0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Oğluma bugün 4 aylık aşısı yapıldı ama ebeler banyo yaptır yaptırma bişey demediler 2 aylık aşı da 3 gün yaptırma demişlerdi bu aşıda yaptırılır mı 

3 Cevaplar

0 oy
(866 puan) tarafından
2 gün yaptırma cnım 
(573 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim :8
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapma sakın götürmeden önce yap ben öyle yapıyorum
(573 puan) tarafından
Bugün aşı yapıldı d0b yaptıracaktım ama uyudu kaldı 3vde değildik o yüzden yapamadı aşıdan kaç gün sonra yapılması gerek banyo cnsım
tarafından
İki falan yapma Garanti olsun:)
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Sadece 2. Ay asinda verem aşısı derinin altına yapıldığı için banyo yapılmıyor diğerlerinde yapılıyor banyo
(2,915 puan) tarafından
Emin konuşma çünkü bilgi yanlış  biz dün 6 aylık aşı olduk 3 gün banyo yaptırma dedi hemşire 4 aylık aşıda da 3 gün demişti bence sizde bebeğinize bunu yapmayın hemşire diyosa var bı bildiği senin benim bileceğimiz iş değil bunlar
(9,007 puan) tarafından
Nasıl konuşcagimi sana sorarım bundan sonra!!! Aç oku internetten birşey biliyoruz da söylüyoruz kör cahil atıp tutmuyorum burda
(2,915 puan) tarafından
baş ağrısı için tümör belirtisi diyen internete değil doktora hemşireye güveniyorum. Konuşmasını bilmeyen biri anca sokak ağzıyla konuşup kendince susturduğunu sanar. Ben üzerime alınmıyorm böyle görmüşsünz
(9,007 puan) tarafından
Prenses sarayından yaziyosun sanırım..  konuya ordan bakarsan doktor hemşire hatasıyla ölen milyonlarca insan var sakat kalan... Ben bu şekilde biliyorum 2 tane çocuğum var şükür çok sagliklr.. sen kendi bilgini kendine sakla lütfen benim fikrime bilgime yorum yapma

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 378 göst.
0 oy
8 cevap 113 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 149 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 548 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Cerenc (14 puan) tarafından soruldu