0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
hepsinin var hemde ama hic biri arayp sormadi 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
yuruyemiyorum der gitmezdim canim
(149 puan) tarafından
Dün anneme gittim babam aldi beni ona nasil gittin diyor
tarafından
acik açık konussana esinle canim onlar gelmediler gelsinler bende oyle giderim diye
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yapan kaynanan ve eltin

Gorumcenin ne suçu var

O seni aradi mi 

Aradiysa gidebiliyor isen gideeidm
(149 puan) tarafından
Oda aramadi eşim kendi diyor gidelm diye
(3,446 puan) tarafından
Bacağım kanadı de ara çok acıyor de
Hatta acile mi gidelim de gitme ozmaan
0 oy
tarafından
Ben allaha havale eder giderdim orda bisey deseler cevap verirdim
0 oy
tarafından
Bana gelirsek.... ben olsam aslaaa gitmezdim ama esim zorla gotururdu. Esine bagli yani eger zorlamayacaksa gitme zaten bacagin yanmis.
0 oy
(798 puan) tarafından
Esin soylesediyse abartilcak bisey yok demistr belki
(149 puan) tarafından
Yok cnm eşimide aramadilar
(149 puan) tarafından
Doktor 2.derece yanik dedi deri denen bisey yok
(798 puan) tarafından
Esin demişmi boyle onlara ?
0 oy
(245 puan) tarafından
Canimm grcmis olsun bu duyhusal ruh hali benide olduruyor inan bana sitemini et boyle hatta saka yollu yap ablasinida ara kusura bama boyle boyle oldu gelemiyorum de esinde istiyorsa tek basina gitsin 
(149 puan) tarafından
Aramam canm onlar beni bi kez bile aramadi
(245 puan) tarafından
Sen kendine neyi yakistiriyorsan onu yap ozaman canim
0 oy
tarafından

Gidecek durumda isen git canim (ki esin gidelim diyorsa sanirim yurumende sknti yok ) gecmis olsun Rabbim sifa versin <3 sonucta umreye giden gorumcen, arayip sormayan ksyinvaliden. 

Kayinvalideni gorudgun yerde de anen ben sana kirildim kac gundur gundur ayagimi yaktim bi arayip gecmis olsun demedin de. Bakalim ne dicek. Mesafe koyarsin sende sana davranildigi gibi davranirsin ne bi eksik ne bi fazla. 

Hem sen bunca zaman yaptiklsrini esinin eatrina yapmisisn iyiki de yapmissin birak insanlik sende kalsin
(149 puan) tarafından
Giderim sknti degl ama gorumcemde aramadi sormadi
(149 puan) tarafından
Topallayarak yürüyorum
tarafından
Topallayarak git, cunku annene gitmissin oryaa gittin de buraya gelince mi yuruyemiyorsun dedirtme birak bosver. Git hosgeldin de. Kutsal yerden gelmis sevaptir. O da  o halde de olsa geldigini gorunce belki utanir.  Ama giderkende esine soyle bak ben senin hatrina onlara herzaman bir adim fazla davraniyorum gidiyorum ariyorum soruyorum ama ben de beklerdim de. Sikayet gibi deilde durumu anlat cunku erkekler sikayet ettigin zaman hakli oldugunu bilselerde aielelrine toz kondurmazlar.  Ama kayinvalidene de soyle baska zaman, tabi anlayacak ozur dileyecek hatasini telafi edecek biri ise. Eger degilse hic umursama bile.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam değil seninle aynı durumu yaşadım onların her derdine hastalığına koştum zor günlerinde onların yanında oldum ama geçen aydan beri yatıyorum çok rahatsizim ayağa kalkıp işlerimi yaparken bile zar zor yapıyorum sürekli tedirginlik içindeyim neyse onlar ne aradı ne sordu nede bana uğradılar düşmanlık asla yapmam çünkü kendime yakıştırmam ALLAH a havale ettim yoluma devam ediyorum sanki onlar yokmuş gibi davranıyorum eşime bunu dedim anlayış gösterdi ailesinin arayıp sormadiklarini biliyor ve ses etmiyor ben ona sen gidersen git ama bana sakin oraya gel deme dedim zaten kendi derdim bana yeter bide onları çekemem ama sen istersen git eğer eşin fazla ısrar ederse karar sana kalmış bu benim fikrim çünkü herkesin derdi farklı 
(149 puan) tarafından
Ayniyiz evet canm ama daha 8 aylk gelinm ne derdim olurki onlarla en ufak seyde kaynanam takar peşine götururdu kizi mevlut okutur sabah erkenden arardi beni hadi gdyoz diye kendi gun yapti erkenden gttm kendi kizlari bile yoktu yaninda
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben olsam hayatta  gitmem  
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Eger ayagin cok agriyosa gitme
0 oy
tarafından
Net gitmezdim
0 oy
(586 puan) tarafından
Herkesin canı cehenneme boşver sen ne takiyosun eşine de ki nasıl gıdım bu halde ayağını gördüm ben çok geçmiş olsun gitme derim ;(
0 oy
(742 puan) tarafından
Gitme milletinki  canda sendeki ne
0 oy
(371 puan) tarafından
Eğer gerçekten görümcenle aranda bi sıkıtnı yoksa ve sende gidemeyecek bi durumdaysan arar anlatıldım durumu anlayışla karşılar elbet o kişide eğer gitmek mi gitmemek mi dersen eğer bı sorunun yoksa giderdim elbet eltın kaynanan da orda olur sende açık açık lafını soule yani allah razı olsın bacağım yandığından beri arayandan soranlardan diye bundan sonra insana göre yapacağım bende diye valla herkes bu devirde ısı ne göre davrankuıe balla seni düşünmeyen sende pek takma derim keyfime inadına onların yanında bakardım 
0 oy
(382 puan) tarafından
beni umursamayanı ben hiç umursammm
0 oy
tarafından
Böyle bir konu için eşimle aramı bozmadım giderdim 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kuzum yanlış anlamad aburda hiç kimsenin suçu yok tek suçlu eşin yani ben böyle durumlarda hep eşleri suçlu bulurum aradaki dengeyi kuramıyor diye sonuçta seninde sağlık sorunun var kocan bunu bile bile gidelim diyorsa suç onun 
0 oy
(179 puan) tarafından
Birsey diyeceğim de linc yerim simdi kesin o kadar kötülüğü yapip birde umreye gidiyorlar allah vicdan versin diyorum bacagi yanmis gelininizin gelip gecmis olsum deseniz bir isin ucundan tutsaniz ne olur eşine de allah akil fikir versin bacagim yandi geldiler mi bir kerw ne gidecegm de 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 429 göst.
17 Kasım 2019 Diğer kategorisinde İlayda (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,081 göst.
25 Ekim 2019 Aile kategorisinde Gokce (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 505 göst.
24 Şubat 2019 Aile kategorisinde Meleĝimmm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 241 göst.