0 oy
458 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar 19,5 aylık kızım var kaynanm sık sık ya bize gelir ya biz onlara gideriz ama kızıma hiç laf soyletmiyo her yerden atlıyor kızım sürekli arada kalıyor onda dursa anne diyo bende dursa babanne diyor biz ne zaman kaynanamlarla Bir araya gelsek bı ağlama nöbetleri bı kriz çıkıyor kızım kimseyi dinlemiyor ama bizbizeyken bu böyle olmuyor kızım çok uysal tam tersi oluyor benim sinirlarim var herşeyi yapmasına izin vermedim yaptığı yanlışlara doğru demedim kaynanam sanki annesi ben babannesiyim gibi davranıyor ben sanki cikmazdayim nerede hata yapıyorum niye böyle oluyor sizinde bebekleriniz böylemi ben bu yüzden haftada bir yada iki haftada bir görüşmek istiyorum ama kaynanam haftanın üç günü bizde 

10 Cevaplar

0 oy
(119,340 puan) tarafından
fazla gorusmeyin   
(774 puan) tarafından
Kaynanam çok sever yüz göz olmayı aramadan yarım saatlik yoldan Cat kapı geliyor sanki bı onun torunu var çok bunaldım bide bugün yatıya kaldı yarın olsa da gitse diye bakıyorum İnan ki
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
Bişey olmaz aklı erdikce düzelir. 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kesinlikle senin sözün üstüne, söz söyletme canım 

Konuş karışmasınlar,deli damarımı çıkarmayın benim de
(182 puan) tarafından
Sonuna kadar katılıyorum. Kalp kırmadan ebevenynlerinin zıttını yapmamalarını anlatın. Çocukta akıl karışıklığı meydana gelebilir
0 oy
(866 puan) tarafından
Benm oğlumda kayananmevşne gidince Bi ağlama krizi susmaz o herşeye yapma etme dokunma der bide evi çok dar rahat edemiyor kendi evimzd eöyle yapmıyor 
0 oy
tarafından
Bizde de öyle canım, ben kızıma hiç kizamicakmiyim yada bir yaramazlık hata yaptığında aferin kızım diyip başımın üzerine koyamam tabi ki yanlış yaptığımda ona kizacagim, ama kayınvalidem sen benim kızıma neden kızıyon falan diyor yada kızım ağlayıp babannesine gidince noldu kızım annen kızdı mı sana diyor. Her gün ama her gün görüntülü konuşuyoruz aradan iki gün geçsin sanki senelerdir konuşmuyor gibi benim kızlarım babannelerini neden aramıyor diyor, sanki her gün konuşmak zorundaymisiz gibi, bide kızım daha yeni babanne demeyi öğrendi kayınvalideme bazen anne diyordu görüntülü konuşurken oda efendim annesinin birtanesi derdi çok sinir olurdum.
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Mesafe koy senin koyduğun sınırlara uymuyosa
0 oy
(52 puan) tarafından
Eğer kuru sevgiyse gösterme hakkı yok çünkü çocuğun huyunu değiştirmeye.bnm kaynanam kızım 14 aylık olduğu halde bir çorap almadı durumu varken olmasa neyse yokluktan anlarız ben oyuzden kendim gitmeyi kesmiştim zaten kızımıza gondeemiyorum gerek yok kuru sevgiyi el elide seviyo.ama hem maddi hem manevi olarak çok duskunse bırak aralarini bozma bnm babannem dedem xok düşkündü bize bnde onlara ama bu yaşımda nezamn sikissam hala anemlerden sonra dağ gibi arkamdalar herseyleeiyle bu duyguyu çocuğun yaşaması güzel birsey
0 oy
(361 puan) tarafından
Annrsi brnim sen yetistirmissin cocuklarini birak da ben de yetistireyim ben de boyle bi insanim de bende kurallari olan bi insnaim dediğin gibi mudahale eden olursa da birakin bu benim istedigim gibi yetistirmek istiyorum derim
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Otoritenin sizde olduğunu kaynananıza ve kızınıza gösterin böylelikle herşey yoluna girer . Kaynanam aksi birşey yapsa hayır öyle olmucak onun düzeni o değil diyorum geri çekiliyor . Şuan kızım 10.5 aylık çok anlamıyor. 
0 oy
(124 puan) tarafından
Valla benim kaynanam gibiydi baya kavgalar oldu da şimdi haftada 1 geliyorlar ondada kızıma diyorum herkes evine gider annen yanında kalır onlar giderken sakın ağlama yoksa seni parka götürmem annen yanında o babaanne gider gelir bak bı birlikteyiz diye diye telkin ede ede sorunu çözmeye çalışıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 283 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Rozelin damla (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 448 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 216 göst.