0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Saat aralığı var mı kaç öğün yer 3 yaa çocuğu 

3 Cevaplar

0 oy
(3,259 puan) tarafından
İnsan 4 saate bir acıkır. Benim oğlum 29 aylık 4 saatte bir yediririm akşam en geç 7 de yediririm daha yedirmem Bi daha sabaha 
(3,259 puan) tarafından
8 buçuk da felan uyuyor. O yüzden geç saate yemek vermiyorum. Akşam yemeğini sağlam yiyor çünkü 2 kase kıymalı sebze yemeği yer. Sabahları ben yumurtayı sade yemedikleri için yumurta ile muz ezip içine de bisküvi koyup veriyorum. Onun 1 2 saat öncesinde çok erken kalktıkları için süt de veriyorum kahvaltı için yeterli diye düşünüyorum.
tarafından
Kaç yaşında canım kahvaltıda bulamaç yapma bence hep öyle ister ben yaptım pişman oldum sen yapma bebe bisküvi veriyosun kaç yasinda ki
(3,259 puan) tarafından
29 aylık. Yumurtayı sade haliyle iki cocugumda yemiyor öteki de 16 aylık. Hep öyle ister mi bilmiyorum şuan ama normalde zeytin peynir domates salatalık şeklinde versem öyle de yiyor. Ama tabak yapıp önüne koyamam. Eğer öyle bisey yaparsam önce Eliyle yoğuruyor sonra yiyor. Her taraf batıyor kafa göz banyoya sokmak zorunda kalıyorum. Öyle çok temiz titiz biri değilimdir ama ben bile onun o haline sabredemiyorum. O yüzden böyle bakalım gittiği yere kadar. 16 aylık olan da sabah babası ise giderken onunla atistirir illa sofrada oturur peynir ekmek salatalık yer bal tereyağ felan verir yer öyle az. Sonrasında da işte o yaptığımı yer. Ben çok şey denedim omlet yaptım. Mücver yaptım yok yumurta hiç bir şekilde yemiyorlar başka. Hemen hemen herseyi de yiyorlar
tarafından
Mideleri bulanmiyosa yesinler ama illa yumurta yemesi şart değil canım benimki öyle versem kusar midesi çok hassas
(3,259 puan) tarafından
Yok muz bisküvi yumurta bide kıvamını ayarlamak için tahıl koyarım. Seviyorlar yiyorlar uzun süredir bu şekilde yiyorlar. Midelerinin hassas olduğunu düşünmüyorum kolay kolay kusmazlar hasta felan olmadıkça
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Sabah kahvaltı / öğlen çorba / akşam akşam yemeği / uyutmadan önce ya muz ya da yine çorba içirir uyuttum arada yediği abur cuburlari saymıyorum bile 
tarafından
Benimki hep kusuyo ondan saatlere dikkat etmeye çalışyorum az bile yemiş olsa 2 saat sonra biseyler versem kusuyo çoğunlukla
(1,371 puan) tarafından
4 saate çıkar canım az az ver
tarafından
Öyle yapicam teşekkür ederim
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Sabah 7 de kalkar 7,30 da kahvaltı yapar ara öğün meyve yer oglen ana yemek ile pilav makarna yogurt tarzi yer sadece corba içer ilkinde vakti gene meyve yer aksam gene ana yemek vs yer aksam gene meyve yer yatar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 297 göst.
0 oy
10 cevap 198 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Meyross (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 218 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu