0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (544 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
AY KIZLAR 1 AYDIR DİYETTEYİM ÇOK KAÇAMAK YAPTIM AMA YİNEDE BU DEĞİŞİMİ GÖRMEK BENİ MUTLU EDİYOR. DOĞUMDAN KALAN SON 3 KİLO VAR. SONRA HAMİLE KALMADAN ÖNCEKİ KİLOMA DÜŞÜCEM SONRADA ALLAH NASİP EDERSE EVLENMEDEN ÖNCEKİ KİLOMA DÜŞÜCEM SİZDE DE DEĞİŞİM VAR MII

8 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Kaç ay oldu doğum yapali
(544 puan) tarafından
18 ay oldu kızım 1.5 yaşında ben de anca fırsat buldum diyete
(2,366 puan) tarafından
Hmm Bn çok kilo alıyorum ilkinde 30 ikincide 20 şuna üçüncü yolda bakalım kaç kilo alicam Bn aşırı takıntılıyım oyuzden hemn vermeye gayret ediyorum çok sıkıntı yaşıyorum yoksa
(544 puan) tarafından
Benimde öyle şimdi 2 gün çok yiyim hemen kilo alırım çok müsaitim
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 gündür bende diyetteyim umarım istediğim sonuca ulaşırım hedef 55 . 15 kilo vermem gerekiyor 
(544 puan) tarafından
Ay inşallah bacım yaa. Benimde toplamda 20 kilo vermem lazım 5i gitti 15 kaldı
tarafından
3 ay oldu doğum yapalı inşallah en kısa zamanda hedeflerimize ulaşırız ❣
(544 puan) tarafından
İnşallah canımm
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Masallah canım baya fark ediyor nasıl verdin ve en önemlisi kendini nasıl motive ettin
(544 puan) tarafından
Diyetisyene gidiyorum canım hemde eve koşu bandı aldım fırsat buldukça onuda yapıyorum. Valla resimlerde görünmek istemiyorum üstüme bişey yakıştıramıyorum eski resimlerimi görünce moralim bozuyolır insanların laflarından da bıktım bende başladık tekrar çok şükür
(1,272 puan) tarafından
Aynen kız su milletin dili yok mu bende bıktım evlenirken 60 kiloydu bi yıl arayla 2 doğum yaptım baya kilo aldım şuan 84 kiloyum boyum 1 60 her gören sana ne oldu hasta falan mısın diyorlar ne ara bu kadar oldum bende bilmiyorum artık pijama dışında hiç bisey giymek istemiyorum aynaya bakmak istemiyorum 2 yıldır foto çekmiyorum bazen acaba artık eşim beni begenmiyor mu gibi düşüncelere kapılıyorum ben artık ne yapacagimi bilmiyorum 25 kiloyu nasıl verecem düşündükçe daha çok yemek yemek istiyorum
(544 puan) tarafından
Aynen bende öyle canım resim çekilmiyorum sürekli yiyesim geliyo ama artık dur dedim yani banada yetti
0 oy
tarafından
Nasıl verdin bacım hele bi anlat banada çok ihtiyacım var şuan ☺️
(544 puan) tarafından
Diyetisyene gidiyorum canım eve de koşu bandı aldım öyle veriyorum ama diyetisyenim o kadar güzel liste veriyoki çok rahat ama tatlıyı kaçırıyorum bazen
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Kaç kilosun cnm sen?
(544 puan) tarafından
Şuan 78 kiloyum
0 oy
tarafından
İyisin iyisin bacımmm
(544 puan) tarafından
Ay sağolasın bacımm
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Evet belli biraz gitmiş kaç kilosun şimdi 
(544 puan) tarafından
78 kiloyum canım şimdi
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Hadi gozun aydin resimleri kaldir bence ☺
(544 puan) tarafından
Kaldırıxam canım teşekkür ederim :-*

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esleminaaay (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
12 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde miraç bebegin annesi (16 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...