0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sütü buzlukta cıkardım sonra odaya koydum biraz buzu kesildi dolabın altına koydum şimdide içirimmi içirmimmi diyom  napsam  kızlar  

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emzirsen daha iyi degil mi?
tarafından
Emzirıyom  canım  cok küçük  ya ondan  proteyin  yazdi  azıcık  anne sütüyle  karıştırıp  cocuga  içir  dedi
tarafından
Buzluga atilan sutu maleaefki kullanmayi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğe vermeden önce su kaynat bir kaba koy biberonuda içine koy benmari usulü sütü işit öyle içir canım içebilir sıkıntı olmaz 
tarafından
Hmmm  tamam  bidahakıne  öyle  yaparım  canım ❤
0 oy
(98 puan) tarafından
Ben bilmem daha 8 haftaligim :) o konuda yardimci olamicam bebegin nasill iyimisiniz :)
tarafından
Olsun  canım  benim  iyi şükür  evdeyiz
0 oy
tarafından

Seninkide prematüre miydi canım birde buzlukdan çıkardıysan biberona koy sütü kaynar suyu bir kaba boşalt biberonu koy ısınsın içinede protein tozundan 1 ölçek koy içir öyle ama 3 gün içinde bitmesi gerekiyo o sütün altta kalcakya bir daha buzluğa koyamazsın 

tarafından
Tamam canım  evet  benimkide  prematüre  canım  33 haftalık  dogdu
tarafından
Tamam şimdi o süt çok önemli onun için sakın ihmal etme azda olsa götür bişey olmuycak korkma evladın düzelecek dua edelim canım seninle olacak gelecek eve 15 yada 20 gün kalabilir benimki 10 gün kaldı kuvezde
tarafından
Biz  evdeyiz  zaten  canım  33 haftalık dogdu  10 gün  kaldik  cok  şükür  cocuk  iyi
tarafından
Benimki  2 gün  üçüncü  basamakta  kaldi  sonra  ikinci  basamaga  aldilar  emzirdim  bezinini  degiştirdim  3 günde  orda  kaldi   sonra  birinci  basamaga  aldılar  orda  1 gün bile  kalmadan  ikimizi  4 kata  verdiler  beraber  kaldik  yatık  rabbim  büyük  işte   bügünde  eve  geldik  şükür   rabbim  evlatlarımızı  bize  bagişlasın  inşallah
0 oy
tarafından
emzirdikten sonra sutunu sagip ilaci taze taze sutle versen :) 
tarafından
Ama buzlıktaki  sütler  cope  gider  canım
tarafından
dursun onları ds veririsn
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Buzluktan çıkar 5 dk kadar oda ısısında beklet sonra çeşmenin altına tut biraz zaten hemen çözülür biberono sütü koy sonra su kaynat biberonu içine oturt ısınınca ver canım 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Tam ilik hale gelsin oyle icir cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 347 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 231 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

378,250 soru

11,321,261 cevap

34,765 kullanıcı

...