0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar sezaryen doğum yaptım,başlarda kanamam vardı,bi ara kesildi, bi kaç gün sonra 3 4 gün daha geldi sonra tekrar kesildi.

Bebeğim 3 ayı geçti ve ben hala adet olmadım,emziriyorum,internette okudum emziren annelerin adet olması gecikiyormus doğru mu acaba ya,sizlerde durum nasıldı. Beni bi aydınlatın hayriniza

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkeste farklı oluyor benim mesela 1 yıl sonra oluyorum
tarafından
Spiral taktirdi mi acaba canım,bana adetin 3 ya da 5. Gün gitmemi söyledi doktor,olana kadar bekliycem o zaman.
tarafından
Yok cnm takmadım hiç
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım bu kişiden kişiye değişen bir durum Bn iki cocugumdada düzenli olarak ilk aylarda hemn adet görmeye başladım ama teyzem iki sene olmadı kişiden kişiye değişir 
tarafından
Spiral taktirdi mi acaba canım,bana adetin 3 ya da 5. Gün gitmemi söyledi doktor,olana kadar bekliycem o zaman
(2,366 puan) tarafından
Bnim şuan üçüncü gebelikgim Bn çok korktum kaymasindn. Tabi buda kişiden kişiye değişir ama teyzem son iki çocuğa spiraliyken hamile kaldı bnd hic takmadım zaten isteyerek iki cicumdada bir buçuk yaşındayken hamile kaldim
tarafından
Ay en büyük korkum o valla
0 oy
tarafından
Kişiden kişiye değişir canım. Benim 40. Gün bitti. 50. Gün tekrar oldum 
tarafından
İşte ben de aynı şekilde oldum ve bidaha olmadı canım.spiral için gidecektim o da adetliyken gitmem gerekiyormus
tarafından
Kaç ay oldu doğum yapalı. Ben hap kullanıyorum spiral düşünmedim.
tarafından
3 buçuk ay canım, hap daha mı garanti oluyor
tarafından
Benim ki de yaklaşık 2 buçuk aylık hem hap hem komdom la korunuyoz. Spiral ara kanama çok yapıyormuş.  burada çift koruma ile hamile kalanları okudum hiç bir şeye güvenemiyorum
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Doğumdan itibaren ilk 3 ay her gün kanamam vardı şimdi 40 gün 2 ay da bir oluyorum bebişim 9 aylık.
0 oy
(979 puan) tarafından
7aylikti oldum
0 oy
(9,639 puan) tarafından
İlk oğlumda 14 ay âdet olmadım ve hamile kaldım 2. Bebeğim doğdu şuan 3,5 aylık hâlen daha olmadım kişiye göre degisyo bence kimi hemen görüyor ben 3 yıldır âdet olmayı unuttum desem yeridir
tarafından
Ben spiral düşünüyordum ama onda da kayma oluyormuş sanırım, hap daha mı etkili acaba
(9,639 puan) tarafından
Ben 2.den sonra taktirdim sprial âdet gormene gerek yok ben hap kullanırken hamile kaldım hiçbiri kesin olarak korumuyor maalesef
tarafından
Özelde doğum yaptım yine orada taktiricam ama öyle dedi hemşire
(9,639 puan) tarafından
Ben devlette doğum yaptım devlette taktirdim sıkıntı olmadı kontrol e de gittim yerinde spirial
0 oy
(752 puan) tarafından
Ben kirkim çıktı diğer ay adet olmuştum bünye meselesi bacım sezeryandan 6 ay sonra da hamile kalmışım:))
tarafından
Ay ben cesaret edemem sen nasıl cesaret ettin :) nasıl geçti peki hamileliğin,dikişlerin nasıldı
(752 puan) tarafından
Valla şimdilik sıkıntı yok bakalım Allah'ın izniyle kız 6 aylık olduk bile  ya ben isteyerek kaldım ama bizim kızla ikiz gibi büyüsün diye Rabbime hamd olsun Allah'ım nasip etti şimdi gün sayiyiyoruz bakalım  ❤️ 38 haftada zaten dikişleri zarar gelemeden alıyorlar ameliyata bu sezeryan kilolarını bir vereyim dedim hemde vücudum ikide bir bozulmasın diye :D
0 oy
tarafından
Benim kırkım çıktıktan 1 hafta sonra olmuştum sonra 2-3 haftada bir olarak devam ediyor adetim herkeste farklı olur kuzenim 1 sene olmamıştı arkadaşım 6 ay 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Ben 40ım çıkar çıkmaz oldum herkes farklı süre içinde oluyor 
0 oy
(311 puan) tarafından
6 ay oldu hala olmadım emziriyorsan 1 yıla kadar normalmiş 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 94 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 56 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simru (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Figenfiliz34 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
10 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tunber (205 puan) tarafından soruldu

396,951 soru

11,872,625 cevap

35,985 kullanıcı

...