0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım şuan uyuyor ama geniz akıntısı var burnu tıkanıyor yatmadan önce burnunu temizledim pedifen verdim  izotonik suyla açılmıştı şimdi tekrar tıkandı galiba horluyor ve uyuyamıyor genel durumu iyi çok şükür ama uyuyamıyor yastık yükseltti iki tane koydum yastıksız yattığı içinde rahat edemedi ne yapsam ki başka burnuna viks süreyim dedim çok rahatsız oldu 1 yaş 4 aylık şimdi  hastaneye götürsem mi yoksa evde ibupramin zero aferin peditus felan var iburamin zeroyu kullansam mı bilemedim. Geçen hafta garipti geçmişti eşimde olunca tekrar geçti kızıma ne yapsam bitkisel bişeyler de yapılabilir mi başında bekliyorum öyle 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Nane limon ıhlamur falan yap bence

-Reklam-
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Çocuğun ateşi yok ağrısı yok ne diye ilaç veriyorsunuz mubarek doğal yollarla burun tıkanıklığına çare bulun hiç olmadı sağlık ocağı burun spreyi yazsın açılması için bu ateş düşürücü ilaç ile geçecek bir durum değil 
tarafından
Grip ve soğuk algınlığı için burun akıntısı ve tıkanıklığı için ateş düşürücü  ve ağrı kesici evet haklısınız bitkisel olarakta iki gündür ıhlamur içirdim geçmedi iki hafta önce oldu boğaza indi bademciği şiti dirençli ateş yaptı antibiyotik kullanmak zorunda kaldım tekrarlamasın diyede hemen verdim normalde hemen ilaca başvurmam
0 oy
(8,320 puan) tarafından
Sarımsaklı yag surmeyı deneyın ayak tabanına corap gıydırıp yatırın basına sogan kesıp koyabılırsınız.cold mıx var onu bulundurun evınızde astımı felan yoksa o da guzel acıyor tıkalı burnu 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 266 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.