+1 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde (1,462 puan) tarafından

Kızlar bunlardan ikişer tane aldım. 24 baharatlık uzun olanlardan , 10 tane düzenleme kabı , iki tane de masa üstü baharatliktan aldım. 453 TL verdim . Nasıl sizce ?

image

image

image

18 Cevaplar

+1 oy
(27,339 puan) tarafından

Hepsi çok güzel güle güle kullan

(1,462 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
+1 oy
(333 puan) tarafından
Bence suanki piyasaya gore cok uygun ve kaliteli 
(1,462 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(224 puan) tarafından
1. Aldıysan 3. Ye gerek yoktu sanki ama güzeller 
(1,462 puan) tarafından
Masada tuz, kırmızı biber filan onun için aldım. Diğerlerine de kimyondur, irmik gibi şeyleri koycam ondan aldım. Ama aklıma takıldı şimdi gereksiz mi oldu acaba
(224 puan) tarafından
1. De 12 tane sanırım evde 12 çeşit baharat kullanmıyorsundur 3 tanesini ayırabilirdin bence gereksiz senin fikrin nedir bilemem
0 oy
tarafından
1. Kaşıgı içinde olan baharatlıklara herkes kullanışsız diyodu ben almadım ama yorumları okumustum. Güle güle kullanın çok güzeller 
(1,462 puan) tarafından
Valla 24 tane aldım aslında küçük geldi gözüme ama napsam ki bilemedim. Daha büyük mu alsam
tarafından
Bilmiyorum canım kaşıkla kullanıssız falan diye okudum hep açılması zor prarik değil vs vs bi sürü şey demişlerdi bende vazgeçmiştim normal vakum kapaklı kavanoz almıştım
0 oy
tarafından
Şu üstteki baharatlıklar moda oldu da ben sevemedim niyeyse ya. İhtiyacın varsa iyi olmuş ama boyutu nasıl bilmiyorum da fiyatı uygun.
(1,462 puan) tarafından
Boyutu az küçük ama ihtiyacım vardı böyle biseye. Bilemedim ama acaba iade edip daha büyük mu alsam
tarafından
Yani kullanacak olan sensin sen daha iyi bilirsin benim baharat koyduğum kavanozlar büyük,  birkaç tane tuzluk tipi ikeadan aldığım var onlara da çok kullandığım baharatları koydum. Ben bu kadar çok baharat kullanmadığım için bişey diyemem.
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Hepsi güzel güle güle kullan 
(1,462 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Güzeller güle güle kullan
(1,462 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
(26 puan) tarafından

Cok güzeller güle gule kullanın :) dolap içi düzenleyiciler kullanışlı mi acabaa 

(1,462 puan) tarafından
Yeni aldım inşallah kullanışlıdır gelsin de bakayım. Birini kızımın tokalarina kullanacak. İç çamaşırı içinde birini kullanırım. Bı tanesini de mutfakta paketli ürünler koymak için kullanacak. Kremsanti makarna filan gibi. Bakalım gerisi de eşimle bana. İnşallah kullanislidir
(26 puan) tarafından
güzel günlerde kullanın inşallah:)
0 oy
tarafından
Çok güzeller güle güle kullan canım
(1,462 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Çok iyi kullanışlı görünüyorlar güle güle kullan fiyatları da gayet uygun geldi bana
(1,462 puan) tarafından
Baya indirimli. İkinci ürün indirimi kullandım kupon kullandım derken baya uygun oldu sanırım
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım egerki kıyafet çorap düzenleyici güzel çıkarsa bana yazar mısın bende almayı düşünüyorum
(1,462 puan) tarafından
Tamm cnm özelden mesaj at da bana. Fotoğraf filan da yollarim begenirsem
0 oy
(5,240 puan) tarafından
En usttekinden bende aldım bakalım nasıl gelcek :) gule gule kullan
(1,462 puan) tarafından
O geldi bnm biraz küçük
(5,240 puan) tarafından
Olsun bana küçük lazım cnm
0 oy
tarafından
Hepsi de cok güzel canım güle güle kullan 
(1,462 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
İlk attığını ben bı kaç ay önce 35 TL'ye aldım :) kupon vardı 50 ye düşüyordu bı de hepsi papelm 
(1,462 puan) tarafından
Yapma yaaaa demeyeydin iyiydi
tarafından
Ama şuan cok pahalı gerçekten herşey
0 oy
(144 puan) tarafından
Çok güzeller cnm hayırlı olsun güle güle kullan 
(1,462 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnmm ♥️
0 oy
tarafından
Güzel canım güzel günlerde kullan
(1,462 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnmm ♥️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Saklama kapılarının grisi var bende kalitesi çok güzel güle güle kullan. Baharatlıkları ben de beğeniyorum fakat uçları açık ve nem çeker ıslanır baharatlar o yüzden cam kapaklı olanları tercih ettim 
(1,462 puan) tarafından
Nasıl uçları açık cnm anlamadım
(13,202 puan) tarafından
Uzun olanların ucu açık eğip döküyorsun o açık yerden yemek buharı sızıyor
0 oy
(10,411 puan) tarafından
En alttakiler 25 tl ydi Hakmar da 

Ama hepside çok güzeller 
(1,462 puan) tarafından
Yaaaaaaaâa

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 217 göst.
7 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (8,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 452 göst.
4 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde esraylmzzz (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 372 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,587 cevap

34,777 kullanıcı

...