0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba hanmlar 

2 hafta oldu dogum yapalı Cok zor geciyorum bu donemi Sanki hayal alemnde yasıyorum bi türlü gercek hayata donemyrm  Sacma sapan dusuncelere dalıyorum skıntı  basıyor Cocugumu bile tam benmseyemedm nasl atlatcam cok caresizim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım neden bende 2 hafta oldu doğum yapalım ama hiç kötü düşünmedim benim önümde 3.5 yaşında bi bebek daha var inan ki 4 gündür bi saatlik uykuyla ayaktayım ha dokunsalar ağlarım ama kendimi koyvermiyorum

Sende bebeğin uyuyunca kendine bakim yap kitap oku pencereye cık hava al ne bilim takıl bi şekilde yada ailene git bi kaç gün değişiklik olsun 
(2 puan) tarafından
Ara ara düzeliyorum sonra tekrar  yasanılanlar sacma gercek gelmıyor Kafamdaki sacma düşünceleri atamyrm  kendimi yiyp bitryorum Nasl atlatcam blmyrm  ilk bebegm  bi de
tarafından
Niye canım ne yaşıyorsun ki bu kadar
-Reklam-
0 oy
(90 puan) tarafından
Sabırlı ol dua et bende iki ay önce doğum yaptım.Oglum sarılık oldu hastanedeyken  annem 10 gün kaldı gitmek zorunda kaldı. Kaynanam hiç gelmedi .Eşim çocuğa nasıl bakacaz diyordu ona kızdım bu çocuk benim kendim bakarım kimseyi istemiyorum dedim .Şimdi kendim bakıyorum herkes uzakta kendim banyo bile yaptırıyorum. Zamanla alışıyorsun insan başta öyle hissediyor ben oğlumla oturup ağlamıştım bakamıyorum yetemiyorum sarılık oldu diye .
(2 puan) tarafından
Bende bakablr mym korkusu var içimde  Kaynvaldem yanmda   brlkte halledeyrz herseyi Fakat o da bi süre sonra gitcek Ben hala daha kendi kendme bunu ben mi dogurdum diyip duruyorum alısamadm
(90 puan) tarafından
Bebeğin kırkı çıkıp toparlanınca hareketlenir ele avuca gelir. O zaman insan anlıyor ne kadar güzel bir duygu olduğunu. Mecburuz kimse sürekli kalamaz yanımızda eşinden destek işte alıştır onu da benimki yardım eder gazıni felan çıkartır .Ben ev işi felan yaparken bakar.
0 oy
tarafından
Geçecek canım fırsat oldukça temiz hava al 
(2 puan) tarafından
Stres skntı bastkca kendmi balkona atyrm Sonra gelip cocugumu izlyrm cok tuhaf seyler hala daha  bi can getrdgme inanamıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 41 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde RSA1994 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.