0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dizde ağrım var sülük yaptıralım diyo eşim yapan kişi önce hacamat yaparız diyo ayy video baktım korktum yaaa nasıl Bi uygulama bilen var mı 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,928 puan) tarafından
Sülüğü oğluma yaptırdık müthiş bi şey. Hacamatı da bu hafta yaptıracağı 16 haziran altın günü. Peygamberimiz Miraç'a yükseldiğinde Rabbim iz ümmetine hacamatı öner demiş. Daha yaptırıpta faydasını göremeyen birini görmedim. 
tarafından
Onlar kanla mi besleniyor ki normalde. Ay ne bileyim sanki yapışır da bırakmaz gibi geliyor ondan korkuyorum. Yıllardır korkudan hacamati erteledim en sonunda gözümü karartıp yaptırdım şimdi sıra sulukte galiba.
(1,928 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim. Cemaat konusunda katılıyorum sana ama işin ehli olması gerekiyor. Şuan herkes bi ay kursa gidip bende yapıyorum kafasında.  Çocukları Yapan kişide tıp öğrencisi. Hiç riske atma önemli olan iyi bilen ve dua ile bu işi yapması. Dilerim şifa olur canım
(1,928 puan) tarafından
Bizimkiler hala çocuklarda emdikleri ile yaşıyorlar ne ile besleniyorlar inan vakıf değilim. Yapan kişide şuan final haftasında rahatsız etmek istemiyorum.
tarafından
Aynen ben çok pimpirikli biriyimdir zaten. Tavsiye edecek kişiye guvenmezsem gitmem , gittiğimde bana o güveni vermezse de yaptırmam. Ne düşünürler fln diye düşünmem hiç umrumda olmaz yani :) çok sağol sende Allah sağlıkla sinamasin çok zor.
(1,928 puan) tarafından
Rabbim Şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah. Allah sendende razı olsun canım. Şifa bulasın inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hacamat acitmiyor canm 
tarafından
Jilet atcak ama korkuyom yaa kan durmasa
tarafından
Küçük bı çizik canm duruyor hemen
0 oy
tarafından
Hacamat peygamber efendimizin de hem kendi yaptırdığı hem de tavsiye ettiği eski bi tedavidir imkanım olsa benimde boyun agrilarim var bende yaptırırım 
tarafından
Ben sağ dizime yaptırcam bakalım canım inşallah işe yarar
tarafından
İnşallah canım hacamati denemedik tecrübem yok ama sülük de çok faydalı annemin de dizleri çok agrirdi rahmetli ananem sülük yapmıştı anneme o sene çok rahatlamıştı annem ondan sonra ki sene de yaptırmak istedi
0 oy
(385 puan) tarafından
Hepsı ıyı tedavıler canm jılet benı acıtmadı aksıne gıdıklanma olmustu canm . Annem geçen günlerde hacamat uzerıne suluk yapıştırdı sırtına tabı annem baya hastaydı ödem toplamış sırtları sülükler kocaman sıstı eme eme bı hal oldu hayvanlar ve annemın çok kanaması oldu bazı ınsanlardan çok kan gelırmıs  bazısından az . Sırtı olduğu ıcın bıraz zor gectı acıdı 5gun kendinıde ellestıremedı o dönem ama sımdı çok ıyıyım kuş gıbı omzum sırtım der
tarafından
Ay tobe ya kbakma güldüm istemsizce sülükler bı hal oldu demişsin ya.
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Ben hacamat yaptırdım canım hissetmedim bile sülük ten koruyorum:D korkma eğer işinin ehliyse anlamazsın ve çok faydasını görürsün
0 oy
tarafından
Bende hacamat yaptırdım benimde dizimde farklı sorunlar var :( ins faydasını görürüz. Yapan kişi en az 3 kez yaptırman lazım ilk seferde faydası görülmez dedi. İlkinde sırtıma yaptı sonra beline sonra bacak dedi bana. Bir ay ara vereceğiz dedi 2. Seansı bekliyorum. Valla benim acı eşiğim düşük benim biraz acıdı ama dayanikmicak gibi değil. Birde sülük denicem bakalım. Kaç Dr gezdim hiçbiri şifa olmadı Allah hepimize sağlık versin en önemlisi o. Şuan uzun süre ayakta kalamiyorum. Dizimin arkasi şişiyor,merdiven inip çıkmak yasak .

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 92 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda (meftun) (1,571 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu

381,714 soru

11,427,885 cevap

34,987 kullanıcı

...