0 oy
818 göst.
Aile kategorisinde (914 puan) tarafından
zam olurda bu kadar mi olur bu nedir yurtdisina cikmak istesen banka soyman gerekicek uygun fiyata tatilde yok en az 6 bin tatile gitmeyi dusunen var midir acaba 

34 Cevaplar

+2 oy
(11,272 puan) tarafından
Tatili bırak pazara zor gidiyoz kız 
(2,886 puan) tarafından
Bize bunları yaşatanlar utansın diycem
Yüz Yok ki utansın
tarafından
Valla koltuk boş kalsa kimse müdahale etmese daha iyi yönetilir bence
(11,272 puan) tarafından
Ya tabiki ama illaki biri gelecek bu a parti b parti meselesi değil bence artık
tarafından
Aynen artık değişsin de bıktık valla . Geçen gün bez aldım ertesi gün yine sipariş vereyim dedim bir günde 70 lira zam yapmışlar paketine yuh ya . Yazık günah başkaları gibi bedava yaşamıyoruz hesap yapmaktan psikoloji kalmadı kış gelmeden elektrik doğalgaza zam kışın napicaz bilmiyorum . Şu kış bı gecseydi anamizdan emdigimiz süt burnumdan geldi
(11,272 puan) tarafından
Sorma kuzum millet geçiniyor da nasıl geçiniyor yazık valla
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yok anam ne tatili gebeyim ben :D
+1 oy
(3,259 puan) tarafından
Biz gitmiyoruz sizde gitmeyin :)))))
(914 puan) tarafından
gecen sene gidemedik bu senede  nahhhh gideriz artik :P
(3,259 puan) tarafından
Biz hiç bi sene gidemiyoruz bize tatil memlekete git kaynanaaaan evinde otur. Neyse ki son senelerde anamın evinde oturuyorum:))
(914 puan) tarafından
bizmkide bu yaşta işe başlamis hayret ettm hic ihtiyaclari olmadigi halde
+1 oy
tarafından
Markete gidemiyoruz tatile parayı nerden bulalım :)).

Herşey çok fazla zamlandi bu pahalılıkta o kadar verenin aklından şüphe ederim kimse linclemesin...
(914 puan) tarafından
veren veriyor bizde bakiyoz oyle verenlere
tarafından
Ben hatta ağzım açık bakıyorum ahahahah
tarafından
Zenginler veriyor. Herzamanki gibi fakirden alıp zengine veriyoruz onlar sürüyor sefasını.
+1 oy
(3,895 puan) tarafından
Kız çok abartı git o paraya tarla al daha iyi.
(732 puan) tarafından
Bulabilirsrk o fiyata ‍
0 oy
(485 puan) tarafından
Geçen sene 10 bine Gittiğimiz otelin aynı odası, aynı tarihte bu sene 26 bin TL olmuş. :) paramın olup olmaması mesele degil, her şeyin bir ederi var ve ben 5 günlük tatile 26 bin TL vermem yani... 
(914 puan) tarafından
aynen oyle zam yapan yapana
0 oy
(7,972 puan) tarafından
E yuhh yani bizde didime gitcez 35 bin 8 günlügüne 90 bin ne yaa milleti nasil soyacaklarini şasirmislar
(1,272 puan) tarafından
tatile mi gideceksin sen hemde 35 bine kız giderken benim adımı ayakkabının altına yazsana belki bende giderim
(1,634 puan) tarafından
35 çok degilmi
(7,972 puan) tarafından
Ahahah yazarim cnm 2 haftaligina turkiyeye gitcez 8 gun tatil diger gunler ailelerimizin yaninda olcaz Tabii Allahtan bisey olmazsa eylülde umarim soguk olmaz gecen senede eylulde gittik hava cokta sicak degildi

35 çok cnm gecen sene bu kadar degildi ama hersye zam geldigi icin normal karsiladik
(13,028 puan) tarafından
Euro oldu kac pata zaten size 35 bin fazla gelmez :))
Almanya da 35 binlik tatil cpk mu peki :)
(7,972 puan) tarafından
Aynn çok gelmez bize o konuda sknti yok
35 bin euro tatil icin cokmu dersen burdaki para birimiziz euro oldugu için yine çok gelmiyo mesela kış ayinda isvicrede kış tatili yapcaz tl ye vurursak çok para ama biz tl ye vurark dusunmuyorz
0 oy
(750 puan) tarafından

