0 oy
348 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (221 puan) tarafından
Kizlar anem yoğun bakımda bende bı ümit size sorayım dedim yoğun bakımdan çıkan hastaniz varmı kaç gün sonra uyandı neler oldu anlatirmisin 

25 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından

amcamin eşi 3 ay kadar kaldi sanırım yogun bakimda. herkes umidini kesmişti olecek diye. sonra onun ölüm haberi degilde amcamınki geldi:'(

(221 puan) tarafından
Neyi vardı cnm kendimi uyandı uyandirdilarmi nasıl oldu şimdi nasil
(4,390 puan) tarafından
şimdi çok şükür iyi Allah çocuklarına bagislasin.
(221 puan) tarafından
Başınız sağolsun cnmya
(4,390 puan) tarafından
Allah sifa versin Annenize. onun icin hayirlar yapin sadaka verin umarim mutlu haberlerini alir bizlerlede paylasirsiniz
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Tabiki halam cıktı 1.5 ay yoğun bakımdaydı Allah şifa versin Allahtan ümit kesilmez canim  Allah yardımcınız olsun
(221 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Allah şifa versin kuzum neden yoğun bakımda?

Benim babannem corona entübe olmuştu öldü artık dedik 1 hafta sonra çıktı mucize rabbimden ümit kesilmez
(221 puan) tarafından
Kalbi durdu sonra geri döndü şuan uyuyomus nefes alamiyo cihazla aliyomus kalp v ciğerinde sıkıntı varmış
0 oy
(63 puan) tarafından
Tabiki de var canım ama annenin durumuna bağlı nasıl durumu uyanık mı tepki veriyor mu 
(221 puan) tarafından
Uyuyomus cnm solunum cihazı takiliymis
(63 puan) tarafından
Solunum cihazından ayrılan çok hasta gördüm ben hemşireyim 3 yıl yoğun bakımda çalıştım önemli olan annenin uyanması Rabbim şifa versin inşallah en kısa zamanda
(7,192 puan) tarafından
Yoğun bakımda ibretlik bir şey yaşadınız mı merak ettim
(63 puan) tarafından
Yaşadım tabiki abartmıyorum bir günde  100e yakın kalbi durup tekrar çalışan Bi hastamız yürüyerek taburcu oldu
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Oyyy geçmiş olsun canim yaaa 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Üst komşumuz böbrek nakli sonrasında felç de geçirdi korona da oldu aynı anda yoğun bakımda doktorlar hazırlıklı olun dediler ve adam eve geldi şimdi tatile köye gtti, rabbim ol der ve olur rabbim annenizi bağışlasın size bol bol dua edin canım herşey rabbimin izmi ile oluyo
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Benimde oğlum kaldı ama bebekti  

Bide kaynım oda intihar etmişti
0 oy
(73 puan) tarafından
Ben doktor hazırlıklı olun demiş ti her şeye iki gün yattım.ciktim servise bilincim.acikti
(221 puan) tarafından
N güzel cnm Allah'm sağlık versin herkese gerisi boş  
İnşallah anemde çıkar
(73 puan) tarafından
Inslalah iyi düşünün iyiyi cagirin
(699 puan) tarafından
Merhaba geri serviste kaç gün yattiniz annemi bugün çıkardılar
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Dedemi görünce doktor eğilip elini alnına koydu Biz napocaz diye durumu kötüydü ameliyat olmuştu  ama şükür iyileşti halamın k. V koronadan yatı yoğun bakımda bir ay doktor hazirliklarinizi yapın dedi kadın maşallah sapasağlam 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Allah anneni size bağışlasın canım çok üzüldüm acil şifalar dilerim 
0 oy
(997 puan) tarafından
40 gün yoğun bakımda kaldı babam yetmedi entube oldu oksijen desteği yüzde doksan artilirdi 3 tane kalp ilacı kullanıldı kısmi felç geçirdi ama çıkmamış candan unit kesilmiyormus canım Rabbime bin şükür ki uyandı doktor konuşamaz yürüyemez dedi konuşabiliyor yürüyebilir önceki haline döndü çok şükür dua et edin rabbim isterse ne olursa olsun düzeliyor ❤️
(997 puan) tarafından
Korona delta pozitif di babam ciğerleri tamamen bitik durumdaydı
(221 puan) tarafından
Bu söyledikleri bna hep bı umut oluyo çok teşekkür ederim aneminde cigerlerinde sıkıntı var solunum cihazıyla nefes alio kalbinde de sıkıntı varmış inşallah anemde düzelir
(997 puan) tarafından
Dua etmeyi asla bırakmayın canım inşallah rabbim anne ne de şifa verir biran önce çıkar ❤️postlarima gir bı bak orda babam için okuduğumuz dualar vardı belki sizde okursunuz
(221 puan) tarafından
Çok saol cnm hemen bakıyorum
0 oy
tarafından
Bir insanin yeryüzünde bir lokma rızkı bile kaldıysa onu yemeden bu dünyadan gitmez Rabbim annene Şafii ismi hürmetine şifa versin 
0 oy
tarafından
Evet çıkan oldu bı kaç kişi 
0 oy
(15,972 puan) tarafından

O.kisinin neden girdigine hastalığına bunyesine bağlı biraz 

Ama.benim şimdiye kadar sevdiklerimden girip çıkan olmadı daha. Anne nenem sonra dedem sonra kayinbabam :'(

0 oy
(12,492 puan) tarafından
Eşimin dayısı 1. 5 ay kadar kaldı ümit yoktu ama allahın işi işte adam sapa sağlam şimdi 
0 oy
(119,289 puan) tarafından
allah sifa versin
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Enistem var almanyada koronadan yogun bakimda 2 hafta kalmis sonra iyilesti doktorlar bile sasirmis durumu kotuydu. Tabi tedavi devam ediyir fizik teadavi falan aliyordu 
0 oy
tarafından
Oglum 5 gun filan yattı çıktı şükür elhamdülillah rabimme 15yasinda daha
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ömrü veren Allah'tır  

Dedemi anlatayım sana bagırsak kanserınden amelıyat oldu makatı kapattılar bagırsagı karnının yanından cıkarttılar.ama dedılerkı ameliyat yanlıs olmus dışki içeri gidiyo hop bir ameliyat daha dediler yaşamaz  ... Tçsonra bir ameliyat daha  imza aldılar köyde mezarı kazıldı herkes zıyatetine geldi memleketten yüzde 10 yasar dediler Allah verdi ömrünü 6nsene gecti ızerınden ziyarete gelenler rahmetli oldu o masallah umre yaptı orucunu tuttu namazını kıldı
0 oy
tarafından
Kac yaşında anneniz

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 52 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
+3 oy
4 cevap 196 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 214 göst.