0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (1,081 puan) tarafından
Okullar tatil edildi uyarı yapılıp duruyor yarın icin siddetli yagis dolu vs ya bizde bodrum katındayız her an bir sey olack diye bir korku sardi beni her seyin en iyisini Rabbim bilir tabi ...Rabbim korusun hepimizi insallah yar ve yardımcımiz olsun ...

13 Cevaplar

0 oy
(15 puan) tarafından
Evimizin önündeki ağaç devrildi. Gerçekten çok şiddetli yağışlar gördük bu yıl. Allah âfetinden korusun.
(1,081 puan) tarafından
Bizimde bahce var cit yamulmus ne bilim asagida oturunca daha bi endiseliniyor insan .Amin...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim korusun canim:(
tarafından
Daha önceki yagişlarda bi sorun oldu mu canim:/
(1,081 puan) tarafından
Rutubet dısında bir sorun olmadi ama yarın daha kuvvetli olacak ki okulları bile tatil yaptılar insallah da olmaz kimsenin canina malına zarar gelmesin..
tarafından
Amin canm bende post açacaktım kotta daire alma niyeyimiz var evi atacaktım alinir mi diye bir bakar mısın sana zahmet
(3,551 puan) tarafından
Kot ta daire alma canım. Bizim binadaki kotları sürekli kanal vuruyor. Bu yagmur neki iki damla damlasın hemen *** vuruyor afedersin. Onun dışında dün giriş kattakü komsumun evini balkon gideri den salonu su bastı. İmkanın varsa 2.kat 3.kat düşün. Yada son katlar da uygun oluyor.
0 oy
(7,862 puan) tarafından

Allah korusun insallah olmaz cnm bsy :(

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Rabbim beterinden korusun insaAllah 
0 oy
tarafından
Ay evet canım yaaa rabbim korusun çok kötü oldu geçen 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Allah korusun canım ama olası bir su yükselişi görürsen hızlıca üst.katlara çıkın. Bende zemin katta oturuyorum burada sel uyarısı verilmedi ama yine aklımda öyle kuruyorum hatta bir çanta bile hazırlamalı acil durum için. Allah'a emanet olun 
0 oy
(158 puan) tarafından
Ay canım yağmurlar okadar şiddetli ki 4. Katta oturuyorum ama ona rağmen mutfak lavabosundan sular fışkırdı şok oldum rabbim herkesin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Bana da sürekli mesaj geliyor Allah korusun canım başka yere gitme şansın yok mu 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Benm ailemde ankarada bnde onlar icin edniseleniyorum ama dua et insallah bisey olmaz kac tane video gordum olucaksa 3. Kattaki 4. Katraki dairelere bile oluyo
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canım bugünlük başka yere gitsin ne olur ne olmaz 
0 oy
tarafından
Allah korusun ins kimsenin canına malına zarar gelmez.
0 oy
tarafından
Evet ya çok fena yağmur yağıyor,  üst katta olmama rağmen korkuyorum.  Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Rabbim korusun dere tarafında kimse durmasın bugün yüksek kesimlerde durulması daha iyi bir yere gitme şansın varsa git 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 216 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Haceerr (2,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 564 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Efeninannesi (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 309 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,231 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...