0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar ben pazar günlerini hiç  sevmiyorum 4 gözle bekliyorum bugünü esim cocuklar biseyler yapalim diye  sabah 10 bucuk gibi kalkti kahvalti ettik ben 6 da kalkıyorum benim kizlar erken kalkiyor dedim neyse o çalışıyor uyusun dinlensim  arabada sıkıntı vardı gitti 1 2 saat falan onunla uğraştı komşumuz gelcekti çocuklar oynasin etsin diye esim evde dedim gelmedi neyse gelince uemek yedik çok uykum var dedi gitti yatti 2 saati gecik uyudu ben hem kızlarla ugrasiyom hemde börek yaptim kalksın cay iceriz diye bi iki tane yedi arkadasi cagirdi gitti sinir oldum sonra geldi evden nargilenin falan aldi geri gitti cocuklar baba diye deliriyo ben bunu cocuklardan uzak tutup dinlendirdim sefasını başkalarıyla sürüyor simdi kizlari uyutuyorum sinir bastı yine sabah alışveriş yapalım dedi bildigin agladi yorgunum oluyom diye ama gezmesinden eksik kalmıyor haspam

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Haspam ne ya
(1,243 puan) tarafından
Kiz o kadar sey arasından ona mı takıldın :)
tarafından
:Ddddd
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Of ay bu erkeklerin hepsimi aynıı yaaaa
(1,243 puan) tarafından
Bence aynı ya
0 oy
tarafından
Çok fedakarsin. Madem huyu böyle cocuklari ver o baksın. Başkalarına fırsat vermeden sizi gezdirsin beraber vakit geçirin. Açıkça soylr belki empati yapar. 
(1,243 puan) tarafından
Biliyor canım yuzune de soyledim şunu yapalım hep yorgunum dedi telefonu hix susmuyor sürekli ariyolar ben tribe girince son  dakika tamam ne istiyosan yarin yapalım diyo ama yapmıyor biliyorum
tarafından
Çocukları tak peşine onları da götürsün :) sabahları da uyumasin o kadar bütün cefayi sen mi çekeceksin ilgilensin onunda çocukları.
(1,243 puan) tarafından
Hep ben çekiyorum kiz o sadece sever bi zaman sonra kizlaea beni rahat bırakın diyo goturmezki yanında
tarafından
Alistirmissin malesef. Çok keyfine duskun ve bencil. İnsan çocuklarıyla geçireceği vakti hicbirseye değişmemeli bence.
0 oy
(381 puan) tarafından
Canim bundan sonra tutma çocukları madem.gezmeyi biliyor.cocuklara da baksin bi zahmet
(1,243 puan) tarafından
Yok daha tutmuxam otursun baksın gerçekten suan yoruldugumla kaldim
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Haftaya pazar napiyorsun tatlım

O uyursa sakın kızlarını uyutma bırak bagirsinlar cagirsinlar sende aynı şekilde evde bağır cagir ses yap bırak uyumasın sonra çocukları ona bırak komşuna git arkadaşına git yap işte biseyler aynısını yasat
(1,243 puan) tarafından
Bırakmazki beni markete bile kizlar uyuyunca gidiyorum sözde annr diue agliyolarmis yalan tabiki  ama uyutmucam görür o bebegim
(2,623 puan) tarafından
Seni dusunmeyeni sende dusunme tatlım bende hiç sevmiyorum pazarları esim yurt dışında çok buruk geçiyor hafta sonlari
(1,243 puan) tarafından
COk haklisin kuzum kiyamam  sana Allah kavuştursun ♡
(2,623 puan) tarafından
Amin inş canim
0 oy
(7,268 puan) tarafından
Boyle yaparsa tepesine tepesine salarim cocugu valla okurken sinir oldum
(1,243 puan) tarafından
Bende salacam artık canim yetti her hafta aynı şey
0 oy
tarafından
Ben de nefret ediyorum canım pazar günlerinden bizi hiç dışarıya çıkarmaz telefonu susmaz sabahın 7 sinde ailesi arar onların peşinde koşar Allah bildiği gibi yapsın 
(1,243 puan) tarafından
Bunun ailesi aramiyo ama arkadaşları cevresi hc susmuyo volkan asagi volkan yukari aminn seninkide kötüymüş canim Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 241 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 277 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minikkus000 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 276 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minikkus000 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 430 göst.