0 oy
186 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
İlk kez taşınacağim Yozgat'tan Hatay 'a bir firma ile anlasacagiz ama çok tecrübesizim nasıl olacak toparlanma vs 

9 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Kıyafetler için vakumlu burçlardan al çok kullanışlı 
tarafından
Çok mantıklı teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Az kullandığın eşyalardan başla bence mesela kisliklari kolile kaldır mesela mutfakta misafir takımın varsa kaldır günlük sana yeterli olacak kadar eşya bırak gerisini kolile
tarafından
Aynen bir yerden başlamak lazım
0 oy
(98 puan) tarafından
Biz sürekli şehir değiştiriyoruz Diyarbakır Siirt İzmir normal ev taşıyorsun işte :D neyi merak ettin 
tarafından
Ya şirketle anlasacagiz mobilyaları alıyorlar ya kimi diyor ki ceketi alıp çıkıyormusuz herşeyi topluyorlar mis:D bir de zor olmuyor mu çok tedirgin oluyorum düşündükçe
(98 puan) tarafından
O ücrete tabi oluyor biz her seferinde kendimiz kartonlara sarıyoruz adamlar sadece taşıyor ha elimi sürmek istemiyorum diyorsan baya para gözden çıkaracaksın adamlar herşeyi yapıyor o kadar durumun var mı
0 oy
tarafından
Cocukluysan yardıma annen akraban birilerini çağır mutlaka daha kolay olur tüm kolilere ne koyduğunu dışına yaz yapı marketlerden büyük streç poşetlerden alıp mobilyalarını kaba esyalarini güzelce strecle nakliyeciler genelde baştan savma yapıyor nakliye şirketini de çok çok iyi araştır güvenilir olsun
tarafından
Evet bebeğim var kardeşimden rica edeceğim inşallah gelir.tamam öyle yapayim
0 oy
tarafından
Eşyalarının altına palet koymalarını iste havalar çok farklı gidiyor kapalı olsa bile kasa içine bazen su alabiliyor amcamgilin bütün beyaz eşyaları koltukları mahvolmuştu yağmurda su girmiş içine hepsini atmışlardı 
tarafından
Yaaaa ay çok teşekkür ederim mutlaka talep edeceğim
0 oy
(13,197 puan) tarafından
Mustan Kütahya ya geldik çok zor oldu 

Iyo bir nakliyeci ile.anlasin 
tarafından
Ne gibi zorluklar yaşadınız sizin önerebileceginiz bir şirket var mı
(13,197 puan) tarafından
Bizin ki kötüydü
Esim.asker tayin çıktığı gün mustan dönmemiz gerekri ee öncesi de eşyalar gitmedi
Anlaştığımız saatten önce gittiler Kızımın dolabına zarar verdiler
Eskrata asansör tutulmasını istediler
Ayrıca da yeme içme de istiyorlar
(13,197 puan) tarafından
Bazi eşyalarımı kararmisti kızımın ati vs
0 oy
tarafından
Biz nakliyeciye toplatacaktık fakat sadece toplamaya 3 bin tl isteyince baktım çok eşyam yok eşimle biz toplarız dedik :) ilk kitaplığımı topladım. Şimdi kışlıklardan ve kullanmadığım mutfak eşyalarından toplamaya devam ediyorum. Hamile oldugum için eşimle yavas yavas topluyoruz. Birkac tane vakumlu hurç alacağım kıyafetler çok yer kaplayacak gibi görünüyor
0 oy
tarafından
Kuşum kisliklarini kolile ya da hurcla koltuk kliflarini yıka kılıfsız şekilde çuvala bas misafir setini vs topla ayakkabılarını yıka kolile mesela cantalarin içine iccamasiri ya da kirisinca problem olmayacak şeylerini koyabilirsin çatal kasiklarini saklama kapılarının içine koyabilirsin tencelrelerin içine bardak tuzluk vs koy sandığın icindekilerini boşaltma kilidi yoksa bile kullanmadigin bir örtuyi geçirip halat ipi ya da kalın iple bağla yatağını sil kesinlikle bi çarşaf ya da ortu geçir üstüne sandalyeleriji sil sen strecle hem kirlenmesin vs ve :):)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 290 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
24 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,310 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Mertin annesi (617 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
8 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gozdeh (6,282 puan) tarafından soruldu

382,273 soru

11,445,409 cevap

35,016 kullanıcı

...