0 oy
264 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (346 puan) tarafından
Bilginiz var mı hanımlar

3 Cevaplar

0 oy
(87 puan) tarafından
Edirne araştırma hastanesinde aldırmıştım ücretsizdi ama çok oluyor şuanda bilgim yok 
(346 puan) tarafından
Ben uyusmadan asla yaptırmam zaten çok korkuyorum acı eşiğim düşük dayanıklı bir insan değilim ama çok da rahatsız ediyor artık bu ben beni her fotoğrafta sol profil vermeye çalışıyorum biriyle konuşurken bakıyorlar gibi geliyor valla doktor olarak hiç fiktim yok devlet Hastanesi'ne randevu Alicam ilk gidişte yaparlar mı?
(87 puan) tarafından
Ilk gidişte yapmazlar diye biliyorum gün veriyorlar ona göre gidiyorsun 1 gece de hastanede yatmıştım kan tahlili falan istemişlerdi o tarihe kadar onları hazırlıyorsunuz sonra alınıyor beniniz
(346 puan) tarafından
Kız basit sanıyordm.ben baya tefarruatliymis ikna etcez artık kocayı hdhdhdhd sonnbirsey daha sorucam canım iz kaldı mı ve kaç günde iyileşti
(87 puan) tarafından
Valla bizi ugrastırmisti  :)) izi kaldı malesef kaç sene oldu hala geriliyor ama 3 ay sonra çağırmisti krem vercem demişti ona gidemedim die izi kaldı belki sizin çok az kalır 2 hafta da toparladı dikisleri aldırmaya gitmiştim
(346 puan) tarafından
Ama önceki halden memnunsunuz demi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gideceğin hastaneye sor canım ama sanmıyorum 
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Devlet hastanelerinde ücretsiz diye biliyorum. Geçen bir tanıdığım aldırdı.
(346 puan) tarafından
Yakarak mi almışlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
0 oy
0 cevap 40 göst.
0 oy
5 cevap 314 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 234 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu

378,136 soru

11,317,660 cevap

34,763 kullanıcı

...