0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 aydır bıraktı bezi ama kakadan korkuyor hala gelince Evi dört dönüyor yapmamak için ya böyle yaşayan oldu mu daha ne kadar sürer ya 

13 Cevaplar

0 oy
(119,308 puan) tarafından
gecer yakinda beee dert etme sal gitsin
tarafından
Kız Saliyorum da hiç düzelme yok sevdos moral boziluyor bende stres yapiyom o öyle olunca ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimki de çişten korkuyor kız çocuğu ayakta yapıyor nasıl oturtucam bilmiyorum 
tarafından
Benimki 3.5 yaşında canım ya Allah sanada yardım etsin ayakta falan yapısında yapsın keşke ya
tarafından
Öyle vlh bakalim daha ıkincisi 3 aylik oda büyüse artık kurtulsam bez parasından artık gücümüz kalmadı vlh
tarafından
Haklısın kuzum sirf bez mama sütum olmazsa diye çocuk yapmaktan korkar oldum bende ya ekonomi batmış durumda ne olacağımız belli Rabbim yardımcımız olsun en ucuz bezlerin fiyatı bile uçmuş eski zamana naylondan beze geri dönecez bu gidişle
tarafından
Keşke bulabilsem vallahi kullanirim kiradayım 2 çocuk hic biseye yetişemiyoruz rabbim yardım etsin bizim gibi lerine
tarafından
Amin Rabbim Berker versin evinize kuzum bende kiraciyim anlıyorum seni kiralar uçmuş fiyatlar uçmuş ev sahibi olmak artık hayal gibi bişey
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Arkadaşın oğlu 4 yaşındaydı halen uğraşıyordu en son pedagogla görüşecem demişti ne yaptı bilmiyorum 
tarafından
Aynen yemin ederim bende verdim duphalac hala tutuyor ya tepiniyir evde of
(3,259 puan) tarafından
Kitapları denedin mi hiç. Elif tuvalete gidiyor. Tuvalet eğitimi felan gibi kitaplar var
(1,454 puan) tarafından
Benimde eltim çocuk gelişimi okuo hastane de tanidigi varmış sordurttum çocuğu görmeden bisey diyemem gelebilirse gelsin göreyim demiş ama eşime dedim oda alışır bekleyelim dio ama yapana kadar bende ter atıyorum oda malesef yarısı u tuvalete yarısını üstüne yapio
tarafından
Yok denemedim ya ama fayda edeceğini sanmıyorum çünkü en sevdiği şeyleri ödül koyuyorum gene aynı
tarafından
Mesela şimdi az biraz yapmış pantolununa bitti yok diyor gene tepiniyir hepsini yapmadığı için
0 oy
tarafından
Ahhh kıyamam yaa sanirim en korktuğum süreç bebelerde
tarafından
Balım geçer belki yaa ne kadar oldu
tarafından
1 ay oldu bitanem daha korkmadan hiç yapmadı heo zorla bazen yetistiremeyip altına yapıyor biraz
tarafından
Kuzum o zaman bir doktora götür istersen ama ne yapacak ki doktor
tarafından
Bilmiyorum ki kuzum ya gücüm yetmiyor diyor ne biliyim aklıma biseyde gelmiyor artık şaşırdım duphalac da verdim geliyr ama yok
tarafından
O zaman götür kuzum yaa kıyamam
0 oy
tarafından
İnş geçer canm . Post yukarı çıksn belki bilen biri çıkar
tarafından
Çok sağol canım benim
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Evet oğlum da öyle malesef . 1 Ay oldu gece gündüz çiş bıraktı ama 1 aydır hala büyük tuvaleti gelince ağlamaya başlıyo sanırsın biri o an dövüyor.  Gel diyorum gitmio  2 3 kere böyle yapio sonra artık 4. Uncude gelip oturuo klozete ama orda da zar zor yapio neredeyse 15 20 dk uğraşıyoruz yapio bitti dio giydiriyorum geri kalanını üstüne yapio ve çok sıkıldım bu durumdan
(1,454 puan) tarafından
Evet banada bitti dio giyinio hop altına yapio daha bugün elini yıkarken ayak da gerisini saldı ve cokk bunaldim oda bende felaket stres yapıyoruz 3.5 yaşında
tarafından
Ya biz aynıyız senle benimki de 3.5 yaisnda canım
