0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar meraba karnım 8 aylık ama gorunumu 5 6 aylık gıbı duruyo bebegım zayıf mı dogar kılolumu etrafımdakiler ıc karnın buyuktur kılolu bebek dogar dıolar sızce ne kadar çok dogru 

15 Cevaplar

0 oy
(662 puan) tarafından
Doktorun ne diyor tatlim ona bak sen
(23 puan) tarafından
Yanınıko hafta once gıtıtm 1500 jılo az gıbı gorunuyo dedı anlamdm
(662 puan) tarafından
Senin icin onemli olan salik onu dusun
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Birisini tanımıştım karnı 8 aylıktı bayağa ağırlaşmıştı ama karnı küçüktü senin dediğin gibi 5 6 falan dı ama iç karnı genii olunca öyle oluyomuş.
0 oy
(78 puan) tarafından
Iç karnın büyüktür canım takma kafana 
0 oy
(142 puan) tarafından
Bendede 8aylik ve cok küçük benim gobis 23haftadan sora belli olmaya basladi ama.bebegimin kilosu gayet iyiydi hatda iki hafta onden gidiyordu
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Doğuma giderken karnım 6 aylık bi karın kadar bile değildi o kadar küçüktü karnım kimse hamile olduğumu anlamıyor fsrketmiyodu bile 2980 doğdu bebeğim doktor 3 kilo bebek bu karından nasıl çıktı dedi düşün. Kiloya takılma kuzum 1 aylık kızım 4 kiloyu geçti bile sağlıklı olsun yeter 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Karın yapısıyla alakalı olmuyor ki bnmde çok küçük ama gelişiminde hiç sorun yok hamilelik psikolojisi olunca insan kafaya çok takıyor 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Iç karnın büyüktür canım ilk Çocuğumda 9 ay 3 günlük doğum yaptım karnım 5 aylık gibiydi 3 buçuk kilo doğurdum ikinci çocuğunda da Karnım çok kucuktü ama erken doğum oldu
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Takma kafana canım benim karnimda çok küçüktü ama kizimda oğlumda gayet güzel kiloda doğdu hem sağlıklı olsun yeter bı anda büyüyorlar zaten
0 oy
(1,846 puan) tarafından
Benim karnım küçüktü iç karnım genisti. 3740 doğdu canim karnın büyüklüğü küçüklüğü ile alakası yok merak etme
0 oy
(346 puan) tarafından
Bnimde karnim kucuktu hatta doguma gittim orda hamile bi bayan esime demis ki kac aylikta doguma giriyo felan demis esimde 9 ay 10 gunluk deyince kadin aaa cittimisin hic karni yok gibi demis ve bebegim 3.380 gram dogdu 
0 oy
tarafından
Benim oyleydi hoplayip zipliodum 3.5 kilo dogdu masallah 9 aylikken bile minnakti karnim doktor en son 2900 dedi bi hafta 10 gun icinde kilo almis doguma kadar
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Benimde öyleydi oğlumda 3,500 kilo doğdu önemli olan sağlığınız 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Valla benimde öyle son ayıma girdim ama karnım 6 aylık :) 
0 oy
(5,665 puan) tarafından
Benim oğlum 3400 doğdu karinm da hic yoktu 5 6 ay i geç hamile olduğum hiç belli bile değildi benim de iç karnım genismis demek ki 
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Benim de karnım hiç yoktu böylece hiç çatlağım yırtığım vs olmadı yatarken ağrım sızım da olmadı 9 ay güle oynaya geçti. Bence avantaj karın küçüklüğü. Kızım da 2760 doğdu ama ben 20 gün erken doğum yaptım ondan yoksa 3 kiloyu geçerdik 

İlgili bir soru bulunamadı

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...