0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (202 puan) tarafından
Kızlar eşim çok eski kafalı 29 yaşında hiç bi yere çıkarmaz gittimiz bi annemler bide kaynanalar başka yere götürmez sanki gençlik ne bilmiyo ben 24 yaşındayım gezmek eğlenmek istiyorum eşimle içi geçmiş sanki hiç bisi yapmio sürekli calisiyo boşanmak istedim annemler çocuklar var dio kabul etmiyor napicam ben ya iyice soğudum hayattan intihar etmek istiyorum

10 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewlenmeden once nasıldı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu sebepten mi boşanmak istiyosun ne güzel çalışıyor sana çocuklara bakıyor aldatmiyorsa gözü dışarda değilse çocuklarına babalık yapıyorsa şiddet uygulamiyosa bence bu söylediğin saçma geliyo...
tarafından
Adam zorlami evde tutmuş ki ? ben okurken böyle bişey yazıldığını görmedim kadın beni götürüp gezdirmiyo diyo benim evden çıkmama izin vermiyor gibisinden bişey dememiş
(202 puan) tarafından
TTek başıma napim sokak sokak mi gezi m
tarafından
Cnm sana sokak sokak mi gez dedim?
Madem eşin gezdirmiyo seni sende çocuklarını ak götür gezin birlikte parka gidin piknik yapın
Benim mesela eşim şehir dışında oda hep çalışır hiç eve geldiğinde de pek beraber gezmeye vakit bulamıyoruz iki çocuğum var mecbur onlar için dışarı çıkıyor um gezdiriyorum bunu demek istiyorum sana dediklerimi bı tavsiye şeklinde algila lütfen...
(202 puan) tarafından
Aynı durumdayız aslnda ama insan eşiyle bisiler yapmak istio ama oda bana zaman ayirmı o bunalıma girme sebebim bu
tarafından
Anlıyorum cnm seni bende yalnızlık tan dolayı çok psikolojik sorunlar yaşadım ama çocuklarım için ayakta durmak mecburiyetinde yım onun için dedim ya madem kulak asmiyo sen yap diye
0 oy
tarafından
İntihar edip cocuklarini kime bırakacaksın? SEN O ADAMA BAĞLI DEGİLSİN SENİN ONUN KÖLESİ DEGİLSİN AYAKLARİN VAR AL BEBELERİNİ CİK GEZ EGLEN PİKNİK YAPİN DAHA GECEN KİZİMLA İKİMİZ PİKNİK YAPTİK DAHA 1 YASİNDA COKDA GUZEL ARKADAS HATTA EN GUZEL ARKADAs
(202 puan) tarafından
Biri 5 aylık biri 4 de gircek onlarla cikamiyorum bide ben esimle bisiler yaşamak istiyorum
tarafından
Benim kızımda küçük esin istemiyorsa zorla olmaz kendi kendine mutlu olmayı öğrendiğinde zaten eşini istemeyeceksin ve dahasi yaz günü hiç bişey olmaz biri büyükmüş zaten
(202 puan) tarafından
Yaz günü olmaz sa ne zaman olucak ki kışın hiç olmaz
0 oy
(311 puan) tarafından
Gezmek için koçanı beklemek zorunda değilsin arkadaşların yok mu 
(202 puan) tarafından
Burda arkadaşımda yok malesef yanlizliktan bıktım artık sabah kalk 4 duvar arasında zaman geçirmek ten biktim
(311 puan) tarafından
Çocukların var Allah bağışlasın en yakınındaki parka git çimlere örtü at al kahvebi çayını otur kız başkasına da gerek yok zamanla olur arkadaşın
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Estağfurullah zikrini salavatı bol bol çek ne dediğinin ne düşündüğünün farkında bile değilsin. Ben 23 taşımda evlendim eşimle aynı yaştayız şimdi 27 yaşlarındayz eşim ilk günden beri bizden geçti biz büyüdük der durur çok yanlış düşünce ama napıyım boşanıyım mı intihar mı ediyim git abdest al bi Allah a sığın bu ne ya
0 oy
(208 puan) tarafından
