0 oy
1,081 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar benim derdim eltimle aslında fazla sorunumuz yok ama araba ortak kaynatamin arabasi hem eltimin eşi kullaniyor hem benim eşim bu akşam nişana gittik büyük görümcemide aldik giderken 

Nişana giderken eltimin eşi sürüyodu arabayı o önde oturuyodu dönerkende benim eşim geçmişti direksiyona ben bincektim tam öne görümceme dediki abla sen bin öne görümcemde dediki karısı varken ben binmem dedi sonra sinirlendim bindim arkaya sizce eltimin yaptigi nedir ben kucugum diye beni gormezdenmi gelmeye calisiyor kendi eşi sürerken hep kendi önde olur büyük kücük dinlemez benm eşim sürerkende yanımızda kim varsa onu öne oturturur napmam lazim Akil verin kizlar

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım biz nişanliyken eşim kaynanam ben kayınbabamin arabasıyla bi yere gittiğimizde hep derdi arabayı kim sürüyosa onun karısı oturur geç kızım sen öne filan diye çok ısrar ederdi geçerdim evlendik hep öne biniyo eni sonu biz araba aldık bu yere giderken oğlumun arabası diyo öne kuruluyo ses çıkarmadım büyük çünkü benden küçük iki de görümcem var onlar ben kaynanam eşim gidiyoz ben zaten artık alıştım kızlarla arkaya binecektim en küçük 14 yaşındaki görümcem anne sen gecsene öne bin diyo o çok zoruma gitmişti ama yinede ses cikarmadim
-Reklam-
0 oy
(535 puan) tarafından

• Aman boşverin onu arka daha rahat:D eltinin yaptığı belli ki  görümce yalakaligi 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 533 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Selma43 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 429 göst.
17 Kasım 2019 Diğer kategorisinde İlayda (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 505 göst.
24 Şubat 2019 Aile kategorisinde Meleĝimmm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 241 göst.