0 oy
131 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,361 puan) tarafından
Kizlar oglum kısır istedi ama marulum yok marulsuz olurmu acaba bide hangi malzemeden koyayim icine ilk defa yapicamda 

7 Cevaplar

0 oy
(3,828 puan) tarafından
Yeşil soğan,  maydanoz koyuyorum ben yanına da turşu tamam marul koymuyorum canım 
(2,361 puan) tarafından
Tamam canim denicem
(3,828 puan) tarafından
Herkes farklı yapıyor canım malzeme eksikse koyma bişey olmaz ben koymuyorum mesela yeşil soğan maydanoz koyarım domateste sevmem içinde sulandırıyor gibi hoşuma gitmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız kısır yapmayan kadın mı olur kadınların favorisi kısır :D kıvırcık olmazsa olmaz bence kuzum 
(2,361 puan) tarafından
Kiz ben sevmem kisir o yuzden
0 oy
(752 puan) tarafından
Marul yoksa dereotu maydonoz falan varsa onlar da olur salatalık ve domates koyuyorum ben canım ek olarak
(2,361 puan) tarafından
Tamam kuzum denicem
0 oy
(3,375 puan) tarafından

Geçen gece 2 de canım istedi sadece domates salatalık kalmıştı elimde birde nar ekşisi koca bir kapta yaptım yedim:D 

0 oy
tarafından
Geçen bende de yoktu sadece taze soğan ve dereotu doğradım konserve mısır da ekledim çok güzel oldu
0 oy
(808 puan) tarafından

Kuru soğan salça ike kavuriyirun sonra bulguru kavuriyirum su koyiyiuurm azıcık kapısını kaptaiyiirm altını da 

Havuç kara lahana maydonoz yeşil soğan saltalaik turşu domates marul ne varsa koyuyorum çok güzel oluyor baharat da tabi limon az nar eksisi
0 oy
tarafından
Soğanı salça ile kavurup bulgura ekledin mi bide evde ne varsa artık illa marul olcak diye kaide yok ki canım :) maksat çocuk yesin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 245 göst.
12 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,372 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...