0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (571 puan) tarafından

Allah yardim etsin inslah

image

6 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından
Valla hep bu felaketler geldiğinde derim bizler yüzünden codden çok çirkinlesti ortalık eskiden kulaktan duyardık şimdi zinayı sokakta görür olduk Allah ıslah etsin sonumuz hayrolsun şaşıyorum aklım almiyor midem bulanıyor diyorum ki bu şehitler bunca gaziler çocuklar babasız hayeller yarım bunlar için mi can veriyorlar 
(571 puan) tarafından
Cok coğalamis her gun her tarfta gorur olduk kadın evli barkli pis pis erkeklerle yatip kalkiyir uyarinca sanane beden benim bedenin istedigim gibi kullanirim diyir ...
(77 puan) tarafından
Ay maalesef canım ve sosyal medyayda haberlerde gördükçe habire güç buluyorlar kendi bedenide de saygisi yok ki
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Yok canım daha neler gelde anlat bakalım ne yobazligin kalır ne insanlığın ne cagdasliginnn depremle üstekki ilişkinin ne manası var derler pislikler Vala ne yapicagimizi şaşırdık buna sebep olanları Allah ıslah etsin inşallah 
(571 puan) tarafından
Bu yilda hersey gorduk ve cok kotu bu olaylara kopmasin mi kiyamat
(2,366 puan) tarafından
Vala öyle ne kaldı artık bilmiyorum bunun beteride varsa gorucez isek Vala durum çok vahimmm
0 oy
tarafından
Çoğu insanlar bunu anlamaz ne alaka der dururlar eşimin her zaman dediği gibi kitabımızda ne yazarsa ben ona inanırım  

Ne hale geldi bu dünya evladım olmasa ölmek için dua ederdim o derece pislik içinde yaşıyoruz
(571 puan) tarafından
Tonarca yagmur yagsa sel olsa yinede temizlenmez bu pislik nasil kopmasin kiyamat
tarafından
Kopsun kıyamet herkes ölsün istiyorum artık o derece bıktım bu dünyadan çocuğumu dışarı çıkarmaya korkuyorum yan apartmanda ki 6 yaşında ki çocuk bile erkek kardeşine diliyle yalama hareketi yaptığını gördüm benim dibimde oturuyor bu insanlar nasıl yetiştiğini bile bilmiyoruz çocuğa suç bulamam ama ebeveyn de suç
(571 puan) tarafından
Valla rezilllik allah bizi imandan kurandan ayir masin
tarafından
Aminnnn
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Eskiden zinayı genel evde diye bilirdik çocukken şimdi heryerde ulu orta normallestirilmis bir durum gibi kimi duysak evli sevgilisi var kadın erkek fark etmez ulu orta suan hersey esra erol Müge anlı izledikçe kıyametin yaklaştığını hissediyorum
(571 puan) tarafından
Allah yardim etsin allah bizleri onun katinda temiz cikarmayi nasip etsin
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Felaketin büyüğü olacak gibi geliyor çok yakında 

Allah bizleri imandan kurandan ayırmasın 
(571 puan) tarafından
Amin...
0 oy
tarafından
Amin cnmmm++

İlgili sorular