0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (810 puan) tarafından
Bir sürü işim var yarına plan ypamş temızlık yapcaktım yine ses etmedım gelenım yok sonra yaprm bıdaha ne zaman gezıp tozcaz dedim ama üzeirmd ebuyuk bir yük gibi yapılmayan işler... Neyse elımde yine iş var az once cocuk uyuyordu agladı kaşk sen bak babası elım dolu dedım 5 dk sonra diye beyfendı oyunu bırakıp gidemedı (kzım babasına babasıda kızıma cok düşkündür bu arada) bende dedım kı başlarım oynuna senın oynun ıcın kızım dakıkalarca aglasın mı dedim sinirlenip kalktı şu iğneleyi laflarındna bıktım diyerek anam bacım neresı iğneleyici:) haksızmıyım yani oyun mu onemli cocukmu uykusu bölünmeden git işte gerı uykuya geçer alt tarafı oyun yanı ama yok bız onun burmundan getiriyoruz ıkı dakkalık keyfiymiş

10 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Gayet normal şeyler canım 
(810 puan) tarafından
Kjhgkkj kız cok severım cokta yardımı olr ama böyle dengesızlıklerı benı benden alıyor bı kasık sua bogasım gelıyor normalmi:))
(3,205 puan) tarafından
Normal☺️  gece gece tabak kırma şimdi
(810 puan) tarafından
Kjhjk yok koz onun kafasını kırarım tabagıma yazık
-Reklam-
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Ah bu erkekler benim eşim de Allah var yardımcı oluyor ama bazen üst üste Bi iki şey daha dedim mi ağzı açılıyor onun da hemen 
(810 puan) tarafından
Ayyyy aynı oda sagolsunrlim ayagımdır ama söylenince cok sınırlenıyor yapsa söylenmeyecem ama anlamıyo işte:))
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Gelir geçer sıkma canını 
(810 puan) tarafından
Sınırlendım:) sıkmam canm onu sıkarm kjhjkk
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Heh tam başının etini yemelik olmuş didik didik et onu kız 

Olur bazen öyle söyle söyle rahatla,yatağa girince sarılıver nihahahahha
(810 puan) tarafından
Kkhjkkk gece gece keyfını bozmım dedım ben küs yatamam:) yarın acısını cıkarırım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Öyle seyler yasadim ki hu sorunlarimizi mumla arar oldum desem... 

Yarin sarilir opersin yine 
(810 puan) tarafından
Allah beterınden saklasım canm sızede bol muhabbet versın ınsallah küs degilm zaten asla kusmem o anlık yasandı bitti
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Adamlar keyfine duskunler ahahah☺
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Oyun deyince artik kusasim geliyor bu nedir ya çocuk gibi oyun oynuyorlar bende ayniyim o konuda sinir krizi gecirtirler insana artik
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Belki genel yapiyorsundur o an patlamistir
0 oy
(3,259 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/Cd21QnkI9_3/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Burda öğretmen öğrencilerine soruyor bi izle :))))
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Düşkün demişsin ama düşkün olsaydı çocuk ağlayınca sen demeden bakardı zaten. Her şey ortak sen ne kadar bakıp ilgileniyorsan oda yapmalı aynı şeyi lafla olmaz bu işler 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 685 göst.
15 Kasım 2020 Aile kategorisinde 1234567890 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 703 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 689 göst.
0 oy
3 cevap 224 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,980 puan) tarafından soruldu