En güzel tatil aile yerleridir ben tatile abimin yanına Giresun'a gideceğim yer bedava yemek bedava gezme gezdirilecek yerleri biliyor abim gezdirerek seneye de ablamın yanına İstanbul'a öteki yıl da Mersin e ablamın yanına:D

(750 puan) tarafından
Sadece yol paramız olyr ☺️
tarafından
Bedavaya getirmek için mi gidiyosunuz akrabalarıniza bari yağ şeker falan alın kız her şey pahalı malum ;)
tarafından
Senin abin ablan var olmayanlar napsin :))) nerelere gidelimmm . Aynen bişeyler alırsanız iyi olur bencede malum ekonomi berbat
(750 puan) tarafından
Tabiki hediyelik malzemeler gotryrz o kadar da merhametsiz değiliz onlarda bana gelir ailemde gelir ekonomik bizde hiç bir zaman sorun olmadı geleli mirafirlerimzde hiç sorun olmaz ☺️
tarafından
Ne güzel ne mutlu size ♥️
0 oy
(6,186 puan) tarafından
Neyse ki tatil bölgesinde yaşıyorum hayatta vermem o kadar parayı
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bizde 4 bin verdik 12 gun
iste euro ciktigi icin gecen sene bin tl yaptim alisverisi simdi 2 bin vercem bana gene 100 euroya gelcek ama cidden batti ulke
tarafından
Yok hala savunup şükür diyenler var taş kaynatinca akillanacaklar galiba
allah akil fikir versin
tarafından
Keşke verse iş işten geçtikten sonra gelen aklın kime faydası var ki. Satacak bisey de kalmadı napcaz bilmiyorum. Şeker fabrikaları satılırken kimseden ses çıkmadı şimdi fellik fellik ucuz şeker arıyorlar. En basiti bu. Aman neyse ya boşver tatilin tadını çıkar şimdiden iyi tatiller.
sagol
0 oy
tarafından
En az 10 sene gidemeyiz ev aldık ayda 9.500 TL ödemesi var evin 10 sene kredi bile vermiyor bankalar 
(914 puan) tarafından
hayirli olsun Allah ödeme kolayliği versin inşallah
tarafından
Vallaha korkuyoruz ama yapacak bir şey yok ev soğuktu kiraya çıksak en kötü evler bile 2 bin
(830 puan) tarafından
MasAllah cnm eşin ne iş yapıyor o kadar verip gecinmekte zorlanmayacakszn ne güzel biiz 3800 ödüyoruz ama bizi baya baya zorluyor
tarafından
Eşim tır şoförü canım kendi tırları
0 oy
(616 puan) tarafından
Allahtan Antalyada yaşıyorum tatile gitmiyorum.
(3,895 puan) tarafından
Ohaa müthiş :)
(914 puan) tarafından
:) ne yapsak sana mi gelsek tatil niyetine
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Milleti kazikliyorlar resmen, parayı sokaktamı buluyoruz 
0 oy
tarafından
Bayramda bile istda kalıcaz memlekete gitmicez..bayram tatili de 4-5 gün zaten değmez yani
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Tatil de ne oluyor kız  yenilip iciliyor mu:D

0 oy
(572 puan) tarafından
Antyada 2 bucuga hersey dahil 5 gun tatil yaptık ama neresinoldugunu demem kesfedilmesin cunku cok guzel biryerdi :Dd
(1,368 puan) tarafından
Benim arkadaşım 3 kişi 4500 e gidecek. Biz de atirtmaya çalıştık ama kontenjan kalmamış ./
tarafından
Kaç gün ? Ama tam kafa dinlemelik biryer :)
(1,368 puan) tarafından
5 gün. Ben de gidebilirim inşallah tam kesin değil ayarlamaya caliscam eylüle olursa olur dedi de arkadaşım bekliyorum. Güzelmiş gidenler öyle soyluyo  :)
(535 puan) tarafından
Kız nolur söyle bizde temmuz sonu gidecez özelden bari de
(572 puan) tarafından
Dedim ozelden kimseye deme :D
0 oy
tarafından
Abooo o para ne öyle 
0 oy
tarafından
Yasasin aile yazligi yasasin otelsiz tatil beleş tatil :) 
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Biz karadeniz turu yapcaz mozot oldu 30 lira :(

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Hatay İskenderuna gidelim dedik malûm kurban da var askıya aldık 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 112 göst.
6 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ketum (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
9 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde gulistaN18 (2,151 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,376,963 cevap

34,862 kullanıcı

...