0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (338 puan) tarafından
kizlar son adet tarihine gore yarın tam 6 haftalik oluyorum  ve ilk hastane kontrolum var .Ama ben 6 haftalik oldugunu dusunmuyorum ovulasyon testi ile hamile kaldigim icin tam zamanini biliyorum ama son adet tarihine gore hesapliyor doktirlar.sizce yarin kontrolde keseyi gorur muyum ? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 6 haftalikken görmustum cnm bilemiyorum ama seninkiini
(338 puan) tarafından
insallah gorurum
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Gorukur bence cunku 5 haftalij bike kese gorunur ama bebek gorunmez ve kalp atisi dinlenmez ama kese gorunur insalh gorursunuz
(338 puan) tarafından
insallah :)
0 oy
(4 puan) tarafından
Sizin hesabınıza göre kaç haftalık? 
(338 puan) tarafından
bana gore 4
(4 puan) tarafından
Anladım canım gözükmeye bilir ama sakın endişelenme çünkü daha küçücük ama gözükme ihtimali de var
0 oy
tarafından
Sizin hesabınıza göre daha küçükse görünmeyebilir endişe yapmayın. Bende 6. Haftada görmüştüm 
0 oy
(917 puan) tarafından
Canım önceki postlarindan gördüm bende senin gibi 9 aydır bebek istiyorum olmadı daha sen ovulasyon testi kullandığın ay mi hamile kaldın banada tavsiye edebileceğin bir şey var mı canım bu arada hayırlı olsun 
(917 puan) tarafından
Canım uzunca yazdığın için çok teşekkür ederim.bende doktora gittim herşey yolunda dedi 1 sene normal dene dedi ama 9 ay oldu daha olmadı adetlerimde düzenli fakat son 2 aydır 5-7 gün uzamaya başladı.bunun için de doktora gittim gene normal dedi ovulasyon testi önerdi doktorum sence alıp kullanayım mi ben strese girmekten korkuyorum canım senin adına çok sevindim banada umut oldun inşallah bebisini sağlıkla kucağına alırsın canım❤️
(338 puan) tarafından
farkli doktorlara gidip sorun yok dediyse yoktur insallah bir sıkıntı stres yapma.Ovulasyon testini kesinlikle oneriyorum.Cunku sansa birakmayarak olanli bi sekilde denemis oluyorsun şansın artiyor.allah razi olsun cok tesekkur ederim guzel dualarin icin benimde dualarim seninle.Seni en iyi ben anlarim :) <3
(917 puan) tarafından
Evet canım 3 farklı doktorda bir sorun yok dedi çok sağol,tavsiyene uyucam canım,evet beni gerçekten anladığını düşünüyorum çünkü her ay adet beklemek,test yapmak sürekli negatif görmek gerçekten üzücü ve yiratici bir süreç inşallah bende senin gibi mutlu sona gelmisimdir, inşallah güzel bir hamilelik geçirirsin, sağol hamilelerin duası kabul olurmus ❤️❤️❤️
(338 puan) tarafından
sorun yoksa olur sen canini sikma aminn insallah <3
(917 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun canım
0 oy
(236 puan) tarafından
Görünür canım 
(338 puan) tarafından
insallah :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde turuncukafaliiii (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 108 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dilabb (20 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,137 cevap

34,863 kullanıcı

...