0 oy
171 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,019 puan) tarafından

Bugünüm o kadar kötüydü ki başta yanlış kararlar vermenin etkisi tabikii her zaman gittiğim kızımn eline doğduğu kadın doğum doktorumun yerine Instagram da fenomenleşmiş bir kadın doğum doktoruna gittim bugün şiddetli kasık ağrısı ile o kadar canım sıkıldı ki olanlar karşısında birgün yolum düşünce özür dilicem kendi doktorumdan resmen kadın muayne ediyor çatı da yüzünde maske nefes al ver dedi nefesi yüzüne üflemişim diye onun lafını etti ilk bi orda sıktı canımı tahlil sonuçları için gittiğimde ise Instagram dan takip ediyor musun diye sordu ay tövbe yarabbim ilk defa böyle bişeyle karşılaştım :D

6 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından

Fenomen doktor işte :D

(1,019 puan) tarafından
Fenomenligine aldandım bende zaten :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üflemişsin mağdem öyle diyor iyice üfleseyein de lafı havada kalmasaydı 
(1,019 puan) tarafından
Kız arada çok yakın bir mesafede yoktu yani tamam tamam yüzümüze üfledin diyor aa ben orda canımla cebellesiyorum sancidan ne derse onu yapıyorum çok gıcık oldum o lafina valla
tarafından
Bu doktorlar birde kendileri çıksın da görsünler
(1,019 puan) tarafından
Valla sanki babalarının hayrına bu işi yapıyorlar
tarafından
Okumucak bu bölümü o zaman öldüresim geliyor bu yüzden yapma bu işi zorla yaptırmıyorlar
(1,019 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,015 puan) tarafından
O doktor mu infulincer mı anlamadım =)) sen kendi memnun olduğun Dr şaşma kuzum 
(1,019 puan) tarafından
Ayy yok valla tövbe bide bi masrafli patladi ki bize sorma muayne ücreti 350 tahliller 490 tl tuttu kendi doktorum sağlık ocağından ver tahlilleri derdi valla gidip özür dilicem ondan :d
(1,015 puan) tarafından
Bence deme üzülür boşver
0 oy
tarafından
Kim o Zahide mi merak ettim .
(830 puan) tarafından
Şu güya meşhur kadın doğum doktoru Zahide mi
(1,019 puan) tarafından
Yok kız bu başka niye zahide de mi öyleymiş
tarafından
Yoo fenomen Dr deyince o mu acaba dedim. O çok tatlı güler yuzlu duruyor da.
(1,019 puan) tarafından
Evet çok yumuşak bi doktora benziyor ama bu da çok güler yüzlüydü şaşırttı
0 oy
tarafından
Doktoru merak ettim :))
(1,019 puan) tarafından
Dr dilek Özdemir yaz Instagram da çıkar karşına canm
tarafından
Sırf meraktan baktım da yüzünden sert mizaçlı birine benziyor sevmedim. Ayy benim drum o kadar tatlıydı ki . Allah razı olsun çok tatlı dilliydi ,  diliyle bağlardı kendine , herkes kuyruk olurdu. Hastane onun sayesinde paraya para demezdi. Çok guleryuzluydu.
(1,019 puan) tarafından
Benim kendi doktorum da ciddi duran bi tip gibidir ama muaynesi ilgisi öyle değildi çok iyi ilgileniyordu Allah razı olsun bundan sonra kendi doktorumdan başkasına gitmem
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Yok takıp etmiyorum ama bu nefes azarlamanızdan sonra takip edip yorum bırakacam kesın deseydin
(1,019 puan) tarafından
Takip ediyorum aslında bu tavrınızdan dolayı takibi bırakıcam deseydimde olurmus

İlgili bir soru bulunamadı

380,246 soru

11,384,590 cevap

34,884 kullanıcı

...