0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sosyal medyada herkes birbirini paylasıyo birinin dogum günü olur elli kişinin kutlama mesajını paylaşır öbürü ötekini paylaşır özledim diye ben kimseyle arkdslk kuramıyom samimi olamıyorum gün boyu beni arayan tek kişi babam eşim baska kimse aramaz dogum günümü hatrlayan özledim diye paylasan OLMAZ kimseyle yakınlık kuramıyorum oldum olası böyleyim sdce eşime aileme yakınlık gösteririm kimseyi aramam kimsede beni aramaz

15 Cevaplar

+3 oy
(661 puan) tarafından
Onlar değilde şöyle birbirinin gözünün içine bakan çifteler görünce hem imreniyorum hemde üzülüyorum bende hakediyorum böyle sevilmek istiyorum ama yok ki bizim kaderimizde bu
-Reklam-
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Al benden de o kadar 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Ah sapsik . O paylaşımların amacı dostalr alışverişte görsün hesabı. Birbirlerini pahalstiklari için giren kutluyor bni de paylaşsın diye. Kendini gösterecek. Maalesef kimse kimseyi sevmiyor artık 
tarafından
Bende anlamıyorum bunlar nasıl herkes tarafından bu kadar sevilir bazı arkdslarm dogum günlernde fotolarını altta yazıcagm sözü bile atar paylas beni diyo niye kutlamadı diyo ben 24yasndaym daha kimseye Trip atmadm niye kutlamıyonuZ diye
(1,461 puan) tarafından
İşte zorla yaptiriyorlar herkese. Sen öyle olmasını mı istersin. Bn şahsen içinden gelmeyen hiç biseyi kimseye yaptırmam
0 oy
tarafından
Kimsenin samimiyetine güven kalmadı artık canım 
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Bana çoğu sahte geliyo
0 oy
tarafından
Bnmde buradan bi arkadaşm var aürekli onla konuşuyom normaldede üst komşum arkadaşom bide eski oturduğum yerden komşum var canm
0 oy
(48,731 puan) tarafından
vefali olursan aranirsin sen milleti aramazsan onlarda seni aramaz
tarafından
Valla cnm ben üniversite de canımdan bildgm iki arkdsma yapmadgm fedakarlık kalmadı evlendiler ilk uzaklastıkları ben oldum o günden sonra kimseye gerekenden fazla değer vermemeyi öğrendim baktım selam vermedikleri can dostları oldu her işine koştuklarm uzaklastı
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Sosyal medya gerçek değil. Bence en çok yüzde onu gerçektir. Kimse ağlarken durum atmaz. Kocasıyla kavga ederken atmaz. Çocuğuna kızarken atmaz. Arkadaşına küsse gıcık oluyorum diye paylaşmaz. Kimseyle kendinizi kıyaslamayın bence 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bekarken arkadaş ortamım böyleydi. Biri birine ne kadar yaptıysa öbürü de aynı derecede onun hakkında paylaş yapardı. Gizli bir kural gibi bir şeydi. Şimdi ne eşimi paylasirim ne de o beni. Sosyal medyada bir birimize övgü yagdirmayiz ama hiç o ortamı özlemiyorum. Demek ki boş ismis
0 oy
(355 puan) tarafından
hiçbirine inanma
tarafından
İnandırıcı gelmiyor şaşırıyorum
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Kiz onlar hep kurgu sirf begenilme uğruna çekiliyor p videolar yani belki eşin da sana öyle bakiuordur çeken olmadigi icin farkinda degilsindir. Onlar sanki kimssnin haberi yok gibi cekiyorlar ama hepside kurgu yani gercek mi saniyon sen:D

tarafından
Valla gerçek sanıyom nasıl bu kadar sevdiriyolar kendilerni diyom
(3,950 puan) tarafından
Yok bea hepsi begeni için onlarin kim bilir kac defa bakiyorlar kac kişi  begenmis görmüş diye
0 oy
(386 puan) tarafından

Samimiyetsiz seyler bunlar bi kisi gercekten kutluyosa paylasiyosa diger kisiler kutlamadi demesin yapmadi demesin diye gosteris icin yapiyolar benim dogamda su an kendimce boyleyim AZ İNSAN ÇOK HUZUR.

tarafından
Bende zamanında arkadaşlık için yaptgm bütün fedakarlık lara üzülüyorum evlendiler ben boşandım hepsi uzaklastı havalara girdiler
0 oy
tarafından
Bunun sırrı sanırım vefalı olmak taa ilk okuldan bile hala görüştüğüm arkadaşlarım var burdan da var ailem zaten baştacım o beni aramadı sormadı diye triplere girmem 3 4 gün ark. Sesi çıkmasa ben yazarım nasılsın vs diye onlarda öyledir Allah yokluklarini vermesin kimileri yalan gösteriş vs demiş ama benim dostluğum sahici elhamdülillah 
tarafından
Kuzum ben üniversite de Bi kız arkdsmı canım gibi seviyodum sırf o gittiğim okula gelsin diye yattıgım hastaneden elimde serumla kaydını yapmaya gittim iki sene boyunca sürekli hediyeler mutlu etmeye calsyodum onu evlendi Bi anda değişti yüzüne bakmayanlarla dost oldu şimdi sdce işi düşünce yazıyor onun dışında ararsam acmaz ben o nankörlükten sonra bidaha kimsenin üstüne düşmedim
tarafından
Benimde çevremde vardı öyleleri ayikladim çok şükür engelliler hatta bak mesela kızımın 1 ay sonra doğum günü Allah razı olsun düşünüp hediye yollamaya başladı arkadaşlarım ankarada bir arkadaşım var dişi ciktihediyesini bile ayrı düşünmüştü aynı şekilde burdan bir arkadaşım var iyiki tanımışım diyorum taa İstanbul'dan hataya kızıma hediye yollamış hepsini geçtim canım sıkkın yazsam derdimi of demeden dinleyen insanlar var çok şükür
tarafından
Ben o arkadasa hersye rağmen kızıma dogumunda hediye almştı iki aylık hamileydi kayseriye tasınmadan gittim bebeğine üç dört takım aldm götürdüm ilk evlendiğinde yeni bosanmıştım o yorgan almştı bana bende o evlenince tabak bardak filan aldm durumum yoktu bütün arkadaslara demişti ben ona yorgan götürdüm o bana tabak bardak getrmş diye dalga geçti  bazı insanları anlamak cokkk zor
tarafından
Demekki değeri haketmeyen bir insanmış
0 oy
(119,461 puan) tarafından
hic sosyal medyam yokki

İlgili bir soru bulunamadı

381,004 soru

11,406,657 cevap

34,943 kullanıcı

...