0 oy
83 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızlar kızım her emmeden smra kusuyordu bugun gtrdum reflü avr dediler birde 24 mayıst gtrmustum aşıya 5250 gramdı bugunde 5500 olmuş sadece 250 gram almış bır ayda bu reflü hakkında bilgisş olanlar varmı geçer mi ne yapmam lazm kafayı yicem ya kızım kilo alımı da durmuş ağlamak üzereyim 

2 Cevaplar

0 oy
(339 puan) tarafından
Emdikten sonra gazını çıkart mutlaka bi göğüsten diğer göğüse geçiş yaptığında bile gazını çıkartman gerekiyo kusunca emmiş olmuyo çünkü 
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Benim kızımda refluydu öncelikle bir reflü yastık gi al bim e a101 e geliyor o yatarken migdesini rahat ettiriyor ayrıca kusunca gorsemden soluk borusuna kaçmaz her emzirmeden sonra 5 dk kadar gazını çıkartmak gerek hemen yerine yatırma birde kilo almıyorsa eğer doktor mama başlıyor
(77 puan) tarafından
Evet kilosı cok düşük dedi 4 aya girmek üzere su an 5500 daha ilk 2 ay aylık 1280 almıştı ama su son bır ayda sadece 250 gram almış reflü yastığımı alsam yatağınımı alsam gercekten rahatlatıyormu birde reflü yatagı
(442 puan) tarafından
Reflü yatağı rahatlatıyor cidden birde için rahat eder Allah korusun uyurken heran kusabilir

İlgili bir soru bulunamadı

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı

...