0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (613 puan) tarafından
Kızlar 2.5 yaş oğlumun ölçümü vardı. Ne kilo ne boy nede baş çevresinde ilerleme kaydetmiş. Ebemiz bile şaşırdı. Böyle olan var mı? Ne yapayım bilmiyorum. Aklımdan çıkmıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(3,452 puan) tarafından
Yakın zamanda hastalık geçirdimi
(613 puan) tarafından
Hem covid hemde domuz gribi. Ve devamında her ay grip ishal bağırsak enfeksiyonu geçrdi. Şimdi bile hasta doktordan geldik. 6 aydır hep hasta
(3,452 puan) tarafından
Daha ne olsun kuzum ya çocuğun geçirmediği hastalık kalmamış benim oglanda öyleydi ama genelde karnı kulağı ağrır her ay iki kez antibiyotik kullanirdik geniz eti çıktı aldirdikta elhamdülillah rahatladık biraz sende altta yatan sebebi araştır bul canım yavrum kıyamam Rabbim yardımcınız olsun
(613 puan) tarafından
Amin canım. İnşallah bu son olur da bir daha hastanelere düşmeyiz. Kulak enfeksiyonu geçiriyor şimdide. Sabahtan hep ağlıyordu.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canjm bende bir kan değerlerine baktir nolir Nolmaz diye birde en son ne zaman baktirmistin ki
(613 puan) tarafından
Kan değerlerine mi boyuna mı?
tarafından
Kan değerleri canım belki vitaminleri düşüktür çünkü benim kiziminda bi ara gelişimi sinirdaydi d vitamini ve demir eksikliği çıktı halada devam ediyor bugün yine düşük çıktı yarın sonuçları göstermeye giducez bakalım inşallah bir şey olmaz
(613 puan) tarafından
İnşallah canım. Kansızlık yok ama vitamin bilmiyorum. Baktırmadık ona
0 oy
tarafından
Hastalık sonrası çocuklar kilo vere biliyor pirinç unun dan mama yap muzlu aç karnına pekmez yedir oğluma bıldırcın yumurtası hakiki bal yediriyodm hasta olduktan sonra bide kefir bünyeyi topluyor hem kilo alır boyuda uzar
0 oy
(170 puan) tarafından
Canım kaç kilo 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 487 göst.
11 Ağustos 2018 Aile kategorisinde İki prens annesi (432 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Maviiii (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zenan (705 puan) tarafından soruldu

374,572 soru

11,203,199 cevap

34,502 kullanıcı

...