0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Kızceler ven travel sistem bebek arabası aldım ama bana göre kullanışlı değil ve zaten tekeri de kırılmış şimdi normal bir bebek arabası alayım diyorm bir yandan da boşa harcama diyorm sizce çocuklar ne zamana kadar kullanırlar bebek arabasını 

7 Cevaplar

0 oy
(4,979 puan) tarafından

image

benim bu cnm bn memnunun kullnsli ki biz bu arabaları satıyorduk  vaktiyle 
(732 puan) tarafından
Bende bunu sevdim yinede bir sorayım dedm canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

Bizimki bu çok memnunum kızım 17 aylık, en az 4 yaşına kadar kullanılıyor cnm

(732 puan) tarafından
Resm yok cnm
tarafından
Ekledim kuşum pardon
(732 puan) tarafından
Evet güzele benziyor araştırayım iyice bu defa güzel alayım travel pişmanlık
0 oy
tarafından
Ay ben de travel sistem aldım,kullanmaya basliycaz Allah izin verirse.5 yaşına kadar kullanılıyormuş 
(732 puan) tarafından
Ya bende çok araştırdım memnun kalanda vardı kalmayanda bende aldım ama pişman oldum ben. Şimdi benden çok annem kullanıyor ona da zor oluyor ve puset değil de diğer ana kucağı gibi olan var ya onu sevemedim bir türlü
tarafından
Ay inşallah ben memnun kalırım ya
0 oy
tarafından
Eğer bebek biraz büyükse en iyisi baston bebek arabası.bende normal bebek arabası var, küçükken güzel ama baston olanlar hem hafif hem al çık 
(732 puan) tarafından
1 yaşında şuan canm
tarafından
Kullanabilir bence canım,benimki de 14 aylık bende almayı düşünüyorum
(732 puan) tarafından
Aynen canm teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(2,719 puan) tarafından
2 yaşında olacak hala kullanıyoruz. Kabin tipi ya da tam yatar baston bakabilirsin canım
(732 puan) tarafından
Tam balım teşekkür ederim
0 oy
(3,259 puan) tarafından

image

Bende joie literax 3 var 5 yaşında bile kullanırım şuan 2.5 ama öyle sağlam bir araba 

(732 puan) tarafından
Teşekkür ederim bebeğim
0 oy
tarafından
ben nuna kullandim 60 kiloya kdr aliyor suan diger cocuguma kullaniyorum. buyugu 4 e kdr kullandim neden diyecek olursan uzak yerde yoruldum yoruldumu cekmemek icin yada magazalarda pesinde kosmamak icin oturttum 
(732 puan) tarafından
Ya canm şimdi benm de sürekli bir ayağım dışarda butiğim var git gel anneme bırak derken sürkeli kullanmam gereken birşey
tarafından
aynn nuna guzel yol tutusu cok cok iyi hic duraksamiyor travel sistem aslinda ama sadece alt model olarak da satiliyor tek bir kusuru var alt tarafi kucuk benm model barsiz barli olan daha da kullanisli olur benim aldigim zamanda bari yoktu .. kapatip tek hamleyle de tasiyabiliyorsun bir tik agir ama baktiklarinla eadegerdir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
8 cevap 135 göst.
0 oy
4 cevap 87 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cimbom26 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 438 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ruyam98 (57 puan) tarafından soruldu

380,424 soru