Boşanmak o kadar kolay mı gerçekten
(202 puan) tarafından
Keşke kolay olsa kurtulamıyorum bu adamdan çocuklar var die bosanmiyo benm istedim gibide olmuyo
0 oy
tarafından
Sürekli çalışıyor kötü birşey mi benm esimde çift işte çalışıyor sabh 7-5 aksam 8-12 nedn çünkü bizi daha iyi gecindrmk için karisnn kiznn gözü birşey de kalmsn diye ben bu adama ne diym ben çalışıyorum siz gezin der birşeye darlma der icmez sicmaz kumar oynmz sigara icmz ,ayda 2 kere anca dışarı cikrz ama hiç boşanmyi dusnmmedim 
(202 puan) tarafından
Biz hiç çıkmıyor z 6 yildir
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani ne yapacaksın ki hayat şartları böyle eşimde bende çalışıyoruz valla bazen beni işe bırakmasa birbirimizin yüzünü görmeyeceğiz benden çok sonra geliyor o da memnun değil ama çalışmak zorunda işi bu bi pazar günü bize kalıyor bazen pazarda çalışır kışın hep evdeydik şimdi yaz geldi öyle yorgun olmazsak çıkıyoruz yoksa ben çocuğumu alıp parka çıkarıyorum bu boşanma sebebi değill ama başka sebeplerin varsa bilemem iki güzel çocuğun varmış nasıl böyle düşünürsün bilmiyorum o doğduğundan beri hep hasta olursam kim bakar bana bi şey olursa bebeğim ne yapar diye düşünürüm çocuklarınla oyna işine gücüne yemeğine bak onları dışarı çıkar bunlar hiçbir çocuğu annesiz babasız bırakma sebebi değill gerçekten insanlar çocuk yaparken çok iyi düşünmeli her şeye rağmen ne olursa olsun ellerini bırakmayacaksa çocuk yapmalı 
(202 puan) tarafından
Ya bilmiyorum soğudum tahammül edemiyorum
0 oy
tarafından
Asagidaki yorumlarda eşinin daha önce seni aldattığıni yazmışsın sen aldatildigin için değil gezmeye tozmaya çıkarmadigi için boşanmak istiyorsun ilginc hemde çocukları gözüm görmüyor diyosun yazık gunah değilmi o sabilere
(202 puan) tarafından
Ozman d boşanmak istedim hamileydm ailem zorla gonderdi
0 oy
tarafından
Çok sinirleniyorum ya Anne olupta intihar etmek istiyorum artik cocuklarida gözüm görmuyo gibi laflar söyleyenlere sen anne olmayi ne kadar hakediyosun ya kocan gezdirmiyormuş muş muş gezme ozaman otur cocuklarina bak al cocuklarini kendin çokmu zor yapmasaydin 24 yasinda cocuk ozaman 
tarafından
Korunsaydin ozaman insanlar neler yapiyo cocugum olsun diye bunun bilincindemisin Anne olmak ne demek biliyomusun sen.
(202 puan) tarafından
Anne olmak eve kapatılmak olmamalı bence demek istedm bu bende insanim
tarafından
Tabikide ama kocan seni gezdirmiyo diye cocuklarini hiçe sayip inthar etmek istiyorum diyemezsin cocuklarinida alip kendin cikip gezebilirsin
(202 puan) tarafından
Hiç bisi yapmio sadece gezmek değil çok ilgisiz afedersin yani sadece canı isteyince canım cicim der artık hayata n soğuttu beni bende kadınım yani ilgi sevgi istiyorum
tarafından
Ozaman kendi ayaklarini üstünde durmasini ögren ona muhtac olmadigini göster

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 302 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde Selin knylmz (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 412 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ayseaslan (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 733 göst.
7 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Hep sizinleydim (7 puan) tarafından soruldu