0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kizlar mide bulanti ilacı içtim ama yine çıkartıyorum 19 aylık kızımda öyle evde ne yapabilirim mide bulantısıni kesecek araba yok sabah kalkıp acile gidecez 

5 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından
Geçmiş olsun hastamisiniz  
(7,376 puan) tarafından
Bilmiyorum ki midenizi usuttuk 2 miz birden
(3,767 puan) tarafından
Olabilr nanelimon icseniz fayda edermiki iyi glleliyo olarak hatırlıyorum ama
(7,376 puan) tarafından
Mide bulantısı ilacı içtim hayla devam ediyor
(3,767 puan) tarafından
Himm geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
En son ne yemistiniz zehirlenmis olabilirsiniz kusmanın yanında ishalde var mj ayran felan için ambulans cagirin bence kötüyseniz
(7,376 puan) tarafından
İshal kusma ben ve kızımda var şuan en fena benim sürekli kusuyorum ve midem ağrıyor
(1,013 puan) tarafından
Zehirlenmissiniz üşütme degil bu bian önce ambulans arayin
(7,376 puan) tarafından
Aradık canım hastanedeyiz yeni çıktık serumlar yedik
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Gitmeden arayıp sorun doktor var mı, grev yapacaklardı, hasta hasta sürünmeyin oralarda. İnşallah insaflı biri vardır da ilgilenir. Geçmiş olsun. Nane limondan başka bişi gelmedi aklıma. 
(7,376 puan) tarafından
Saolsin denedik geçmedi canım sadece kusma değil ishal de var yanında şuan en fena benim sürekli kusuyorum
(618 puan) tarafından
Korkutmk istemem ama rota virüsü olmayasınız bu ara çok yaygın olduğunu soyluyo herkez inşallah da değilsiniz dır çok geçmiş olsun
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canım inşallah değildir
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bu aralar adenovirus salgını varmış kusma yapıyormuş bizde başta kusma şikayetimize adenovirus olabilir dediler sonra kulak iltihabı dediler , şu an kusma ateş ve kulak iltihabı yüzünden hastaneye yattık belki adenovirus kapmış olabilirsiniz bir hastaneye gidin en kısa zamanda canım hastaneede bu virüs yüzünden bir sürü çocuk vardı acildede 
(2,194 puan) tarafından
Ne oldu canım ne dediler
(7,376 puan) tarafından
Canım gıda zehirlenmesi serum yedik sürekli kustugumuz için midenizi yikamadilar çok şükür
(2,194 puan) tarafından
Geçmiş olsun bizde hala hastanedeyiz orta kulak iltihabından serum yiyor bebişim :(
(7,376 puan) tarafından
Bizimkinin de ateşi çıktı şimdi inmiyor ne yaptıysam ilaç verdim ılık suya soktum kasıklarına ılık bez koydum yok inip çıkıyor doktorlarda grevde diye zoraki calisiyor acildeki doktor düzgün ilgilenmedi benim hayla bulantım var ne yapacaz bilmiyorum
(2,194 puan) tarafından
Canım salgın var benim  komşuda yatis vermişler  bugün kusma ve boğaz kulak ağrısı ve ateşten  bizim buyuk ihtimal benim oğlumu sevmisti ondanda çocuğa geçti sizde öyle birşey oldunuz galiba zehirlenme olsa gecmezmiydi  bu aralar herkesde bir kusma ve ateş  sikayeti
0 oy
tarafından
Biseymi yediniz kiz
(7,376 puan) tarafından
Evet serum falan yedik canım yeni çıktık gece saat 5 te ambulansı aradık
tarafından
Geçmiş olsn cnm
(7,376 puan) tarafından
Saol canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 89 göst.
25 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kankam (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,027 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde DENIZ AKYOL (913 puan) tarafından soruldu

380,003 soru

11,375,059 cevap

34,858 kullanıcı

...