+1 oy
946 göst.
Diğer kategorisinde (6,273 puan) tarafından

image

hhadi gece muhabbetimiz olsun dışardan sert mi görünürsünüz yumuşak mı ?

Öncelikle ben cevap vereyim benim serttir aha böyle fotografta anlatıldığı gibi olamıyorum yumuşak yapimda yok aslinda çok iyi bir hanımefendiyim:Pama dışardan çok sert görünüyorum yani öyle söylerler sizin mizaç durumunuz nasıldır ☺️

41 Cevaplar

0 oy
(5,952 puan) tarafından
Her goren sanki 40 yıldır taniyor gibiyiz der öyle sicak yumusak yuzluyum ama eşimin tarafına duruşum bellidir cok taviz vermem yok sicak olmam mesafeliyimdir
(6,273 puan) tarafından
Anladım cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sevdiğim insanı aşırı mikemmelim:blush: sevmedigime ise şeytan olurum:devil:

(6,273 puan) tarafından
Kız dur sakın ol ☺️☺️
0 oy
(7,084 puan) tarafından
Aynı yazıda ki gibiyim.
(6,273 puan) tarafından
Ahaha bendee ☺️☺️
0 oy
(9,039 puan) tarafından
Benim yüzüm gulectir genelde ama bir şeye kizdiysam sinirlendiysem.aninda düşer suratım 
(6,273 puan) tarafından
O herkese olur cnm genelde
0 oy
(7,702 puan) tarafından

Sert görünürüm ve herkesle anlaşamam tersime giden bir şey dense lafımı esirgemem :D

(6,273 puan) tarafından
Anladım cnm ☺️
0 oy
(27,488 puan) tarafından

Ciddi surat tipine sahibim  maalesef

(6,273 puan) tarafından
Avantajlari da var dezavantajlari da var
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Disardan gorenler beni aksi biri saniyor hic oyle degilim bunu ilk kizimin kres ogretmwni soylemisti ** cocukluktan beri boyleyim bir kaş catma halim var simdi kirisik olacak diye saskin geziyorum fazla kirismasin ;))
(6,273 puan) tarafından
Ahahaha kiz güldürdün ☺️☺️☺️
0 oy
(650 puan) tarafından

Çok havalı ve kibirli durduğumu söylerler genelde :D

Arkadaş çevremde çok matrak bulur :D
Kaynanam suratsız bulur:P
Demekki çokta candan biri değilim :)
(6,273 puan) tarafından
Ahaha bırak onlar öyle bilsinler ☺️
0 oy
(736 puan) tarafından
Bende öyleyim eşim hep insanları dövecek gibi bakiyosun der ama mizacim boyle suratımın oyle olduğunu o an farkedemiyorum ama oyle olmasaydim da oyle bakardim o ayri konu :d
(6,273 puan) tarafından
Aynn farkedemiyo insan bize sorsalar gayet normal duruyoruz ☺️☺️
0 oy
(77 puan) tarafından
Valla bndd aynı anlattıgı gibiyim herkesi öldğrecek gibi bakarım ki çoğunu da öldürmek istiyorum ajajajajja o ayrı bi konu ama genelde suratsız derler bana içime grmek lazm oyle herkesşe hemen muhabbet kuran bir insan değilimdir cooookkk zaman alır arkadas olmam zaten toplasan 5 parmağı geçmez arkadaslarım dostum da 2 tane var 
(6,273 puan) tarafından
Zaten çok arkadaşa gerek yok bence cnm az olsun öz olsun ❤️
(77 puan) tarafından
Aynennnn öyle kuzum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
aynn oyleyim. esimde tam tersi cok guleryuzludur hatta disarda beni hep uyarir yuzunu duzelt sanki kavgali gibi duruyoruz die :)
(6,273 puan) tarafından
Benim esiminde mizacı yumuşaktır Allah'tan dışarda idare ediyoruz birbirimizi ☺️ aslında bana sorarsan çok normalim dışardan öyle görünmüyor ama anlayamadım ☺️☺️
(11,217 puan) tarafından
ben swet ve sogyk dururum. unide sinif arkdaslarim arkamdan buzdolabi dermis.selam bile veremezdiler :)
(6,273 puan) tarafından
Yapı meselesi işte napalim ☺️
0 oy
(888 puan) tarafından
İçte ne varsa dışa  o vurur derler ne yalan söyleyeyim  sevmediğim ortamlarda yüzüm gülmez kim ne derse desin 
(6,273 puan) tarafından
Anladım cnm doğrudur
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Çok yumuşak :D eşimin akrabaları bayılıyor bana ben gülmeyi çok severim herkese tebessüm dağıtırım :D herkes der kayınvalideme keşke bizim gelinler de senin gelin gibi gülen yüzlü olsa diye

(6,273 puan) tarafından
Maşallah cnm ne güzel ❤️
0 oy
(17,942 puan) tarafından
Ben kişiye göre gözükürüm şimdi şöyleki herkesin hayatına kimse karışamaz çok iyide oldu çokta güzel oldu taammı :D
(6,273 puan) tarafından
Ahaha o neydi gıı tamam ☺️☺️
0 oy
(361 puan) tarafından

Esimin akrabalarinin yaninda kaynaanam da dahil sorulani kisa cevaplayacak kadar masum ve sesiz birisiyim kendi tarafimda herseye lafi olan susmak bilmeyen herkesle konusan bi tipim :D

(6,273 puan) tarafından
Ahaha o da iyiymiş ☺️
0 oy
tarafından
Sert demeyelim de soğuk biriyim yani öyle gözüküyorum, hatta kibirli burnu havada diyor herkes tanımadığı için. Ama tanıyınca çok cana yakınsın başta konuşmaya cekinmistik diyorlar
(6,273 puan) tarafından
Sende ben gibisin işte ☺️☺️
0 oy
(11,470 puan) tarafından

Bende öyleyim hatta eşim ilk zamanlar annemler sana bisi demeye korkuyo derdi  :)

Bu yüzden çok kavga etmisligimiz var

(6,273 puan) tarafından
Ahaha benimde iş yerinde çok sıkıntı oluyodu bekarken millet yanima gelemiyodu konuşmaya ☺️☺️
(11,470 puan) tarafından
Ön yargı dedikleri bu olsa gerek  :))
0 oy
(72 puan) tarafından
Sert mizaçlıyım. Dışarıdan gören suratsız asık suratlı falan diyor ama sohbet edince samimiyet kurunca öyle olmadığımı görüyorlar. Napalım sırıtalım mı dışarıda yürürken de anlamıyorum. :)) 
(6,273 puan) tarafından
He işte bende öyle diyorum surat asmiyorum yani ama gulemm de öyle sokakta yürürken falan ☺️☺️
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Kaşımın arasında bir çizik var yara izi birde cenemde gamze var yüzümü sert gösteriyor. Yumuşaklık yada sert konusuna gelince yerine göre nabza göre şerbet
(6,273 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok yumuşak yuzluyum asko ya bazen sinirleniyom bagriyom bu yüzden bu ses nasil cikti diolar:D
(6,273 puan) tarafından
Ahaha ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,981 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,961 soru

11,435,302 cevap

35,003 kullanıcı