(1,454 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ne olacak böyle çişe hemen alıştı 1 hafta gündüz denedim 1 hafta sonra gece bıraktı ama yok büyük tuvalet olmuyor
tarafından
Aynen ya bizdede cis nadiren kaçırır gece çok su icerse oda bilmiyorum bende valla doktora ki gotsem diyroum artık
(1,454 puan) tarafından
İşte yukarı yazdım sama eltim çocuk gelişimi okuo sordum ona çok uzadı yazmış hastane de tanıdık varmış sormuş çocuğu görmeden bisey diyemem gelebilirse gelsin demiş eşime dedim ama oda alışır dio bilemedim aslında ilk başlar da hiç gitmiodu klozete ağlaya ağlaya gidiodu oni atlattık bu sefer bu yaptım bitti diyip sonra yapması çıktı.basima
0 oy
(3,011 puan) tarafından
Bizimkide aynı yapsın diye fitil gibi şeyler kullandık yok yapmıyor hep goguyom diyo ☺☺
tarafından
Kaç yasinda canım
(3,011 puan) tarafından
3 yaşında canım
tarafından
Benimkide 3.5 yaşında canım napcaz boyle ya
(3,011 puan) tarafından
Zamanla alışacaklar canım onlar için de kolay değil ki ben bile doğum yaptıktan sonra basur olmuştum günlerce ağlardım çok kötü bişey
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Dulcosoft diye bi surup var kabizlik icin doktor bana onu verdi kakasini yumusatsin acimazsa poposu korkmasi zamanla gecer dedi aylardir kullaniyoruz biraz duzeliyo birakiyim diyorum bi kac gun vermiyorum gene ayni oluyo o yuzden akli iyice erene kadar kullanicam galiba. Yoksa 3- 4 gun tutuyo taş gibi olunca hic yapamiyo
tarafından
Bende mi aldirsam ya seninki kaç aylik
(2,590 puan) tarafından
2 yasindan beri kullaniyoruz 3 yasina girecek ağustos ta
tarafından
Reçetesiz alınıyor mu bende alsam bişey olmaz dimi
(2,590 puan) tarafından
Ozel ilac canim aliniyo gec goruyorum kusura bakma giremiyorum firsat bulup
0 oy
tarafından
Ben de bugün başladım tuvalet alıştırmaya bakalım kaç gün sürecek
tarafından
Kaç aylık inşallah bizimki gibi olmaz
tarafından
1 ay sonra 3 yaş olacak ama benim okula giden kızım da var okula git gel ödev falan derken bir de havadan dolayı ertelemiştim..bugün bir anda karar verdim başladım.bir de bu tuvalet konusunu dillendirmemek gerekiyor büyük kızım da tecrübe olmuştu bana..ne zaman birine anlatsam tersine dönüyordu çocuk atlattık sonra..şimdi küçük kızımla uğraşcam cuma günü karne günü o gün bez takarım 2 saatliğine geri çıkarırım
0 oy
(392 puan) tarafından
Benim yigenim bilerek altına yapiyo bez yokken büyük tuvaletini halam kızıyor yigenim de ben istediğim zaman söylerim sanane diye cevap veriyor :D öyle olsa napcaktin
tarafından
Anam o kaç yaşında
(392 puan) tarafından
3 kuzum
0 oy
(48,668 puan) tarafından
ödül denedin mi canım bay bay yapmayi falan denemissindir gerci
tarafından
Herşeyi denedim canım ya kabız oluyor sürekli korkuyor yapmıyor
(48,668 puan) tarafından
kabiz olduğu icin canim
tarafından
Bir arkadas dedi yorumda bir ilaç varmış iyi gelmiş bende ki alsam ki acaba
(48,668 puan) tarafından
tuvalete ciksin diye mi doktora sormadan verme canim komposto icir icerse
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Amaaa aynı benim oğlan tiksiniyo korkmuyo ama bı haftadr açtım bende geçer diye bekliyorum bakalm 
tarafından
Evet görmek istemiyor ama az önce altına yapmış öyle yatiuor
(2,722 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin benimkide yatmadan 1 saat lazimligi bekledi azck yaptı tiksindi geri yapmadı tutuyo ya yapmamak için
tarafından
Of çok zor valla Rabbim sabır verisn bize

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yunusum (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
0 oy