0 oy
780 göst.
Aile kategorisinde (485 puan) tarafından
Arkadaşlar selam. Eslerinizle hangi konularda sohbet edersiniz, merak ediyorum. Çünkü ben hiçbir şey bulamıyorum konuşacak. :) 9 yıllık evliyiz. Pek dedikodu sevmeyiz ikimiz de. Günlük iş güç çocuk vs dışında konuşacak pek bir şeyimiz olmuyor çünkü açıkçası konu bulamıyorum. Dolayısıyla sohbetimiz pek yok. Yan yana otururken bile telefonlarla ilgileniriz genellikle, konuşacak pek bir şeyimiz olmaz. Her gün her gün ne konuşulur ki? Fikir verin bakalım. :) 

34 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından
Eşimle akrabayız onun için senin ailen benim ailem demeden herkesi konuşuruz zaten ikimizde herkesi tanıyoruz onun için konuşacak çok şey oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşim normalde konuşkan biri değildir ilk gören kişiler direkt çok sinirli yüz ifadesi var nasıl geçiniyosun gibisinden sorarlar ama ev içinde ben onu açtım yani bende aslında konuşmayı asırı seven biri değilim ama eşimle de öyle olamam diye.
0 oy
(236 puan) tarafından
Hiç sohbet etmeyiz
0 oy
(368 puan) tarafından
7'den 70'e milletin dedikodusunu yaparız , koca ile ayrı zevkli oluyo arada karşı tarafa laf sokmalı filan  haha 

Birde görevlerden çok konuşuruz 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Konuyla alakasiz ama avukat misin canim? 
0 oy
(48,738 puan) tarafından
günlük dedigin hersey sohbet konusu iste.kahve icerkende.dolu dolu onlari konusabilirsin☺️
0 oy
(1,405 puan) tarafından
her konuda oturur konuşuruz beraber vihdro izler yorumlarız işinden konuşuruz bahçeden o bana anlatır ilgimi çekmese dahi dinler soru sorarım. 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Ekonomi siyaset bulunduğumuz şehrin durumu. Eskilerden falan konuşuruz çocukluk yıllarımızdan. Bir birimize anılarımızı anlatırız. Komik bi video denk gelir bir birimize gösterir gülüp eğlenip üstüne konuşuruz. Özellikle hadi şunu konuşalım demeyiz de spontene gelişir konu nereye giderse artık. 
0 oy
tarafından
Her konuda konuşuruz 
0 oy
tarafından
Herseyi konusuruz valla aksam cocugu uyutunca bi kahve yaparim geceriz balkona vururuz giybetin dibine :D
0 oy
(337 puan) tarafından
Önce bir sor bacım sohpet ediyor musunuz
0 oy
tarafından

İş ile ilgili konuşuruz o gün yaptıklarımızı geçmiş zamanla alakalı anıları

Borçlar vs:)
Bazen azıcık dedikodu 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Borç ödeme film konusunda ev halimiz çocuk eğitim para ne ararsan. Her akşam bebeler yatınca cay demleriz. Film izleriz. Sohbet ederiz. Günü ayı haftayı değerlendiririz. 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Her konudan sohbet edebiliyoruz şükür :D Emekli olunca yapacaklarımızdan, gündemden, geçmişten herseyden. Geçmiş, bugün, gelecek :D

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 279 göst.
0 oy
9 cevap 256 göst.
2 Ocak 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilan55 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde Esmagil (37 puan) tarafından soruldu