0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar konu çok uzun kisaltmaya çalışacağım ben 18 yaşında evlendim altlı üstlü oturdum yapmadıklarını bırakmadılar kaynanagil karokolluk olduk vs bir sürü şey 

İlk hamileyim dediğim de bana kız olursa bişey yok erkek olursa altın takarım dedi hevesimi tıktı bogazima kız olunca burun kıvirdi hayırlı olsun bile demedi şimdi tekrar kızımız olacağını öğrendik birsuru laf saydı öğrendiğinde sonra oturmaya geldi gorumceyle bana ikisi birden birsuru laf söyledi kız olacak diye o an ağızlarının payını verdim ama içimdeki o his hiç geçmedi zaten hala sevmiyordum mecburi şekilde konuşuyordum onlarla en son yaptıkları tamamen bitirdi saygıyı falan bı kaç gün sonra kv aradı yok hap icmediydim de ondan laf saydım da falan dedi bende insanın fikri neyse zikri de odur dedim ben artık araya mesafe koyucam dedim o ne demek dedi bende müsait değilim sonra konuşuruz dedim oda tamam dedi kapattı iki dk geçti geçmedi kayınbaba burdaydi ona birsuru laf saydı benim hakkımda ondan sonra eşimi aramis onuda doldurmuş o an yanında değildim ne dedi bilmiyorum eşimle tartismaya başladık onun yüzünden eşim bana şiddet uyguladı bende kbabayi aradım geldi böyle böyle oldu dedim bana kaynananla samimi olma gelip gidiyorsunuz ondan sonra dedikodu yapıyorsunuz falan dedi eşime de sende git ananla kal falan dedi tartışırken de görümce benim telefonu aradı eşim açtı ordan bciyak ciyak bağırıyordu ne dedi bilmiyorum neyse ben eşimle konuştum artık gidip gelmeyeceğim onlarda eşim yokken gelmeyecek bize ama şimdi kbaba komşuda inşaat yapiyo görümce gelmiş bana yüzsüz yüzsüz gülerek ne yapıyon dedi bende bişey yapmiyom dedim kapıyı kapattım çocuğu aldım markete gittim geldiğimde kbabanin inşaat yaptığı yerde sesi geliyor du kapıyı kapattım girdim sizce gelirse falan ne diyim nasıl tepki vereyim 

3 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Mesafeni koru her zaman kız vermek senin elinde değil eşinin genetegi seçiyor bir suçlu araycaksa oğlumda arasın suçu verende Allah ne hadlerine düşmüş kız diye bizde kız istiyoruz elimize düşmüyor terbiyesizler eşinde tam bir terbiyesz bunun için tartışma mu olur herşey eşinde bitiyor hadlerini bildirse sana gerek kalmiyacak
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından
Buz gibi gibi ol onlara karşı hiç muhatap Bike olma ne biçim insan bunlar kaynananda kız doğmamış mi kurban olsun kızlarına. Uzak durabildigin kadar uzak dur 
(72 puan) tarafından
Hahahh kaynana da kız evet ya bu çok iyiydi :))
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Ne saçma insanlar bunlar hiç mi okumamış kara cahiller bebeğin cinsiyetini kadın mı belirliyor da bık bık ötüyolar yüzlerine bile bakma konuşma insan hiç karısını döver mi yaaa 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 406 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 762 göst.
6 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 289 göst.