir kimsenin lafıyla hareket etmem.yapmacik ve kibirli insanı hiç sevmem :)
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Kova kadını olarak 

Çok çabuk sinirlenen sonra hemen geçen 

İnadım inat dediğim dedik 

Arkadaşlardan beklenti ya can ciğer yada hiç olmaması 

Kimi zaman herkesi çok sever kimi zaman kimseyle görüşmek istemez 

Yalnızlığı sever.kimseye tahammül etmeyen sivri dilli ama kim taşımayan biriyimdir.sevdiklerime nazım geçsin isterim ve sevdiklerine kimsenin toz kondurmasina izin vermem canim 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde kertenkelebek (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.
0 oy
4 cevap 137 göst.
0 oy
19 cevap 221 göst.