0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından
İyi akşamlar, daha önce açtığım postlarda boşanma ile ilgili post açmıştım. Şükür ki bitti nafaka kendime istemedim, tazminat, evden, arabadan hiçbirşey talep etmedim. Ama mehrimi istedim. Nakit olarak hesabıma yatırdı çok bir miktar değil ama altına yatırmak istiyorum. Sorum şu; altını fiziken mi alıyım yoksa ziraat hesabımdan mı alıyım? Yeni zamanlarda harcamıycam kalcak yani niyetim o yönde. Ne yapmalıyım, kararsızm. Fikirlerinize açığım. 

3 Cevaplar

0 oy
(566 puan) tarafından
Alsan evde saklasan Allah korusun hırsız girse elindeki de gider en mantıklisı altın hesabı derim ben 
(88 puan) tarafından
Ben de ondan istemiyorum fiziken, her zaman evde duramam, evimiz çok korunaklıda değil, kolye vesair yapıp takmakta saçma sürekli ama bankada ya birşeyolsa  elime kalan bir kağıt parçası, çok ikilemlerdeyim.
(566 puan) tarafından
Bankada ne olabilir sen kasa kiralamıyon ki desek soygun olsa çalınsa hesap açıyosun hisse senedi gibi düşün
(88 puan) tarafından
Kötüyü çağırmak düşünmek gbi olmasında ya ekonomi kötüye giderde birşey olursa diye düşünüyorum ama bankaya daha çok yatkınım
(88 puan) tarafından
Şu an çalışmıyorm oğlum küçük, o para darda kalcak, kendi  başıma düzen kurcak olsam  elime gelcek tek güvencem.
-Reklam-
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Kaybolmasin diye altın hesabı daha iyi sanki
(88 puan) tarafından
Evet aslında
0 oy
tarafından
Mehrin ne kadardikk evden arabadan pay istemedin 

Keske alsaydin
(88 puan) tarafından
Hiç önemsememiştim ne yazarsanz demiştim nikahta, 20 bin, bn onun parasıyla mutlu olmadım, alablrdi yapablrdi ama en ufak isteklerimi bile alabilecek maddiyata sahipken almadı, aslında mehrimi bile almıycaktım onun ama dinen hakkım olan bu hakkımdan zamanın ne gtrceğini bilmediğimden feragat etmedim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 485 göst.
0 oy
6 cevap 269 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 76 göst.
13 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu

379,159 soru

11,349,704 cevap

34,815 kullanıcı

...