0 oy
1,156 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ya kızlar ben çeyizim için yatak örtüsü almıştım 3 yıllık evliyim daha bir kere sermedim. 2 bin küsür TL şuan 750 TL’ye biri almak istiyor satsam mı bilemedim. Güzel beğeniyorum ama kuru temizleme istiyor makineye sığmıyor eşim de kuru temizlemeye verirken çok uğraştırıyor onunla uğraşmak istemiyorum. Makinede yıkanan bir şey alsam mı diyorum ama aldığım bu kadar şık olmayacak almışken dursun mu bilemedim. Bir fikir verin 

46 Cevaplar

+1 oy
(729 puan) tarafından
Hiç kullanmadım diyorsun eşim kuru temizlemeye verirken çok uğraştırıyor demişsiniz 
(601 puan) tarafından
Buyurun benim kepelek hanım
(1,733 puan) tarafından
Yorumuna koptum gece gece :))))
(601 puan) tarafından
Anam herkesler hazır kavga etmeye daha yaz tam olarak gelemedi ya herkesi kafası karışıyor psikolojisi bozuluyor herhalde kizzz
(1,733 puan) tarafından
Hahahah olabiliii:))))
(729 puan) tarafından
Burada kavga eden yok ben sadece çelişkili yazdığına şey yaptım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim ki de çok şık pahalı almıştım ben de satmaya kiyamiyorum böyle de kullanmıyorum bazanin altında duruyo aynı kararsizligi yaşıyorum valla satmak mantıklı ama cesaret edemedim henüz 
(102 puan) tarafından
Valla bir kere seremedim yatakta böyle çıplak kalıyor durduğu yerde duruyor bilemedim ya
0 oy
tarafından
Resim var mı canım bakalım
(102 puan) tarafından
Ekledim
tarafından
Benimde buna benzer var çok pahalı ya aldım ama kullanmıyorum kıyıpta satamıyorumda . Önceden aldığım fiyatın 2 katı olmuş tekrar alamam da
(102 puan) tarafından
Aynen bende öyle
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Benim yatak örtümün aynısı bence satma çok şık ben severek kullanıyorum
(102 puan) tarafından
Ama kullanamıyorum canım kuru temizleme parası 100 TL olmuş durduğu yerde çürümesini de istemiyorum ay kafam karıştı
(6,137 puan) tarafından
Kullanamıyosan sat o zmn cnm
0 oy
(3,741 puan) tarafından
kullanmiyorsan sat bence canim 
0 oy
tarafından
2 bine almışsan 750 az bence benimkide eski model ama baya büyük kabarık makineye sığmıyor ben leğen varya ona katiyom ayamla tepeliyom tertemiz oluyor sende kullan bence çok gzuelmis bide satma kirlendinde legende yıkarsın cnm 
(102 puan) tarafından
Nasıl sıkıp kurutuyorsun sonra canım
tarafından
yıkadıktan sonra  sandalyenin üstüne katarsın süzülür öyle 2 gun de tam kurur hava sıcaksa ben kilimlerimi yatak örtümü hep legende yikarim halada yıkıyorum
0 oy
(808 puan) tarafından
Aynısı bendede var ben kullanıyorum
(102 puan) tarafından
Nasıl yıkıyorsun
(808 puan) tarafından
Doğru söylemek gerekirse  ben daha hiç yikamadım 2 yıllık evliyim sadece yazları evime  gidip geliyorum sürekli evimde kalmıyorum yani kaynanamlardayım o yüzden
(102 puan) tarafından
Anladım canım makineye sığmıyor da o yüzden
0 oy
(351 puan) tarafından
Yani sat kullanmıyorsan ama güzelmiş 
0 oy
(37 puan) tarafından
Benim de aynı bundan ben severek kullanıyorum ben duşa kabine koyup yıkıyorum tabi bizim küvet şeklinde yıkanması da kuruması da çok kolay 
(102 puan) tarafından
Kendim yıkatabilir miyim acaba yıkadıktan sonra sıkıyor musunuz
(10,411 puan) tarafından
Kızının adımı Rahel
(37 puan) tarafından
Yok sıkmıyorum yıkadıktan sonra bir kenara koyup süzülmesini bekliyorum sonra da asıyorum cabuk süzülüyor
(37 puan) tarafından
Evet kızımın adı
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Kız 750 çok ucuz leğene koy tepele koy sandalye üstüne suyu iyice sirkinca ser viraz geç kurur ama tertemiz olur kullan satma 
tarafından
kiz  bende aynısını yazdım ahhahha
(1,504 puan) tarafından
Ahaha valla bakmadım yorumlsra ama en mantıklısı aklın yolu bir işte :)
tarafından
aynen ben hep öyle yapıyorum ❤
(1,504 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum balkonda foşur foşur legende yıkıyorum mis :)
tarafından
ayen  cnm insanın içine siniyor
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Kullanamiyorsan sat tabii boş yere baza altında yer kaplayacak Madame cocodan  ya da English homedan şık ve günlük kullanabileceğin yeni bir örtü alabilirsin canım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Niye satacaksin ki kenarda dursun bunlar 3 5 sene sonra yine moda olur sonra keske satmasaydim dersin bide bunlar her zaman yikanmaz bebeğim lekesi olmasa 2 sene bile yıkamasan olur bide kendin kuvetin içindede yıkayabilirsin yazık bence satma sonrasında böyle bisey alamazsın 
(102 puan) tarafından
Doğru aslında canım
0 oy
(118,484 puan) tarafından
satarsan o fiyata alamazsin
(102 puan) tarafından
Evet o yüzden kararsız kaldım
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Kullanamadığın birsey satmak çok mantıklı bnece fiyatta iyi vermişler bence ver gitsin 
0 oy
tarafından
Ay benimkide bazanin altinda duruyo ya kullanamiyorum oylece bekliyo 
(102 puan) tarafından
Beklemesinin de bi anlamı olmuyo isre
0 oy
(2,592 puan) tarafından
aynısının mor olanı var bende 5-6 ay falan kullandım kaldırdım ama ben makinada yıkamıştım canım çok sıktırma yapmamıştım
(102 puan) tarafından
Benimki makineye sığmıyor canım ya
(2,592 puan) tarafından
kaç kilo makinen canım
(102 puan) tarafından
8 sanırım
0 oy
(456 puan) tarafından
Aynısı benimkide markası ne acaba ben makinada yıkadım hassasta hiç bişi olmadı
(102 puan) tarafından
Karaca benimki makineye sığmıyor
(456 puan) tarafından
Benimkide karaca
0 oy
(997 puan) tarafından
Canım tee ne zmn 2 bin e aldığın şeyi 750 e satma onu alayim diyende pek bı ölücüymus 750 ye saticagima yatagb altında dursun derm daha iyi 750 çok az kullan bence guzelmis
(102 puan) tarafından
Canım bin liraya almıştım şimdi 2 bin olmuş
0 oy
tarafından
Bende aynı dertten muzdaribim. Gecen sene 4 bine almıştım bir kere serdim sadece. Satsam en az 3 binden koyarım onda da alan olmaz gider sıfırını alırım der haklı olarak. Eşim nöbetten geliyor uyuyor sermeye vakit kalmıyor. Keşke almasaydım diyorum o kadar para verecegime gider altın alırdım diye içim içimi yiyor. Millet gaza getirdi yeni gelin yatak örtüsüz olmaz diye gittim aldım almaz olaydım :)
0 oy
tarafından
Çeyizim tam bu reng,böyle büyük ağır çok benzer model. Kışın açıyorum bende

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,083 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 645 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.