0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (2,363 puan) tarafından
Belki beni linç ediceksiniz ama herkesten ozur dilerim simdiden ben evde kuran dinlerken korku basıyor beni nedense o sesi duyunca o aksam uyuyamiyorum korkudan neden boyleyim az once karsima cikti hoca dua okuyodu cok guzel ama dinleyemedim korktum kimseyede diyemedim 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canım onu bilmiyorum bende başkası okuyunca ilk çok rahatsız oluyorum sonra içim ferahliyor ama kendim asla okuyamıyorum 
(2,363 puan) tarafından
Neden oyleki canim
-Reklam-
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Töbe estağfurullah kız hayatında hiçmi Kurani Kerim okumadın yada dinlemedin çocukların varsa dinlemedin merak ettim gerçekten yargılamak degil yanlış anlama   eğer hiç yapmadıysan bence yapmalısın çünkü şeytan senin le oynuyor vesvese veriyor korkulacak bişey degil ki şeytanın hileleri bence şeytana yenik düşme aç sonuna kadar sesi şeytan kahrolsun içindeki korkudan gitsin 
(2,363 puan) tarafından
Dinledim canim dogumdan sonra boyle oldum
(2,709 puan) tarafından
Ha anladım canım korkunun üstüne git canım inşallah bişey olmaz dua aç dinle kalbini ferah tut istersen bi hocaya git
0 oy
tarafından

Canim musallat durumun yada cin dedigimiz varliklarin seninle beraber olma durumu soz konusu 

Onlar snaa ibadet ettirmezz 

Dua sure kuran dinlediginde eline aldiginda titreme korkma  aglama hissi gelir

Benim basima geldi birebir kendimde yasadim
(2,363 puan) tarafından
Ayni iste canim esim gececi oldugu zaman dua okuyorum ama uyuyamiyorum o aksam
tarafından
Canim buyuk olasilikla  sende bir sey var hoca yardimi alman gerekli
(2,363 puan) tarafından
Canim seneler oncesi ablama musallat olmuslardi ama bendede dogumdan sonra oldu boyle
tarafından
Canim olablr cinler insanlarin en savunmasiz anlarinda musallat olurlar.   Sana da oyle birsey soz konusu olabilir  . Bnm ddgmi dinle vee hocaya git
tarafından
Ay duzgun hoca bul ama şarlatan dolu ortalık kandırmasınlar
0 oy
(48,785 puan) tarafından
bir hocaya git canim
(2,363 puan) tarafından
Esime dedim ama ***** ***** olma diyo
(48,785 puan) tarafından
normal değil korkutmak istemedigimden yazmadimsa ustte biri yazmış ihmal etme insan dua okuyunca rahatlar korku gelmez
0 oy
(190 puan) tarafından
Canım korkutmak gibi olmasın bizden iyiler seninle o yüzden çünkü onlar sevmezler Allah'ın ayetlerini. Bence bi hocaya git sana muska filan yapsın inşallah şifa olur benimde şuan üstünde 2 tane muska var  eşinde gece evde olmayınca elinden geldiği kadar Kur'anı kerim-i basının üstüne köy öyle uyu eşim askeri personel olamayınca bende öyle yapıyom
tarafından
Bizden iyiler ne oluyo ılk kez duydum
(190 puan) tarafından
Gece gece anmak istemedim 3 harfliler kız
tarafından
Kız bızden neden ıyıler pekı ahshshs ıyı saatte olsunlar duydum, 3 harflıler duydum ama bızden ıyulerı hıc duymamıstım
(190 puan) tarafından
Öyle de diyorlar:D
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Bunu tek ben yaşıyorum sanıyordum bende korkuyorum tek başıma kuran açınca yani sanki biri gelecekmiş gibi oluyo geriliyorum 
(2,363 puan) tarafından
Ah iste ayni ayni
(5,368 puan) tarafından
Nasıl geçer ki
0 oy
tarafından
Bende başkası okuyunca korkuyorum, ağlayasım filan geliyor korkudan tuhaf oluyorum. Ama kendim okuduğumda hiç bir sorun olmuyor. 
0 oy
(301 puan) tarafından
Kesinlikle para isteyen yada ne verirsen diyen hocalara gitme(para için saçma sapan şeyler söyleyip yapanlar var kim gitse büyü var diyorlar millet daha çok korkuyor) tanıdığınız hafız yada cami hocası ya da dini bütün biri varsa onunla konuş Nureddin Yıldız ve Mehmet Yıldız’ın videolarını izle bol bol dua et, ne kadar rahatsız olsan da kuran dinle ve oku, bakara suresini, nas, felak, ayetel kürsi, fatiha, inşirah surelerini oku ve aç tvden yada telefondan yüksek sesle dinle her gün, Rabbim kolaylık versin canım, vesvese bunlar unutma. 
0 oy
(216 puan) tarafından
Aha şimdi gelde uyu bacım gece gece nerden çıktı bu konu sabahları torbaya mi girdi. Ben şimdi mutfağa nasıl gidicem 

İlgili bir soru bulunamadı

381,497 soru

11,421,811 cevap

34,978 kullanıcı

...