0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
23 yaşındayım 18 aylik bir oğlum var. Ama o kadar hareketli ki 5 dk yerinde oturmaz mizmiz surekli meme istiyor. Esim gece çalışıyor gündüz uyuyor.  Kalkip 2 saat oturup geri ise gidiyor.  Kendime yarım saat bile vakit ayıramıyorum ayni zamanda üni sinavlarina hazırlanıyorum. Esim oğlumu  5 dk ekmek almaya götürse oh şükür diyorum ama ondada oturmak ne mümkün. Kimse halimi anlamıyor.  Annem simdiki zamandan cocuk büyütmeye ne var biz 1 göz odada 2 çocuk buyuttuk birde kaynana kayınbaba kahri çektik diyo. Esime 1 saat çocukla ilgilen ben biraz dinleneyim ders calisayom deyince sen annesin bunlar senin görevin diyo. Kaynana görümcemin oğlu için o daha fenaydı bu ne ki kanatsiz melek diyor. Kimse halimi anlamıyor.  Gercekten tukenmis gibi hissediyorum. Her şeye sinirlenir oldum.  Oğluma sürekli bağırıyorum. Ona zarar vermemek için kendimi tokatliyorum. Cok yoruldum. Şimdi tuvalete oturdum 5 dk dinlenmek için.

7 Cevaplar

0 oy
(3,013 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çocuk büyütmek büyüklerin lafını dinlemekten daha kolay emin ol canım herşeye bir lafları var insanın beynini yoruyolar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hepimiz az çok böyleyiz canım annelik kolay değil keşke okul işini bitirip öyle çocuk yapsaydın 
0 oy
(866 puan) tarafından
Bnmde komşum var ne var şmdi diyor biz eskiden legenle ekemk pişecek eld eçamaşır yıjanacaktı ymek temizlik kayn baba kaynana derdi, siz rahatsız diyor, ozmn da çocuk duruyordu bakan vardı şmdi bakan yok diyorum anlamıyorlar 
0 oy
tarafından
Eskiden çocuklar sokakta dağda bayırda büyüdüğü için nasıl buyuduklerini bile anlamiyolarmis zorlandıkları tek konu bez mama onun haricinde çocuk dışarda yorulup eve gelip yemeğini yiyip uyurmus şimdi 24 saat tepemizde çocuklar daha zor olduginu asla anlamazlar ya da işlerine öyle geliyo laf söylemek icin
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kızım 18 aylık imkanı yok bağırmaktan anlamaz o aydaki çocuk yazık yapma bence böyle dondur üniversiteni 1 yıl bebeğin kendini toparlayınca başlarsın tekrar benim eşimin de işleri yoğun var yok arası evde olduğu günde dinlenir zaten çocuk konusunda faydası yok üstüne bi de çalışıyorum gece 3 de bazen 5 de uyanıyor geçen gün 2 saatlik uykuyla işe gittim haftada 2 3 gün böyleyim yardımcı da yok ama yapacak hiçbir şey yok bu çocukların suçu değil sen üniversiteni dondurabilirsin oğlundan önemli değil 
0 oy
tarafından
Eşinin ilgisizliğine bisey diyemiyorum kocaman adam kendini degistirmedikce kimse bisey yapamaz ama eşin çocuğa baksa bile sen sınava yine hazirlanamazsin çocuktan vazgeçemeyeceğine göre sınavı bidahaki seneye erteleyebilirsin ilgi istiyorlar oyun istiyolar oda belki bunalıyo anlatamiyo biraz daha relax olmaya çalış bağırdikca iyice huysuzlasir çok bunaldiginda biraz uzaklaş yanindan
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Bende aynı hissediyorum kızım 8.5 aylık bende post açtım şimdi. Tükenmiş hissediyorum hiçbir şey içimden gelmiyor kızım son 1 ay aşırı mizmiz çok yoruyor beni. Nasıl geçecek bu duygular bende bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kibritt (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 298 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elif9898 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 645 göst.