0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (417 puan) tarafından
Merak edenler için açtım postu boşuna teste para vermişim ya adet oldum biraz önce çok sevindim ya şüphem ortadan kalmış oldu tobe bir daha kazaya kurban gitmeyecek:) :D :ddd

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

İyi gözün aydın canım rabbim istediğin zaman nasip etsin inşallah şuan o kadar çok evlat hasretiyle yanan kadın var ki rabbim onlara nasıp etsin<3

(417 puan) tarafından
Aynen canım rabbim onlara versin benim çok şükür bir evladım var
tarafından
Amin inşallah canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ahhahaha çok büyük korku ya çok şükür 

Benimde kalbim durdu bir ara bende olunca kına yakicaktim herhalde korkudan hemen olur olmaz gittim spiral taktirdim 
(417 puan) tarafından
Aynen canım ya. Kuzum ben sprialdn çok korkuyorum kondomu eşim asla kullanmaz hapı ben içemiyorum kusuyorum onu içince görünce bile midem bulanıyor iğne desen bilmedigim bir şey çoğu insan tavsiye etmiyor hormonlarla oynanıyor falan yine biz geri çekilmeyle korunacaz en azında 3 ayda bir bu basima gelecek:) :)
(1,517 puan) tarafından
Wllaha wayy haline o riski göze alabiliyon ben sordum doktor hemşireye filan en güvenli si %99.spiral dediler
(417 puan) tarafından
Mecbur kuzum yapacak bir şey sprialdn çok korkuyorum
(1,517 puan) tarafından
Bende korkuyordum emin ol abartıldığı gibi değil 2 3 dk birsey sadece ilk yarım saat adet ağrısı gibi karnin ağrıyor 2 saate eski haline ger dönüyon
(417 puan) tarafından
Acayip fobim var ona kuzum ya güvenemem ona hic içime bir şey taktiramam hiç çevreden duyduklarimdan etkilendim çok bazen o bile kayıyor falan aman benden uzak olsun bebek olmasına raziyim ben :) :Ddd
0 oy
(310 puan) tarafından
Gözün aydın cnm şimdi nasıl bir raht olmuş için sana bir ders oldu: ))))))
(417 puan) tarafından
Aynen kuzum ya üstümden bir yük kalktı oh be kurban olurum sana dedim görünce  :)
(310 puan) tarafından
Ayy ne güldüm ya iyi işte bol bol sıcak çay iç kanaman fazla gelsin cnm: )))
(417 puan) tarafından
Gayet iyi durumda şuan:) :)
0 oy
tarafından
Hadi gözün aydın darısı bana :D
(417 puan) tarafından
Hadi inşallah kuzum :) ama sanki sende var gibi :)
tarafından
Ağzını hayra aç :D
(417 puan) tarafından
Kuzum kaç gün geçmiş valla varsa bile yeni heycan sarar seni ne güzel işte boşver üzülme:) :)
tarafından
Kendi adet oldu ya rahat hanımefendi :D
(417 puan) tarafından
Aynen ayak ayak üstüne attım oh miss  :)
0 oy
(230 puan) tarafından
Benim de gecikti ya baya test yaptım negatif daha 4 aylık bebişim var korktum kaza oldu die:) ama hala adet olmadım sezeryan dogum yaptım
(417 puan) tarafından
Kuzum benim oğlum 1 yaşına girdi bugün son 3 aydır düzenli oluyorum ondan önce ki aylarda bazen 2 ayda bir bazen 3 ayda bir adet oldum emziriyorsan sende normal ama oğlum 10 aydan sonra artık daha az emdiği için düzene girdi bebek büyüdükçe düzene giriyor eğer sende emziriyorsan düzensiz olması normal bence rahat ol sende :)
(230 puan) tarafından
Doğumdan sonra ayda 1 oldum 2 defa sonra olmadım ya ilk basta bi tereddüt ettim işte acaba yine hamile miyim die :) emziriyorum evet artık eşim bile soruyor hergün adet olabildin mi diye:))
(417 puan) tarafından
Sorar erkekler bizden meraklı kuzum :)
0 oy
(10,047 puan) tarafından

Gözün aydın canım zaten hep böyle olur düşünürüz acaba diye stres oluruz sonra bi bakmışsın adet olmuşsun:D

(417 puan) tarafından
Aynen canım ya :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 350 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 712 göst.
1 Ocak 2020 Aile kategorisinde Fundakırğıl (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 343 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 563 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,639 puan) tarafından soruldu

374,631 soru

11,204,772 cevap

34,506 kullanıcı